Krajowa Wystawa Owczarków Niemieckich w Żmigrodzie organizowana przez Klub Owczarka Niemieckiego ZKwP
Żmigród, 28.07.2019r.
Klasa MŁODSZYCH SZCZENIĄT - wiek od 4 do 6 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa SZCZENIĄT - wiek od 6 do 9 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa MŁODZIKÓW - wiek od 9 do 12 miesięcy SUKI PSY SUKI
Klasa MŁODZIEŻY - wiek od 12 do 18 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa JUNIORÓW - wiek od 18 do 24 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa OTWARTA - wiek powyżej 24 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa UŻYTKOWA - wiek powyżej 24 miesięcy, wymagany certyfikat użytkowości PSY SUKI PSY SUKI
Klasa CHAMPIONÓW - wiek powyżej 24 miesięcy, wymagany certyfikat championa PSY PSY
Klasa WETERANÓW - wiek powyżej 8 lat SUKI
Katalog Zdjęcia z wystawy cz. I Zdjęcia z wystawy cz. II Relacja VIDEO
Krótkowłose Długowłose
Miejsce / Ocena Nazwa psa, przydomek Właściciel
1 - WO CARLO Quick Wolf FCI (o: GRISU vom Frankengold, m: HASHI Wolf Lake) Bielawska Angelika
1 - WO DRACO Remo (o: JAN vom Klein Zauberberg, m: BONI Remo) Woźniak Michał
2 - WO PEAR Siła Serca (o: ZICO Wolf Jar, m: VIKI Siła Serca) Kaczmarczyk Edyta
3 - WO ALVARO Vom Fiterland (o: BASTION z Heydlowego Wzgórza, m: ESTA Rob - Kruan) Gryza Paulina
1 - WO IVAN Valdi Marr (o: HENKO vom Holtkamper Hof, m: DORIN Valdi Marr) Kosiński Waldemar
2 - WO BREGO Grinjar (o: COLLORADO Jarkowski Dwór, m: BONITA Szogun) Sterna Karolina
1 - BDB BARI Wilcze Szczęście (FCI) (o: PRIUS Framato Rolau, m: FIONA Gold-Abat (FCI)) Rudowicz Michał
1 - BDB BAKAR de Savio Florentino (o: FANTOM Team Ulmental, m: BEZA Woj-Bas) Wojtkowiak Błażej
2 - BDB ZIDANE Al-grom (o: BARON z Lintichu, m: Al-grom BONI) Lasota Sylwia
1 - BDB QUALIMERO vom Waldfurter-Wald (FCI) (o: CRONOS del Seprio, m: FANTA vom Waldfurter-Wald (FCI)) Kosz Klaudia
2 - BDB TAYSON Z Więcborskiej Doliny (o: WENTYL Nova-Langfuhr, m: HAJDI z Więcborskiej Doliny) Michniewski Maciej
BRAK LARUS Perenius Bohemia (o: LUCKA von Buchenland, m: HAIDY Perenius Bohemia) Kocur Katarzyna
1 - DOSK IRYS Aksaris (o: Al-grom YARO, m: AFRA Aksaris) Bobowski Szczepan
2 - DOSK BAKU Deguchi (o: ZOLAN Eskorta, m: BHONA Hexenland) Szczepaniak Monika
BRAK JAGO vom Zisawinkel (o: REMO vom Fichtenschlag, m: CHYARA vom Syler Bogen) Zagórski Rafał
BRAK STEK Ardelia (o: WILLY vom Kuckucksland, m: CHAKIRA von der Kupferhalde) Kozłowski Arkadiusz
BRAK NAPPO Vom Fichtenschlag (o: CHACCO von der Freiheit Westerholt, m: TZARA vom Fichtenschlag) Herka Ryszard
1 - WO MALIBU Yuc Mara (o: BRUCE von cohinor, m: MARUSIA vom Haus Tchorz) Gutorow Sylwia
BRAK MIYA Yuc Mara (o: BRUCE von cohinor, m: MARUSIA vom Haus Tchorz) Strzemińska Katarzyna
1 - WO ISSY Varmenberg (o: NORBI vom Haus Tchorz, m: BOZITA vom Haus Tchorz) Ciepły Zbigniew
2 - WO FURIA Remo (o: NESTO vom Haus Tchorz, m: MILA Remo) Pogorzelska Sylwia
3 - WO WENDY z Kojca Zaleskich (o: HAGEN Canis Virdis, m: ZARINNA vom Haus Tchorz) Zalewski Andrzej
4 - WO KYMPA Vom Fichtenschlag (o: NERO von Ghattas, m: WAYDA vom Fichtenschag) Herka Ryszard
1 - WO QUASI z Agiru Bohemia (o: NOX vom Tiroler Unterland, m: ORA z Agiru Bohemia) Strzelec Justyna
2 - WO C-NELLY vom Rikor Team (FCI) (o: IAN vom Kleinen Zauberberg, m: ARRIKA Leidenschaft-Poland) Olszewska Monika
3 - WO CESSIRA All My World (FCI) (o: CYWIL z Więcborskiej Doliny, m: SZANTI z Więcborskiej Doliny) Michniewski Maciej
