|
|
|
|
|
|
|
|
|
Midzynarodowa Wystawa Psw Rasowych (CACIB) Zielona Gra, 7-8.03.2015 r.
| |
|
|
|
Miejsce / Ocena | Nazwa psa, przydomek | Właściciel | Kraj |
|
|
|
|
1 - WO | EROS vom Haus Seiffert | Rafa Szkopiski | |
|
|
|
|
1 - WO | ZORDAN Wilcza Elita | ukasz Fita | |
|
|
|
|
1 - DOSK Zw.M. | BRADLEY Anarchia Box | Tomasz Wszoa | |
|
2 - DOSK | ONDO vom Hhnegrab | Bernard Famua | |
|
3 - DOSK | KARAT vom Haus Tchorz | Janusz Buka | |
|
4 - DOSK | FARAT Z Wicborskiej Doliny | Lech Bardoski | |
|
|
|
|
1 - DOSK CWC Res.CACIB | HAN Szenberg | Wiktor Kowalski | |
|
2 - DOSK | ZBIR Wan-Hen FCI | Henryk Tabaczyski | |
|
3 - BDB | BRUNO Skawiaskie Czarne Wilki | Bogusaw Szabat | |
|
4 - BDB | COOPER Liquido | Robert Filipowiak | |
|
|
|
|
1 - DOSK CWC | XARO Kenola | Janusz Buka | |
|
- | BILLO von der Wannsee | Sebastian Zajczkowski | |
|
- | LEXUS Tensor | Krzysztof Morcinek | |
|
|
|
|
1 - DOSK CWC CACIB.NDPwR.BOS | LEO Mavic Poland | Anna Mielnikiewicz | |
|
- | MESSI Tensor | Dariusz Szoblik | |
|
|
|
|
1 - DOSK | BONO Wan-Hen | Henryk Tabaczyski | |
|
2 - DOSK | NIRO Trebortim | Robert Filipowiak | |
|
3 - BDB | RICO Eqidius | Krzysztof Ziemniewicz | |
|
|
|
|
1 - WO | EVITA Equus | Dariusz Chmielowiec | |
|
2 - WO | XAMBI zTomickich Lasw | Katarzyna Mickiewicz | |
|
|
|
|
1 - WO | XINA vom Zellwaldrand | Henryk Korolewicz | |
|
|
|
|
1 - DOSK Zw.M.Naj.Junior | ABRA z Kojca Whitney | Jagoda Filipowiak | |
|
2 - DOSK | ERIS Spes Henkor | Mirosaw Jurga | |
|
3 - DOSK | CONSALIDA Equus | Aneta Biliska | |
|
4 - BDB | CITA Dajen | Andrzej Boruch | |
|
- | KARINA Piaszczysta Grka | Stefan Cudzich | |
|
|
|
|
1 - DOSK CWC CACIB.NDSwR.BOB | BEJA Matador | Tomasz Pocki | |
|
2 - DOSK | ALISSIA Weisser Rabe | Piotr Piotr Pysiak liwa | |
|
3 - DOSK | TABSI vom Schwarzwald Poland | Przemysaw Marciniak | |
|
4 - DOSK | FABIENNE Ulmich Team | Roman Piasecki | |
|
- DOSK | RITA Spes Henkor | Gabriela Biegaska | |
|
- DOSK | LUNA z Domu pod Kzk | Joanna Janusz | |
|
- DOSK | BAYRA BAYRA Hodowla z Kola | Stanisaw Bonczyski | |
|
- BDB | DAMILA vom Haus Tchorz | Miroslaw Tchorz | |
|
|
|
|
1 - DOSK | CHELY Eqidius | Krzysztof Ziemniewicz | |
|
- | ROXANNE Tensor | Joanna i Adam Domascy | |
|
|
|
|
1 - DOSK CWC Res.CACIB | BALBINKA Anarchia Box FCI | Luiza Nilsson | |
|
|
|
|
1 - Dosk | FINA vom Waldfurter- Wald | Tomasz Wszoa | |
|
2 - DOSK | LADY Szenberg | Wiktor Kowalski | |
|
3 - DOSK | HANDY vom Haus Tchorz | Bogusaw Jagiea | |
|
4 - DOSK | GRACE Ulmich Team | Micha Rozwora | |
|
- DOSK | AMNEZJA Schwarzwald Team FCI | Wojciech Stachurski | |
|
- DOSK | SABA z Lepos | Marian Sorokopas | |
|
- DOSK | PATI Kas-Kat | Mirosaw ukasik | |
|
- DOSK | ALICE vom Schwarzwald Poland FCI | Rafa Kubw | |
|
|
Legenda:
