|
|
|
|
|
|
|
|
|
XVI Dolnolska Wystawa Owczarkw Niemieckich Wrocaw 28.04.2013r.
| |
|
|
|
Miejsce / Ocena | Nazwa psa, przydomek | Właściciel | Kraj |
|
|
|
|
1 - WO | PITAS Garliavietis | Rinaldas Janusaitis | |
|
2 - WO | GEK Amol z Kojca Luny | Czesaw Tkaczyk | |
|
3 - WO | LEO z Domu yrkw | Jzef yrek | |
|
4 - WO | GUSTAW Kalupus | M. Barjak & R.Rolnik | |
|
5 - WO | ZIBI Spes Henkor | Henryk Korolewicz | |
|
6 - WO | ZYGA Wan-Hen | Robert Filipowiak | |
|
7 - WO | GRYFIN Kalupus | Piotr Mielcarz | |
|
|
|
|
1 - WO | LEONARDO Tensor | Karolina Ciosek | |
|
2 - WO | ZEUS Kenola | Sebastian Zajczkowski | |
|
3 - WO | ATOS Kenola | Ewa Smajda | |
|
|
|
|
1 - WO | Team Leiksaid KAPITAN | Tatijana Mishchenko & Natalja Aksentjeva | |
|
2 - WO | FINN vom Zellwaldrand | Ralf Wiesner | |
|
3 - WO | Adatos ASLAN AVATAR | Bjrn Forsell | |
|
4 - WO | WIARUS Nova Langfuhr | Pawe Dykowski | |
|
5 - WO | CIMBO z Sosnowego Zaktka | Grzegorz Zubek | |
|
6 - WO | YANKE Kenola | Robert Adamski | |
|
7 - WO | SANTO Miasto Smoka | Dariusz Szlk | |
|
|
|
|
1 - BDB | JEHU Primo Grande | Beata Kalisz & Dejan Simovic | |
|
2 - BDB | ODIN z Folinku | Vclav Grossmann | |
|
3 - BDB | IKON z Krywlan | Stanisaw Kociuch & Piotr Bielecki | |
|
4 - BDB | Osten Stern CENTURION | Dmitriy Aristov | |
|
5 - BDB | ZOLAN Eskorta | Anna Tkacz | |
|
6 - BDB | FERRARI vom Haus Iskander | Rinaldas Janusaitis | |
|
7 - BDB | WOBO Thunder-Poland | Tomasz Pazdan | |
|
8 - BDB | NICO Gard Bohemia | Marin Pekrek | |
|
9 - BDB | GHUCCI Hexenland | Monika Szczepaniak | |
|
10 - BDB | KRIS Trebortim | Robert Filipowiak | |
|
11 - BDB | ARON Jarkowski Dwr | Czesaw Suchan | |
|
12 - BDB | FALKO Wawelno | Bernard Famua | |
|
13 - DB | MELT Alta Escuela | Robert Niezgoda | |
|
|
|
|
1 - BDB | ONUR von Haus Bifo | J. Lee Jason & Dejan Simovic | |
|
2 - BDB | LEVIS vom Demenhof | Jacek Rybak & Franz Heigl | |
|
3 - BDB | NOKTURN Tensor | Anna Wyleaek | |
|
4 - BDB | LUKAS Tarand | Tomasz Pytel & Wanda Sklarska | |
|
5 - BDB | HIRO miowickie Wilki | Renata i Piotr Horzela | |
|
6 - BDB | DAF z Krywlan | Mariusz Szymborski | |
|
7 - BDB | KASTOR z Domu yrkw | Jzef yrek | |
|
8 - BDB | XAVIER Thunder-Poland | Tomasz Pazdan | |
|
9 - BDB | CHASANN Kuver | Elbieta Wjcik | |
|
|
|
|
1 - DOSK | OSKAR Szenberg | Wiktor Kowalski | |
|
2 - BDB | OREGON Temperton | Anna Kozioek | |
|
3 - BDB | SAVER Equus | Iwona Hoownia | |
|
|
|
|
1 - DOSK | BUONANOTTE de Domus Didacus | Ralf Wiesner | |
|
2 - DOSK | CEDRO z Lenego Justynowa | Sylwester Lisowski | |
|
3 - DOSK | ZICO von der Wannsee | Ryszard Kapkowski | |
|
4 - DOSK | NAZIR ze Skalnego Wzgrza | Pawe Krych | |
|
5 - DOSK | WITTELSBACH vom Hause Schlosser | E. G. Kashicina | |
|
6 - DOSK | JEFERSON Haus Sonder | Vineta Stashane | |
|
7 - DOSK | SONY z Folinku | Vclav Grossmann | |
|
8 - DOSK | BUMER miowickie Wilki | Natalia Jakubiec | |
|
9 - DOSK | BARON Texa | Mirosaw Tchorz & Jerzy Rybak | |
|
10 - DOSK | QUENN Wolf Jar | Ryszard Lesiak | |
|
11 - DOSK | BRUNO z Krywlan | Ryszard Gesinowski | |
|
12 - BDB | BLACK Lutolu | M. Barjak & R. Rolnik | |
|
|
|
