|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wystawa Owczarków Niemieckich w Żłobiznie organizowana przez Klub Owczarka Niemieckiego ZKwP Żłobizna, 14.04.2024r.
| |
|
|
|
Miejsce / Ocena | Nazwa psa, przydomek | Właściciel | Kraj |
|
|
|
|
1 - WO | NERO Legendary Wolf (FCI) | Lotycz Sylwia | |
|
2 - WO | FOX Wilcza Duma | Kochański Kamil | |
|
3 - WO | OLO Walkirya Germanius FCI | Głowniak Aldona | |
|
|
|
|
1 - WO | MOUSEF von der Quelle Poland (FCI) | Strupiechowska Monika | |
|
2 - WO | AMIN Capo Team | Koszołko Łukasz | |
|
3 - WO | MONACO BLACK Grande Shadow (FCI) | Kopyś Magdalena | |
|
|
|
|
1 - WO | ARCHER Slavo Grande | Zicháčková Emma | |
|
|
|
|
2 - BDB | ASHER Family Diamonds | Remigiusz Kruk | |
|
3 - BDB | ENZO von Haus Toker | Szklarski Roman | |
|
4 - BDB | MENTOS z Flanko | Durczok Paweł | |
|
5 - DB | ZAMP von Exal | Krzeczowski Adam | |
|
|
|
|
1 - BDB | VALENTINO Primo Mio Grande (FCI) | Mazur Sławomir | |
|
2 - BDB | TOBI von der Karl-May Hohle | Bobowski Szczepan | |
|
3 - BDB | Wolf Vik BOSTON | Ratajczak Mariusz | |
|
4 - BDB | DIAMOND Gintarine Letena | Raimundas Markevičius | |
|
|
|
|
1 - BDB | AGENT z Kojca Lany | Szadkowski Marcin | |
|
2 - BDB | INDO Veracruz | Orlova Zinaida | |
|
3 - BDB | NOE Mavic Poland | Brożek Paulina | |
|
4 - BDB | BERANI von Lempke | Lampka Iwona | |
|
|
|
|
1 - DOSK | Endrefalva NATAN | Erdmann Mira | |
|
2 - DOSK | GORDON Emsi-Haus | Stojancevic Miodrag | |
|
3 - DOSK | MAESTRO Canis Viridis | Kęsicki Mariusz | |
|
4 - DOSK | QUEN vom Eichenplatz | Wilczko Irena | |
|
5 - DOSK | KARSON z Lintichu | Walkiewicz Tomasz | |
|
6 - BDB | IAN Sfora z Zakrzewa | Rączka Dariusz | |
|
- POZA KONK | BENEDICT von der Rieser Perle | Krzeczowski Adam | |
|
- BRAK | XENAUR vom Radhaus | Willeitner Virginia | |
|
- BRAK | ZOTTEL Wolfsbrise | Nowak Jolanta | |
|
|
|
|
1 - WO | AMI Negiteam | Urbanowicz Justyna | |
|
2 - WO | DANA Emsi-Haus | Stojancevic Miodrag | |
|
3 - WO | LEXI Varmenberg | Ciepły Zbigniew | |
|
- BRAK | FRIDA Wilcza Duma | Kochański Stanisław | |
|
|
|
|
1 - WO | MESUA Grande Shadow (FCI) | Kanclerz-Dzwończak Małgorzata | |
|
2 - WO | MIRAŻ Grande Shadow (FCI) | Kanclerz-Dzwończak Małgorzata | |
|
3 - WO | MILA Wolf Tom Wal FCI | Walkiewicz Tomasz | |
|
|
|
|
1 - WO | PRISHA Primo Mio Ggrande | Mazur Slawomir | |
|
2 - WO | MOJO Hierarchija | Rita Lysiakoviene | |
|
3 - WO | CONNIE Danlo Bohemia | Burianova Daniela | |
|
4 - WO | LILITH vom Delta Centauri FCI | Augustinowicz Czesława | |
|
5 - WO | LUKRECIA Emsi-Haus | Stojancevic Miodrag | |
|
6 - WO | ZUMA Remo | Pogorzelska Monika | |
|
7 - WO | MIRIAM Walkirya Germanius FCI | Głowniak Aldona | |
|
8 - WO | ALIA Spirit of Mind | Wilczko Irena | |
|
9 - WO | JOLKA vom Rikor Team | Strakova Magdalena | |
|
- BRAK | CYTRA Kob Dog | Chudy Józef | |
|
|
|
|
1 - BDB | WEGA Eris Hof (FCI) | Całka Paweł | |
|
2 - BDB | FREJA Szenberg | Rączka Dariusz | |
|
3 - BDB | JOSHI Varmenberg | Pałczyńska Aleksandra | |
|
4 - BDB | CARMI Jacentus | Lotycz Sylwia | |
|
5 - BDB | MEGA z Flanko | Komorek Florian | |
|
6 - BDB | ETNA Iwmar | Kochański Stanisław | |
|
7 - DB | EMMA von Haus Toker | Szklarski Roman | |
|
|
|
|
1 - BDB | BESSY Yogi Center FCI | Filipowiak Robert | |
|
2 - BDB | GRETA Trebortim | Filipowiak Robert | |
|
3 - BDB | VIKA Primo Mio Grande (FCI) | Rudnicka Anna | |
|
4 - BDB | ARIANA Wilcza Anarchia | Brudzyński Krzysztof | |
|
5 - BDB | HAVANA Menulio Pilnatis | Kazlauske Sonata | |
|
6 - BDB | IRMA von Haus Omen | Michniok Krzysztof | |
|
- BRAK | KO-KO Walkirya Germanius FCI | Głowniak Aldona | |
|
|
|
|
1 - BDB | ELEONORKA Padaroko | Reuter-Sobczak Renata | |
|
2 - BDB | ROMI Mavic Poland | Mizera Piotr | |
|
3 - BDB | QUAPUZI von der Piste Trophe | Sebastian Korzynski | |
|
4 - BDB | POLLA Valdi Marr | Buczak Arkadiusz | |
|
5 - BDB | ISSI Varmenberg | Pałczyńska Aleksandra | |
|