1 - BDB BURZA Wilcze Szczęście (o: PRIUS Farmatou Rolau, m: FIONA Gold-Abat) Pałczyński Bogusław
2 - BDB BALI Wilcze Szczescie (o: PRIUS Framatou Rolau, m: FIONA Gold Abat) Adamowicz Dariusz
3 - BDB TEQUILA vom Wolkenstein (o: WILLY vom Kuckucksland, m: XANTI vom Wolkenstein) Bobowski Szczepan
4 - BDB BELLISA Rvers Poland (o: JUWIKA Inferno, m: VATA Trebortim) Pakowski Przemyslaw
5 - BDB BAILEY vom Waldfurter-Wald (o: WILLY vom Kuckucksland, m: FANTA vom Waldfurter-Wald) Zagórski Rafał
6 - BDB ZAMBIA z Grodu Smoka (o: NESTO vom Haus Tchorz, m: KEESHA vom Zisawinkel) Zagórski Rafał
7 - BDB TINA z Kojca Zaleskich (o: STEK Ardelia, m: ASTI vom Haus Loska) Zalewski Andrzej
8 - BDB BAJKA Wilcze Szczęście (o: FIONA Gold Abat, m: PRIUS Fromato Roaul) Adamowicz Dariusz
1 - BDB ESTA z Wilczego Wzgórza (o: WILL z Mylnej Gromady, m: ARISA ze Skalnego Wzgórza) Chudy Józef
2 - BDB ANDA Wilcze Szczęście (o: EMIR Gold-Abat, m: FANY Gold-Abat) Pałczyńska Bożena
BRAK PETRA von Vengerberg (o: STEK Ardelia, m: KD Ramik) Kozłowski Arkadiusz
1 - BDB ARIMA Lagrandża (o: STEK Ardelia, m: MIRI Lagrandża) Sylwia Gutorow
2 - BDB CASA Mavic Poland (o: CAMPARI vom Haus Schwarzel, m: BINET Mavic Poland) Kosz Klaudia
3 - BDB JESSIE Hunter Queen (o: CASAR vom Mahlstein, m: IDA z Szulca) Michałowski Hubert
4 - BDB GABRIELA vom Frankengold (o: FRED vom Frankengold, m: ANUCH vom Rumbachtal) Strzelec Justyna
5 - BDB JAMAJKA Hunter Queen (o: CESAR vom Mahlstein, m: IDA z Szulca) Szeląg Julita
BRAK MADERA von Vengerberg (o: STEK Ardelia, m: KD Ramik) Kozłowski Arkadiusz
BRAK BAJADERKA Asarko Lordana (o: KOSMO vom Haus Tchorz, m: XITTA vom Kottersbusch) Podralska Natalia
1 - DOSK TIARA Maserau (o: OBERON vom Funken Spiel, m: ZOMBI Maserau) Głowacka Katarzyna
1 - DOSK CONI Ulmich Team (o: DIAS Aus Watenscheid, m: LUKA z Ziemi Łukowskiej) Wojcieszek Zdzisław
Legenda:
    (VA) - wybitnie doskonały (vorzüglich Auslese)
    DOSK (V) - doskonały (vorzüglich)
    BDB (SG) - bardzo dobry (sehr gut)
    DB (G) - dobry (gut)
    DOST (A) - dostateczna (Ausreichend)
    U - ungenügend (niedostateczna)
    EZ - entschuldigt zurückgezogen (wycofany z oceny)
    CWC - Certyfikat na Wystawowego Championa
    CACIB - Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
    res.CACIB - rezerwowy Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
    Zw. Mł - Zwycięzca Młodzieży
    Naj. Jun. - Najlepszy Junior; Tytuł ten jest przyznawany poprzez porównanie Zwycięzców Młodzieży psa i suki
    NDPwR - Zwycięzca Pies (wybrany w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
    NDSwR - Zwycięzca Suka (wybrana w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
    NJW - (JBIS) Najpiękniejszy junior wystawy (wybierany na Best in Show)
    BOB - Międzynarodowe określenie tytułu Zwycięzca Rasy (wybrany w porównaniu NDPwR i NDSwR)
    BOG - Zwycięzca Grupy - o tytuł ten konkurują psy i suki, które na danej wystawie zdobyły tytuł "Zwycięzca Rasy" oraz należą do tej samej grupy ras (wg podziału FCI). W ringu honorowym wyznaczony przez organizatora sędzia dokonuje jednoosobowo wyboru, przyznając 1, 2, 3 i 4 miejsce.
    T1 - ausgeprägt lässt nicht ab (wyraźne wykształcone TSB, nie puszcza)
    T2 - vorhanden (TSB dostatecznie wykształcone)
    T3 - nicht genügend (TSB niedostatecznie wykształcone)
    T4 - abgebrochen wegen mangelnder Führigkeit
    (przerwał z powodu niedostatecznej karności)
© Klub Owczarka Niemieckiego, Realizacja: MetSoft