Strefa Hodowcy
email :  
hasło :  

Rejestracja
REGULAMIN HODOWLI
LICENCJA HODOWLANA
LICENCJA KÖRUNG
LISTA HODOWLI
LISTA WETERYNARZY
HD, ED, DNA
KRYCIA
MIOTY
REPRODUKTORY
SUKI HODOWLANE
OGŁOSZENIA
PORADY
SĘDZIOWIE
STATYSTYKI
DOKUMENTY DO POBRANIA
 
POLSKA LICENCJA HODOWLANA
Jaśkowice k. Krakowa
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2019-08-18
Kierownik licencji: Maj Jacek
Sędzia: Dobrzański Krzysztof
Pozorant: Maj Jacek
Stargard
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2019-06-22
Kierownik licencji: Makarewicz Dariusz
Sędzia: Dobrzański Krzysztof
Pozorant: Makarewicz Dariusz
Jaśkowice k. Krakowa
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2019-05-26
Kierownik licencji: Maj Jacek
Sędzia: Dobrzański Krzysztof
Pozorant: Maj Jacek
Strzegowo
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2019-04-26
Kierownik licencji: Pałuba Przemysław
Sędzia: Kosmalski Waldemar
Pozorant: Kęsicki Andrzej
Brzeźnica (o/Kraków)
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2019-03-08
Kierownik licencji: Suder Natalia
Sędzia: Chmiel Bogusław
Pozorant: Majcher Michał
Chodenice
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2018-11-17
Kierownik licencji: Maj Jacek
Sędzia: Dobrzański Krzysztof
Pozorant: Maj Jacek
Strzegowo
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2018-09-29
Kierownik licencji: Stępski Zbigniew
Sędzia: Kosmalski Waldemar
Pozorant: Kęsicki Andrzej
Brzeźnica k/Skawiny
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2018-09-16
Kierownik licencji: Chwastek Ryszard
Sędzia: Dobrzański Krzysztof
Pozorant: Maj Jacek
Mińsk Mazowiecki
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2018-08-18
Kierownik licencji: Stępski Zbigniew
Sędzia: Federak Waldemar
Pozorant: Kęsicki Andrzej
Maszkienice
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2018-07-26
Kierownik licencji: Maj Jacek
Sędzia: Dobrzański Krzysztof
Pozorant: Maj Jacek
Stargard
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2018-06-29
Kierownik licencji: Marek Ważydrąg
Sędzia: Dobrzański Krzysztof
Pozorant: Makarewicz Dariusz
Łuczyce (o/Kraków)
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2017-09-08
Kierownik licencji: Maj Jacek
Sędzia: Chmiel Bogusław
Pozorant: Maj Jacek
Grębiszew
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2017-08-19
Kierownik licencji: Zbigniew Stępski
Sędzia: Federak Waldemar
Pozorant: Kęsicki Andrzej
Ruda Żmigrodzka
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2017-07-28
Kierownik licencji: Jacek Pazdan
Sędzia: Federak Waldemar
Pozorant: Maj Jacek
Rypin
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2017-07-15
Sędzia: Szczęśniak Zbigniew
Tuchom
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2017-07-01
Sędzia: Szczęśniak Zbigniew
Gościeńczyce
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2017-05-27
Łuczyce
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2017-05-13
Sędzia: Chmiel Bogusław
Olsztyn
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2017-05-03
Kierownik licencji: Mirosława Kowalska-Weschhe
Sędzia: Kosmalski Waldemar
Pozorant: Kęsicki Andrzej
Lewickie
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2017-03-11
Sędzia: Kosmalski Waldemar
Czchów - Zapora
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2016-10-15
Kierownik licencji: Jarosław Kozioł
Sędzia: Dobrzański Krzysztof
Pozorant: Maj Jacek
Katowice Panewniki
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2016-08-30
Kierownik licencji: Artur Zygulski
Sędzia: Dobrzański Krzysztof
Pozorant: Maj Jacek
Grębiszew
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2016-08-19
Kierownik licencji: Zbigniew Stępski
Sędzia: Federak Waldemar
Pozorant: Kęsicki Andrzej
Łuczyce
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2016-08-13
Kierownik licencji: Marzena Gałczyńska
Sędzia: Chmiel Bogusław
Pozorant: Tomasik Tomasz
Łódź
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2016-08-13
Kierownik licencji: Niedzielski Piotr
Sędzia: Federak Waldemar
Pozorant: Oganiaczyk Rafał
