|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wystawa Owczarkw Niemieckich wierklaniec, 30.06.2012r.
| |
|
|
|
Miejsce / Ocena | Nazwa psa, przydomek | Właściciel | Kraj |
|
|
|
|
1 - WO | EKIMAN De Orse Mak Flai | Smirnowa L.A. | |
|
2 - WO | FARGAZ z Lenego Justynowa | agoski Sawomir | |
|
3 - WO | PITT z Tomickich Lasw | Rokitka Radosaw | |
|
4 - WO | SEAL Avax Hof | Zavadilik Jiri | |
|
5 - WO | NODI z Tomickich Lasw | Mnich Adam, Lech Ewelina | |
|
6 - WO | ETOO Hexenland FCI | Tomiak Marek | |
|
7 - WO | JACOB Trebortim | Filipowiak Robert | |
|
8 - WO | ROSSI Avax Hof | Zavadilik Jiri. | |
|
|
|
|
1 - WO | WULKAN Woj-Bas | Kubiak Karolina, Pustelnik Wojciech. | |
|
2 - WO | CHEYENNE Witaro | Skrzypek Dawid | |
|
3 - WO | VABO vom Osterberger-Land | Filipowiak Robert | PL |
|
4 - WO | ORBIT von Konstanz-Stadt | Rybak Jacek | |
|
5 - WO | ARMINIUS vom Zellwaldrand | Smaza Tadeusz | |
|
6 - WO | GHUCCI Hexenland | Szczepaniak Monika | |
|
7 - WO | GHAMBI Hexenland | Szczepaniak Monika | |
|
|
|
|
1 - BDB | LUMPI RODIAZ | Rogal Ignacy | |
|
2 - BDB | DIRRO z Lintichu | Miketa Ale, Koajda Ivan | |
|
3 - BDB | DAF Z Krywlan | Szymborski Mariusz | |
|
4 - BDB | KASO z Domu yrkw | yrek Jzef | |
|
5 - BDB | DINO Hen-Mi | Toruski Marian | |
|
6 - BDB | HIRO miowickie Wilki | Horzela Renata | |
|
|
|
|
1 - BDB | QUENN Wolf Jar (FCI) | Lesiak Ryszard | |
|
2 - BDB | LEX Marko Carras | Wencel Marek | |
|
3 - BDB | BOJAN z Sosnowego Zaktka | Zubek Grzegorz | |
|
4 - BDB | ALF von der Wannsee | Korschek Gunter | |
|
5 - BDB | WINCI Brawos Bis | Roson Sawomir | |
|
6 - BDB | KEN z Tomickich Lasw | Maso Magdalena | |
|
7 - BDB | DEVIL von Haus Eve | Sawicki Piotr | |
|
|
|
|
1 - BDB | SIMON no Bartas Krasta | Goricka Sanita | |
|
2 - BDB | JAGO Z DROZDA PIASKW | Drozdowski Marek | |
|
3 - BDB | CEDRO z Lenego Justynowa | Lisowski Sylwester | |
|
4 - BDB | HARRY von der Glockenheide | Rubacha Robert | |
|
5 - BDB | ZICO Trebortim | Filipowiak Robert | |
|
6 - BDB | BRUNO Z Krywlan | Gesinowski Jarosaw | |
|
7 - BDB | JARO vom Holtkamper Tor | Moskvina Ekaterina | |
|
8 - BDB | ROBEN Framato Rolau | Huo Luk | |
|
|
|
|
1 - dosk. | INDIGO Rus Gerts Adell | Pugowkina L.A. | |
|
2 - dosk. | SHYRHAN LEHMBURG | KRUMINA DAIGA | |
|
3 - dosk. | ZEARO vom Zellwaldrand | Karlionowa Nadia | |
|
4 - dosk. | SILAS Tensor | Rokitka Radosaw | |
|
5 - dosk. | TATEM Ljustikhof | Ermilova E.L | |
|
6 - dosk. | LEXO Artrox | DBROWSKI ARTUR | |
|
7 - dosk. | ZICO von der Wannsee | Kapkowski Ryszard | |
|
