Krajowa Wystawa Owczarków Niemieckich w Żmigrodzie organizowana przez Klub Owczarka Niemieckiego ZKwP
Żmigród, 28.07.2019r.
Klasa MŁODSZYCH SZCZENIĄT - wiek od 4 do 6 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa SZCZENIĄT - wiek od 6 do 9 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa MŁODZIKÓW - wiek od 9 do 12 miesięcy SUKI PSY SUKI
Klasa MŁODZIEŻY - wiek od 12 do 18 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa JUNIORÓW - wiek od 18 do 24 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa OTWARTA - wiek powyżej 24 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa UŻYTKOWA - wiek powyżej 24 miesięcy, wymagany certyfikat użytkowości PSY SUKI PSY SUKI
Klasa CHAMPIONÓW - wiek powyżej 24 miesięcy, wymagany certyfikat championa PSY PSY
Klasa WETERANÓW - wiek powyżej 8 lat SUKI
Katalog Zdjęcia z wystawy cz. I Zdjęcia z wystawy cz. II Relacja VIDEO
Krótkowłose Długowłose
Miejsce / Ocena Nazwa psa, przydomek Właściciel
1 - WO REMO Wiolinek (o: FLIPP-FLOPP vom Leithawald, m: NEVADA Wiolinek) Andrzejewski Andrzej
BRAK EIKO Romelhof (o: Team Marlboro HILTON, m: RENI vom Leithawald) Krawczuk Ireneusz
1 - WO IWO Varmenberg (o: NORBI vom Haus Tchorz, m: BOZITA vom Haus Tchorz) Ciepły Zbigniew
2 - WO TYSON Mavic Poland (o: KASPAR von Tronje, m: QUINNI Mavic Poland) Buzalewicz Jan
3 - WO IGOR vom Haus Tchorz (o: TUDOR vom Haus Tchorz, m: WAKA Waka vom Haus Tchorz) Tchorz Mirosław
1 - BDB HVAR Primo Grande (o: KORADO Catani Black Avax Hof, m: ILIANA Primo Grande) Głowacka Katarzyna
BRAK POKER vom Eichenplatz (o: KASPAR von Tronie, m: GYNNA von der Kanisfluh) Skrocki Grzegorz
1 - BDB TURAN vom Haus Tchorz (o: ASAP vom Aldamar, m: BOTANIKA vom Haus Tchorz) Ciepły Zbigniew
2 - BDB DURAN Doppelstein (o: GROOVY di Casa Massarelli, m: VINCENCA vom Valtenberg) Zajma Arkadiusz
3 - BDB ROLSON vom Haus Tchorz (o: LARRY vom Bierstadter Hof, m: WARRINKA vom Haus Tchorz) Rzeźnicki Dariusz
4 - BDB BELENUS Astrani (o: USHER zur Worringer Rheinaue, m: AMAROK Astrani) Lemiec Rafał
1 - DOSK TUDOR vom Haus Tchorz (o: Margman YES, m: FARRINNA vom Haus Tchorz) Tchorz Mirosław
BRAK IKO Finkenschlag (o: WILLI vom Kuckucksland, m: USCHI vom Valtenberg) Fetten Hans-Peter
1 - DOSK CHACCO z Byczynskiej Doliny (o: PEPE vom Bördetal, m: HANDY vom Haus Tchorz) Jagieła Bogusław
2 - DOSK AS Mavic Poland (o: GORAN von Bierstedter, m: QUINNI Mavic Poland) Szpilka Marcin
3 - DOSK NORBI vom Haus Tchorz (o: WILLI vom Kuckucksland, m: DIVA vom Waldfurter) Ciepły Zbigniew
1 - DOSK GRAP Mavic Poland (o: CRONOS del Seprio, m: QUINNI Mavic Poland) Dobrzański Krzysztof
1 - WO INEZ Euro Breed (o: FRED vom Legends Team, m: NATTIA vom Haus Tchorz) Rzepecka Fawzy Anna
2 - WO RINA Wiolinek (o: FLIPP-FLOPP vom Leithewald, m: NEVADA Wiolinek) Jezierski Maciej
BRAK ELSA Romelhof (o: Team Marlboro HILTON, m: RENI vom Leithawald) Krawczuk Ireneusz
BRAK KERRY vom Haus Tchorz (o: BENNO vom Mahlstein, m: BATANIKA vom Haus Tchorz) Tchorz Mirosław
1 - WO DODA vom Ariovist (o: WILLY vom Kuckucksland, m: CARLINA vom Winnloh) Zajma Swiatek
2 - WO SONIA z Mylnej Gromady (o: VEGAS Wolf Jar, m: PRIMA Wolf Jar) Wawrzyniak Antoni & Sabina
3 - WO UDI Mylnej Gromady (o: ORRUS De-Bes, m: WIONA z Mylnej Gromady) Maśliński Tadeusz
4 - WO ZALIA z Kojca Zaleskich (o: SATOR Ardelia, m: USSI Mis-Maz) Zalewski Andrzej