Ruda Żmigrodzka
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2016-07-30
Kierownik licencji: Jacek Pazdan
Sędzia: Dobrzański Krzysztof
Pozorant: Barjak Martin
Kalisz
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2016-06-12
Kierownik licencji: Grzegorz Galus
Sędzia: Szczęśniak Zbigniew
Pozorant: Tchorz Mirosław
Stargard
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2016-05-14
Kierownik licencji: Bartosz Urbaniak
Sędzia: Kosmalski Waldemar
Pozorant: Barjak Martin
Witaszyce
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2015-09-18
Kierownik licencji: Jacek Pazdan
Sędzia: Kosmalski Waldemar
Pozorant: Kęsicki Andrzej
Grębiszew
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2015-08-22
Kierownik licencji: Jacek Pazdan
Sędzia: Federak Waldemar
Pozorant: Barjak Martin
Ruda Żmigrodzka
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2015-08-08
Kierownik licencji: Jacek Pazdan
Sędzia: Chmiel Bogusław
Wrocław
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2015-04-25
Kierownik licencji: Janusz Arnold
Sędzia: Szczęśniak Zbigniew
Pozorant: Zajączkowski Sebastian
Kraków
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2015-01-24
Kierownik licencji: Marzena Gałczyńska
Sędzia: Chmiel Bogusław
Pozorant: Maj Jacek
Nowy Sącz/Lipnica Dolna Murowana
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2014-10-11
Kierownik licencji: Jarosław Kozioł
Sędzia: Dobrzański Krzysztof
Pozorant: Serafin Witold
Strzegowo
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2014-08-30
Kierownik licencji: Zbigniew Stępski
Sędzia: Federak Waldemar
Pozorant: Kęsicki Andrzej
Nowy Sącz
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2014-08-23
Kierownik licencji: Rita Jamróz
Sędzia: Chmiel Bogusław
Pozorant: Serafin Witold
Nowy Sącz/Lipnica Dolna Murowana
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2014-08-16
Kierownik licencji: Jarosław Kozioł
Sędzia: Dobrzański Krzysztof
Pozorant: Majcher Michał
Olsztyn
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2014-08-09
Kierownik licencji: Mirosława Kowalska-Weschhe
Sędzia: Kosmalski Waldemar
Pozorant: Kęsicki Andrzej
Ruda Żmigrodzka
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2014-08-09
Kierownik licencji: Rita Jamróz
Sędzia: Chmiel Bogusław
Pozorant: Serafin Witold
Płock
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2014-07-06
Kierownik licencji: Anna Kujawa-Marciniak
Sędzia: Szczęśniak Zbigniew
Pozorant: Więckowski Driusz
Nowy Sącz
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2014-06-28
Kierownik licencji: Mieczysław Tokarczyk
Sędzia: Dobrzański Krzysztof
Pozorant: Majcher Michał
Rzeszów
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2014-05-31
Kierownik licencji: Jacek Pazdan
Sędzia: Federak Waldemar
Pozorant: Szcześniak Bartłomiej
Olsztyn
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2014-03-29
Kierownik licencji: Mirosława Kowalska-Weschhe
Sędzia: Kosmalski Waldemar
Pozorant: Kęsicki Andrzej
Płock
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2013-12-15
Kierownik licencji: Anna Kujawa-Marciniak
Sędzia: Szczęśniak Zbigniew
Pozorant: Więckowski Driusz
Olsztyn
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2013-12-12
Kierownik licencji: Mirosława Kowalska-Weschhe
Sędzia: Kosmalski Waldemar
Pozorant: Kęsicki Andrzej
Olsztyn
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2013-08-19
Kierownik licencji: Mirosława Kowalska-Weschhe
Sędzia: Kosmalski Waldemar
Pozorant: Kęsicki Andrzej
Strzegowo
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2013-08-08
Kierownik licencji: Zbigniew Stępski
Sędzia: Federak Waldemar
Pozorant: Kęsicki Andrzej
Rypin
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2013-07-28
Kierownik licencji: Ryszard Gesinowski
Sędzia: Kosmalski Waldemar
Pozorant: Kęsicki Andrzej
Czchów-Zapora
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2012-10-28
Kierownik licencji: Rita Jamróz
Sędzia: Federak Waldemar
Pozorant: Serafin Witold
© Klub Owczarka Niemieckiego, Realizacja: MetSoft