8 - dosk. | WIRUS z Drozda Piaskw | Drozdowski Marek | |
|
9 - dosk. | IKO SDECKIE LACHY | WODA ANDRZEJ | |
|
10 - dosk. | BAX z Lenego Justynowa | Lisowski Sylwester | |
|
11 - dosk. | FALKOS von den schwarzen Seeperlen | Merkeliene Rima | |
|
|
|
|
1 - WO | CESNA Z OSTROWSKIEJ SFORY | JATAK KRYSTIAN | |
|
2 - WO | BAGIRA Bendi-Hof | Koperski Miroslaw | |
|
3 - WO | BRITT von der Wannsee | Korschek | |
|
4 - WO | ORXA Mis-Maz | Leszczyska Katarzyna | |
|
5 - WO | BJONS Ljustikhof | Surow L.A. | |
|
6 - WO | MILI Kierkis-hof | PAZDAN JACEK | |
|
7 - WO | ZAHRAA Irluka | Miketa Ale | |
|
8 - WO | OXIE z Tomickich Lasw | Niesyto Pawe | |
|
9 - WO | JUKA Trebortim | Filipowiak Robert | |
|
10 - WO | BRIXI Kalupus | Karolina Ciosek | |
|
11 - WO | RYHANA Avax Hof | Zavadilik Jiri | |
|
12 - WO | VIKA Z DROZDA PIASKW | Drozdowski Marek | |
|
|
|
|
1 - WO | OKSY von Konstanz-Stadt | Rybak Jacek | |
|
2 - WO | KAMA Kierkis-hof | JAKIELASZEK RYSZARD | |
|
3 - WO | COCO CHANEL Witaro | Skrzypek Dawid | |
|
4 - WO | GHANA Hexenland | Szczepaniak Monika | |
|
|
|
|
1 - BDB | ROMASHKA DE ORSE MAK FLAY | DEMIDOVSKAIA A.K. | |
|
2 - BDB | POLA Wolf-gang | Zacharewicz Ewa | |
|
3 - BDB | KIA z Domu yrkw | yrek Jzef | |
|
4 - BDB | PEPSI di Casa Pileci | Itter Bruno, Leszczyska Katarzyna | |
|
5 - BDB | ANA PAMIDA | SOWIANEK DANIEL | |
|
6 - BDB | ASZKA Jarkowski Dwr | Suchan Czesaw, Suchan Boena | |
|
|
|
|
1 - BDB | HAYAT Vogerland | KALISZ BEATA, RZEPECKA ANNA. | |
|
2 - BDB | CRISTAL Baldrsens | Semenowa Oksana | |
|
3 - BDB | CARMA Z Krywlan | Gesinowski Jarosaw | |
|
4 - BDB | PIRANHA Tensor | Niemyska-Buczek Agata | |
|
5 - BDB | QUORLI Wolf Jar | Zgorzelski Marek | |
|
6 - BDB | SETTI Zavist Bogov | Ruseva T.A. | |
|
7 - BDB | XANJA vom Pendler | Meinen Wolfgang, Zajczkowski Sebastian | |
|
8 - BDB | ENOLA z Hetmaskiej Sfory | Niedzielski Piotr | |
|
9 - BDB | KIKA z Tomickich Lasw | Rokitka Radosaw | |
|
10 - BDB | JUMA Ze Skalnego Wzgrza | Ciosek Karolina | |
|
11 - BDB | LEGRA Eskorta | Magorzata Gietka | |
|
12 - BDB | BETTY Z OSTROWSKIEJ SFORY | JATAK KRYSTIAN | |
|
13 - BDB | BURGA Smiowickie Wilki | Gierczak Katarzyna | |
|
14 - BDB | BHIRMA Hexenland | Szczepaniak Monika | |
|
15 - BDB | BAXI z Sosnowego Zaktka | Piotrowiak Grzegorz | |
|
16 - BDB | SMARTIE vom Zellwaldrand | Horzela Renata | |
|
17 - BDB | SEPHIA Germanius Ortus | Goowicz Andrzej | |
|
18 - BDB | SHAILA v.d. Weissenburg | Shipilova A.E. | |
|
19 - BDB | TOSKA Kenola | Paluch Tomasz | |
|
20 - BDB | IKA z Tomickich Lasw | Ponikiewski Pawe | |