1 - WO CZARA Mis-Maz (o: URX Mis-Maz, m: DONIA Mis- Maz) Zalewski Andrzej
2 - WO LEIKA Asarko Lordana (o: QUENN von der Piste Trophe, m: RUBI Asarko Lordana) Łamaszewski Tomasz
3 - WO DORIA vom Haus Tchorz (o: DUX vom Mahlstein, m: OSETIA vom Haus Tchorz) Podralska Natalia
4 - WO INES Valdi Marr (o: HENKO vom Holtkamper Hof, m: DORIN Valdi Marr) Kosiński Waldemar
5 - WO GOLDI vom Waldfurter-Wald (o: WILLY vom Kuckucksland, m: LYBY vom Zellwaldrand) Perkowska Magdalena
1 - BDB CZILA Varmenberg (o: NORBI vom Haus Tchorz, m: LINDY vom Haus Tchorz) Ciepły Zbigniew
2 - BDB ERIKA Varmenberg (o: NORBI vom Haus Tchorz, m: XANTI Kas-Kat) Bułka Janusz
3 - BDB NELLI z Mylnej Gromady (o: BENNO vom Mahlstein, m: WIONA Wolf Jar) Wawrzyniak Antoni & Sabina
4 - BDB HASEL z Pracz Odrzanskich (o: NORBI vom Haus Tchorz, m: HOLIE vom Haus Tchorz) Wycislak Artur
5 - BDB BEA vom Vogelsberger Südhang (o: SALAMI vom Vogelsberger Südhang, m: POLICE vom Vogelsberger Südhang) Antkowiak Paweł
6 - BDB BELLA vom Waldfurter-Wald (o: WILLY vom Kuckucksland, m: FANTA vom Waldfurter-Wald) Czechowski Robert
BRAK ROSINE von Tronje (o: TEAM Malboro Hilton, m: FINI von Tronje) Nosalski Piotr
1 - BDB AXA Kebarross (o: ONDO vom Hühnegrab, m: PRIMA Vom Haus Tchorz) Kubacka Ewa
2 - BDB YAVA Mis-Maz (o: URX Mis-Maz, m: ORFA House Guard (FCI)) Zalewski Andrzej
1 - BDB MAMBA Rosa Polonica (o: EX Filko Morava, m: FABIOLA K-9 Border Unit) Sokołowski Krzysztof
2 - BDB ULTRA vom Waldfurter-Wald (o: HENRIK vom Wolfheim, m: JEAN von der Weidacher Hohe) Sobierajski Grzegorz
1 - DOSK DEBI Valdi Marr (o: BENNO vom Mahlstein, m: SHILA Wolf Jar) Kosiński Waldemar
2 - DOSK BOZITA vom Haus Tchorz (o: HUNTER vom Haus Tchorz, m: ESPERANZA vom Nordteich) Ciepły Zbigniew
Legenda:
    (VA) - wybitnie doskonały (vorzüglich Auslese)
    DOSK (V) - doskonały (vorzüglich)
    BDB (SG) - bardzo dobry (sehr gut)
    DB (G) - dobry (gut)
    DOST (A) - dostateczna (Ausreichend)
    U - ungenügend (niedostateczna)
    EZ - entschuldigt zurückgezogen (wycofany z oceny)
    CWC - Certyfikat na Wystawowego Championa
    CACIB - Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
    res.CACIB - rezerwowy Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
    Zw. Mł - Zwycięzca Młodzieży
    Naj. Jun. - Najlepszy Junior; Tytuł ten jest przyznawany poprzez porównanie Zwycięzców Młodzieży psa i suki
    NDPwR - Zwycięzca Pies (wybrany w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
    NDSwR - Zwycięzca Suka (wybrana w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
    NJW - (JBIS) Najpiękniejszy junior wystawy (wybierany na Best in Show)
    BOB - Międzynarodowe określenie tytułu Zwycięzca Rasy (wybrany w porównaniu NDPwR i NDSwR)
    BOG - Zwycięzca Grupy - o tytuł ten konkurują psy i suki, które na danej wystawie zdobyły tytuł "Zwycięzca Rasy" oraz należą do tej samej grupy ras (wg podziału FCI). W ringu honorowym wyznaczony przez organizatora sędzia dokonuje jednoosobowo wyboru, przyznając 1, 2, 3 i 4 miejsce.
    T1 - ausgeprägt lässt nicht ab (wyraźne wykształcone TSB, nie puszcza)
    T2 - vorhanden (TSB dostatecznie wykształcone)
    T3 - nicht genügend (TSB niedostatecznie wykształcone)
    T4 - abgebrochen wegen mangelnder Führigkeit
    (przerwał z powodu niedostatecznej karności)
© Klub Owczarka Niemieckiego, Realizacja: MetSoft