|
1 - DOSK | ARKO Solo Rigoletto | Solvita Vevere | |
|
|
|
|
1 - WO | GABI Kalupus | M. Barjak & R.Rolnik | |
|
2 - WO | CELI Dobrzykw | Stanisaw Bonczyski | |
|
3 - WO | de Orse Mak Flai VARNAVA | O.Stoliarova | |
|
4 - WO | MARA von der Burg Haidstein | Josef Meier | |
|
|
|
|
1 - WO | AJLA Walcommon | Krzysztof Walocha | |
|
2 - WO | ELMIA vom Hhnegrab | Tomasz Bogucki | |
|
3 - WO | ELA Kalupus | Karolina Ciosek & Magda Barjak | |
|
4 - WO | DAYLA Szenberg | Wiktor Kowalski | |
|
5 - WO | ZULA z Mylnej Gromady | Malwina Winiewska | |
|
5 - WO | NELLY Marko Carras | Bernard Famua | |
|
|
|
|
1 - WO | de Orse Mak Flai NESSI | J. E. Kosikova | |
|
2 - WO | CIRA z Sosnowego Zaktka | Grzegorz Zubek | |
|
3 - WO | CYTRA Szenberg | Wiktor Kowalski | |
|
4 - WO | Fest Kiefer PRADA | Liina Sepp & Diana Grudina | |
|
5 - WO | YASMINE vom Haus Tchorz | Mirosaw Tchorz & Aleksandra Kozowska | |
|
6 - WO | TILLA Hexenland | Waldemar odziski & Remigiusz Kruk | |
|
7 - WO | MEGARA Tensor | Wojciech Gsiorek | |
|
8 - WO | KAMA z Krywlan | ana Trusewicz | |
|
9 - WO | RHODE Gard Bohemia | Soa Plchov | |
|
10 - OB | HERA z Dzierlina | Jarosaw Zboralski | |
|
|
|
|
1 - BDB | de Orse Mak Flai BIOR | T. A. Kuznecova | |
|
2 - BDB | WARRINKA vom Haus Tchorz | Mirosaw Tchorz & Aleksandra Kozowska | |
|
3 - BDB | MILA Tombo | Mariusz Wietrzykowski & Tomasz Bogucki | |
|
4 - BDB | Fest Kiefer NETRA | Liina Sepp | |
|
5 - BDB | DEGRA Kalupus | M. Barjak & R.Rolnik | |
|
6 - BDB | USZI z Mylnej Gromady | Robert Mamot | |
|
7 - BDB | ILIANA Primo Grande | Kerstin Schweikert | |
|
8 - BDB | BRITT von der Wannsee | Gnter Korschek & Sebastian Zajczkowski | |
|
9 - BDB | MARIT Marko Carras | Marek Wencel | |
|
10 - BDB | ETTERNA di Fosco Aidas | Audrone Podolskiene | |
|
11 - BDB | RONYA Haus Sonder | Vineta Stashane | |
|
12 - BDB | BRIXI Kalupus | Karolina Ciosek | |
|
13 - BDB | TABATA Solo Rigoletto | Solvita Vevere | |
|
14 - BDB | ILVI vom Adelschlag | Bernard Famua | |
|
15 - BDB | XANIA Kenola | Sebastian Zajczkowski | |
|
16 - BDB | KATI Texa | Jerzy Falisz | |
|
17 - BDB | NORAJA vom Merkur Stern | Bjrn Forsell | |
|
18 - BDB | UNA Dobrzykw | Bernard Famua | |
|
19 - BDB | NICOLA vom Demenhof | Johann Eglseder | |
|
20 - BDB | NIXI z Pracz Odrzaskich | Artur Wycilak | |
|
21 - BDB | PANDA Dzako | Marian Zanony & Jacek Rybak | |
|
22 - BDB | JUKA Trebortim | Robert Filipowiak | |
|
23 - DB | ABI z Kojca Dragona | Andrzej Gobek | |
|
24 - DB | LARA Kas-Kat | Mirosaw ukasik | |
|
25 - DB | OSCHA von Haus Alter | Leszek Pawowski | |
|
|
|
|
1 - BDB | POLA Wolf-Gang | Ewa Gayny | |
|
2 - BDB | BEAUTY Hyltelands | M. M. Zielinski | |
|
3 - BDB | BABY Hyltelands | M. M. Zielinski | |
|
4 - BDB | TOSCA vom Haus Tchorz | Mirosaw Tchorz | |
|
5 - BDB | ASZKA Jarkowski Dwr | Czesaw Suchan | |
|
6 - BDB | QUEEN BEE Solo Rigoletto | Solvita Vevere & Abele Ieva | |
|
7 - BDB | KIA z Domu yrkw | Jzef yrek | |
|
8 - BDB | ERA z Krywlan | Ryszard Gesinowski | |
|
9 - BDB | YANA Thunder-Poland | Tomasz Pazdan | |
|
|
|
|
1 - DOSK | VIOLA v. Finkensteiner Forst | Ralf Wiesner & Aleksandra Kozowska | |