|
21 - BDB | BAYRA Hodowla z Kola | Bonczyski Stanisaw | |
|
22 - BDB | FABIOLA K-9 Border Unit FCI | Gaczyska Marzena | |
|
23 - db. | GREJS TIRRO AMTE | Traczyk Robert Izabela | |
|
|
|
|
1 - BDB | RUBI RAIS Russtannenwald | Lunina E.V. | |
|
2 - BDB | ZHASMIN Oberlauf | Bystrow V.A | |
|
3 - BDB | BELLA MIA Imatorino | Miketa Ale | |
|
4 - BDB | CUMA Z LESNEGO JUSTYNOWA | Dranicki Mateusz, Dranicki Maciej. | |
|
5 - BDB | HANA Primo Grande | KALISZ BEATA, MUKALSKI SZYMON. | |
|
6 - BDB | KIMBA Avax Hof | Zavadilik Jiri | |
|
7 - BDB | SAWANA Brawos Bis | Falkiewicz Marta | |
|
8 - BDB | HILLE aus Agrigento | LIWA PIOTR | |
|
9 - BDB | DORA vom Essweiler Tal | Kos Janusz | |
|
10 - BDB | VILA Fichtenschlag | ydzik Jacek | |
|
11 - BDB | YUCCA Al-grom | Ejdys Dariusz | |
|
12 - BDB | OSZI ze Somkowa | DANISZEWSKI ADAM | |
|
13 - BDB | NIKOZJA Woj-Bas | Kubiak Karolina, Pustelnik Wojciech. | |
|
14 - BDB | MINNI Asarko Lordana | Okrasa Grzegorz, Szmaj Radosaw. | |
|
15 - BDB | GABI Z DROZDA PIASKW | Drozdowski Marek | |
|
|
|
|
1 - BDB | CARINA Kierkis-hof | JAKIELASZEK RYSZARD | |
|
2 - BDB | MIA vom Frankengold | Goldlust Frank, Cichostpski Mariusz. | |
|
3 - BDB | EDNA Amax | Drozdowski Marek | |
|
4 - BDB | TARA z Domu yrkw | yrek Jzef | |
|
5 - BDB | OLENA Wolf-Gang | Rybak Jacek | |
|
6 - BDB | OSCHI Asarko Lordana | Okrasa Grzegorz, Krzyka ukasz. | |
|
7 - BDB | FINLANDIA Slezin Lovan | Walkov Ivana | |
|
8 - BDB | ZOLI Anarex | Zmarlak Magorzata | |
|
9 - BDB | RYTSUKA de Peregrino | Moscoa Zeledon Alexander | |
|
|
|
|
1 - dosk. | RACHEL Oberlauf | Karpova O.W. | |
|
2 - DOSK | ZINA De-Bes | Kapkowski Ryszard | |
|
3 - dosk. | LENA Z Krywlan | Gesinowski Jarosaw | |
|
4 - dosk. | ARLETT Vogerland | Ermilova E.L | |
|
5 - dosk. | MOLLY Dzako | Zazony Marian | |
|
6 - dosk. | EMA BLACK LEHMBURG | KRUMINA DAIGA | |
|
7 - dosk. | XARAH vom Holtkamper See | Kosikov E.K. | |
|
8 - dosk. | FIRE STAR Baldrsens | Pugowkina L.A. | |
|
9 - dosk. | IZABELL Alana Balt | Shipilova A.E. | |
|
10 - BDB | MAXI ze Skalnego Wzgrza | Szlapa Andrzej | |
|
|
|
|
1 - dosk. | CH.SK IPOV IPO1 LENA Temperton FCI | Iwanicka Boena | |
|
|
|
|
1 - dosk. | ANSA Hodowla z Kola | Bonczyski Stanisaw | |
|
2 - dosk. | RACHEL AVAX HOF | Walkov Ivana | |
|
|
Legenda:
(VA) - wybitnie doskonały (vorzüglich Auslese)
DOSK (V) - doskonały (vorzüglich)
BDB (SG) - bardzo dobry (sehr gut)
DB (G) - dobry (gut)
DOST (A) - dostateczna (Ausreichend)
U - ungenügend (niedostateczna)
EZ - entschuldigt zurückgezogen (wycofany z oceny)