(VA) - wybitnie doskonały (vorzüglich Auslese)
DOSK (V) - doskonały (vorzüglich)
BDB (SG) - bardzo dobry (sehr gut)
DB (G) - dobry (gut)
DOST (A) - dostateczna (Ausreichend)
U - ungenügend (niedostateczna)
EZ - entschuldigt zurückgezogen (wycofany z oceny)
CWC - Certyfikat na Wystawowego Championa
CACIB - Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
res.CACIB - rezerwowy Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
Zw. Mł - Zwycięzca Młodzieży
Naj. Jun. - Najlepszy Junior; Tytuł ten jest przyznawany poprzez porównanie Zwycięzców Młodzieży psa i suki
NDP - Najlepszy Dorosły Pies; tytuł ten mogą uzyskać wszystkie psy, które otrzymały pierwszą lokatę w klasie
(pośrednia, otwarta, użytkowa, championów) z oceną doskonałą i wnioskiem o CWC
NDP - Najlepsza Dorosła Suka; tytuł ten mogą uzyskać wszystkie suki, które otrzymały pierwszą lokatę w klasie
(pośrednia, otwarta, użytkowa, championów) z oceną doskonałą i wnioskiem o CWC
NDPwR - Zwycięzca Pies (wybrany w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
NDSwR - Zwycięzca Suka (wybrana w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
NJW - (JBIS) Najpiękniejszy junior wystawy (wybierany na Best in Show)
BOB - Międzynarodowe określenie tytułu Zwycięzca Rasy (wybrany w porównaniu NDPwR i NDSwR)
Zwycięzca Rasy (ZR lub BOB) i Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS) - O tytuł ten konkurują psy i suki,
które na danej wystawie zdobyły tytuły: "Zwycięzca Młodzieży" (obu płci), "Najlepszy Dorosły Pies",
"Najlepsza Dorosła Suka" oraz pies i suka z klasy weteranów z oceną doskonałą i I lokatą. Po przyznaniu
tytułu "Zwycięzca Rasy" (ZR lub BOB), sędzia musi wybrać najlepszego przedstawiciela płci przeciwnej
(BOS).
Tytuł ten przyznawany jest jednoosobowo przez sędziego oceniającego w ringu psy danej rasy. W przypadku
oceny psów tej samej rasy przez kilku sędziów, organizator wystawy wyznacza sędziego i ring do
dokonania wyboru Zwycięzcy Rasy.
Tytuł Najlepszy Weteran w Rasie. w porównaniu weteranów psa i suki z oceną doskonałą i lokatą
I, wybiera się Najlepszego Weterana w Rasie. Wyboru tego sędzia dokonuje w trakcie porównania
o Zwycięstwo Rasy.
BOG - Zwycięzca Grupy - o tytuł ten konkurują psy i suki, które na danej wystawie zdobyły tytuł
"Zwycięzca Rasy" oraz należą do tej samej grupy ras (wg podziału FCI).
W ringu honorowym wyznaczony przez organizatora sędzia dokonuje jednoosobowo wyboru,
przyznając 1, 2, 3 i 4 miejsce.
T1 - ausgeprägt lässt nicht ab (wyraĽne wykształcone TSB, nie puszcza)
T2 - vorhanden (TSB dostatecznie wykształcone)
T3 - nicht genügend (TSB niedostatecznie wykształcone)
T4 - abgebrochen wegen mangelnder Führigkeit (przerwał z powodu niedostatecznej karności)
|
|
© Klub Owczarka Niemieckiego, Realizacja: MetSoft |
|
|
|