6 - BDB | AZJA z Kojca Lany | Szadkowski Marcin | |
|
7 - BDB | OUI vom Team Alhambra | Malikowski Paweł | |
|
8 - BDB | NEGRA Remo | Justyna Urbanowicz | |
|
9 - BDB | COSTA vom Lauferhaus | Pszeniczka Monika | |
|
10 - BDB | COSTA Monwolf (FCI) | Strupiechowski Grzegorz | |
|
11 - BDB | TONI House Guard | Osiak Krzysztof | |
|
12 - BDB | Z Miasta Gniezna DEJZI | Maciej Igliński | |
|
13 - BDB | AURORA Zagubiony Ognik FCI | Stolarczyk Agnieszka | |
|
14 - BDB | GOYA IvaKristo Team | Pajączek Anna | |
|
15 - DB | BUNIA Canis Germanica (FCI) | Szaburo-Gąsiecka Sylwia | |
|
|
|
|
1 - DOSK | DRIVE Menulio Pilnatis | Kazlauske Sonata | |
|
2 - DOSK | HOLLY Ana Forest (FCI) | Mazur Sławomir | |
|
3 - DOSK | FREYA Hylteland’s | Pałczyńska Aleksandra | |
|
4 - DOSK | AIMEE Happy Paws Slovakia | Palkova Denisa | |
|
5 - DOSK | MAFIA Wilcza Horda Team (FCI) | Kanclerz-Dzwończak Małgorzata | |
|
6 - DOSK | OSAKA Arkona Park | Brożek Paulina | |
|
7 - DOSK | ASANKA vom Trojangold | Guzikowska Anna | |
|
8 - DOSK | BRIXIE Danlo Bohemia | Burianova Daniela | |
|
- BRAK | KEITLYN z Lintichu | Walkiewicz Tomasz | |
|
|
Legenda:
(VA) - wybitnie doskonały (vorzüglich Auslese)
DOSK (V) - doskonały (vorzüglich)
BDB (SG) - bardzo dobry (sehr gut)
DB (G) - dobry (gut)
DOST (A) - dostateczna (Ausreichend)
U - ungenügend (niedostateczna)
EZ - entschuldigt zurückgezogen (wycofany z oceny)
CWC - Certyfikat na Wystawowego Championa
CACIB - Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
res.CACIB - rezerwowy Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
Zw. Mł - Zwycięzca Młodzieży
Naj. Jun. - Najlepszy Junior; Tytuł ten jest przyznawany poprzez porównanie Zwycięzców Młodzieży psa i suki
NDP - Najlepszy Dorosły Pies; tytuł ten mogą uzyskać wszystkie psy, które otrzymały pierwszą lokatę w klasie
(pośrednia, otwarta, użytkowa, championów) z oceną doskonałą i wnioskiem o CWC
NDP - Najlepsza Dorosła Suka; tytuł ten mogą uzyskać wszystkie suki, które otrzymały pierwszą lokatę w klasie
(pośrednia, otwarta, użytkowa, championów) z oceną doskonałą i wnioskiem o CWC
NDPwR - Zwycięzca Pies (wybrany w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
NDSwR - Zwycięzca Suka (wybrana w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
NJW - (JBIS) Najpiękniejszy junior wystawy (wybierany na Best in Show)
BOB - Międzynarodowe określenie tytułu Zwycięzca Rasy (wybrany w porównaniu NDPwR i NDSwR)
Zwycięzca Rasy (ZR lub BOB) i Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS) - O tytuł ten konkurują psy i suki,
które na danej wystawie zdobyły tytuły: "Zwycięzca Młodzieży" (obu płci), "Najlepszy Dorosły Pies",
"Najlepsza Dorosła Suka" oraz pies i suka z klasy weteranów z oceną doskonałą i I lokatą. Po przyznaniu
tytułu "Zwycięzca Rasy" (ZR lub BOB), sędzia musi wybrać najlepszego przedstawiciela płci przeciwnej
(BOS).
Tytuł ten przyznawany jest jednoosobowo przez sędziego oceniającego w ringu psy danej rasy. W przypadku
oceny psów tej samej rasy przez kilku sędziów, organizator wystawy wyznacza sędziego i ring do
dokonania wyboru Zwycięzcy Rasy.
Tytuł Najlepszy Weteran w Rasie. w porównaniu weteranów psa i suki z oceną doskonałą i lokatą
I, wybiera się Najlepszego Weterana w Rasie. Wyboru tego sędzia dokonuje w trakcie porównania
o Zwycięstwo Rasy.
BOG - Zwycięzca Grupy - o tytuł ten konkurują psy i suki, które na danej wystawie zdobyły tytuł
"Zwycięzca Rasy" oraz należą do tej samej grupy ras (wg podziału FCI).
W ringu honorowym wyznaczony przez organizatora sędzia dokonuje jednoosobowo wyboru,
przyznając 1, 2, 3 i 4 miejsce.
T1 - ausgeprägt lässt nicht ab (wyraĽne wykształcone TSB, nie puszcza)
T2 - vorhanden (TSB dostatecznie wykształcone)
T3 - nicht genügend (TSB niedostatecznie wykształcone)
T4 - abgebrochen wegen mangelnder Führigkeit (przerwał z powodu niedostatecznej karności)
|
|
© Klub Owczarka Niemieckiego, Realizacja: MetSoft |
|
|
|