CWC - Certyfikat na Wystawowego Championa
CACIB - Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
res.CACIB - rezerwowy Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
Zw. Mł - Zwycięzca Młodzieży
Naj. Jun. - Najlepszy Junior; Tytuł ten jest przyznawany poprzez porównanie Zwycięzców Młodzieży psa i suki
NDP - Najlepszy Dorosły Pies; tytuł ten mogą uzyskać wszystkie psy, które otrzymały pierwszą lokatę w klasie
(pośrednia, otwarta, użytkowa, championów) z oceną doskonałą i wnioskiem o CWC
NDP - Najlepsza Dorosła Suka; tytuł ten mogą uzyskać wszystkie suki, które otrzymały pierwszą lokatę w klasie
(pośrednia, otwarta, użytkowa, championów) z oceną doskonałą i wnioskiem o CWC
NDPwR - Zwycięzca Pies (wybrany w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
NDSwR - Zwycięzca Suka (wybrana w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
NJW - (JBIS) Najpiękniejszy junior wystawy (wybierany na Best in Show)
BOB - Międzynarodowe określenie tytułu Zwycięzca Rasy (wybrany w porównaniu NDPwR i NDSwR)
Zwycięzca Rasy (ZR lub BOB) i Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS) - O tytuł ten konkurują psy i suki,
które na danej wystawie zdobyły tytuły: "Zwycięzca Młodzieży" (obu płci), "Najlepszy Dorosły Pies",
"Najlepsza Dorosła Suka" oraz pies i suka z klasy weteranów z oceną doskonałą i I lokatą. Po przyznaniu
tytułu "Zwycięzca Rasy" (ZR lub BOB), sędzia musi wybrać najlepszego przedstawiciela płci przeciwnej
(BOS).
Tytuł ten przyznawany jest jednoosobowo przez sędziego oceniającego w ringu psy danej rasy. W przypadku
oceny psów tej samej rasy przez kilku sędziów, organizator wystawy wyznacza sędziego i ring do
dokonania wyboru Zwycięzcy Rasy.
Tytuł Najlepszy Weteran w Rasie. w porównaniu weteranów psa i suki z oceną doskonałą i lokatą
I, wybiera się Najlepszego Weterana w Rasie. Wyboru tego sędzia dokonuje w trakcie porównania
o Zwycięstwo Rasy.
BOG - Zwycięzca Grupy - o tytuł ten konkurują psy i suki, które na danej wystawie zdobyły tytuł
"Zwycięzca Rasy" oraz należą do tej samej grupy ras (wg podziału FCI).
W ringu honorowym wyznaczony przez organizatora sędzia dokonuje jednoosobowo wyboru,
przyznając 1, 2, 3 i 4 miejsce.
T1 - ausgeprägt lässt nicht ab (wyraĽne wykształcone TSB, nie puszcza)
T2 - vorhanden (TSB dostatecznie wykształcone)
T3 - nicht genügend (TSB niedostatecznie wykształcone)
T4 - abgebrochen wegen mangelnder Führigkeit (przerwał z powodu niedostatecznej karności)
|
|
© Klub Owczarka Niemieckiego, Realizacja: MetSoft |
|
|
|