|
2 - DOSK | PIRANHA Tensor | Agata Niemyska -Buczek | |
|
3 - DOSK | LENA z Pracz Odrzaskich | Artur Wycilak | |
|
4 - DOSK | BAYRA Hodowla z Kola | Stanisaw Bonczyski | |
|
5 - BDB | KOFI Texa | Malwina Winiewska | |
|
|
|
|
1 - DOSK | Brawos Bis TROYA | Marta Falkiewicz | |
|
2 - DOSK | YANKA Kalupus | M. Barjak & R.Rolnik | |
|
3 - DOSK | CARMA z Krywlan | Jarosaw Modzianowski | |
|
4 - DOSK | OLENA Wolf-Gang | Jacek Rybak | |
|
5 - DOSK | Litlshou SERRA | E. G. Kashicina | |
|
6 - DOSK | TAJGA De-Bes | Ryszard Kapkowski | |
|
7 - DOSK | MISCHA Jacentus | Jacek ydzik | |
|
8 - DOSK | BESSI z Folinku | Lenka Richtarov | |
|
9 - DOSK | EMA Black Lehmburg | A. Krums | |
|
|
|
|
1 - DOSK | JOVI Thunder-Poland | Tomasz Pazdan | |
|
2 - DOSK | KSANDINA Equus | Aneta Biliska | |
|
|
|
|
1 - DOSK | OSCHA von der Grafenburg | Leszek Pawowski | |
|
2 - DOSK | FRANCA vom Haus Tchorz | Mirosaw Tchorz & Aleksandra Kozowska | |
|
3 - DOSK | BLUE z Mylnej Gromady | Pawe Dykowski | |
|
4 - DOSK | FARINA Equus | Aneta Biliska | |
|
|
Legenda:
(VA) - wybitnie doskonały (vorzüglich Auslese)
DOSK (V) - doskonały (vorzüglich)
BDB (SG) - bardzo dobry (sehr gut)
DB (G) - dobry (gut)
DOST (A) - dostateczna (Ausreichend)
U - ungenügend (niedostateczna)
EZ - entschuldigt zurückgezogen (wycofany z oceny)
CWC - Certyfikat na Wystawowego Championa
CACIB - Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
res.CACIB - rezerwowy Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
Zw. Mł - Zwycięzca Młodzieży
Naj. Jun. - Najlepszy Junior; Tytuł ten jest przyznawany poprzez porównanie Zwycięzców Młodzieży psa i suki
NDP - Najlepszy Dorosły Pies; tytuł ten mogą uzyskać wszystkie psy, które otrzymały pierwszą lokatę w klasie
(pośrednia, otwarta, użytkowa, championów) z oceną doskonałą i wnioskiem o CWC
NDP - Najlepsza Dorosła Suka; tytuł ten mogą uzyskać wszystkie suki, które otrzymały pierwszą lokatę w klasie
(pośrednia, otwarta, użytkowa, championów) z oceną doskonałą i wnioskiem o CWC
NDPwR - Zwycięzca Pies (wybrany w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
NDSwR - Zwycięzca Suka (wybrana w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
NJW - (JBIS) Najpiękniejszy junior wystawy (wybierany na Best in Show)
BOB - Międzynarodowe określenie tytułu Zwycięzca Rasy (wybrany w porównaniu NDPwR i NDSwR)
Zwycięzca Rasy (ZR lub BOB) i Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS) - O tytuł ten konkurują psy i suki,
które na danej wystawie zdobyły tytuły: "Zwycięzca Młodzieży" (obu płci), "Najlepszy Dorosły Pies",
"Najlepsza Dorosła Suka" oraz pies i suka z klasy weteranów z oceną doskonałą i I lokatą. Po przyznaniu
tytułu "Zwycięzca Rasy" (ZR lub BOB), sędzia musi wybrać najlepszego przedstawiciela płci przeciwnej
(BOS).
Tytuł ten przyznawany jest jednoosobowo przez sędziego oceniającego w ringu psy danej rasy. W przypadku
oceny psów tej samej rasy przez kilku sędziów, organizator wystawy wyznacza sędziego i ring do
dokonania wyboru Zwycięzcy Rasy.
Tytuł Najlepszy Weteran w Rasie. w porównaniu weteranów psa i suki z oceną doskonałą i lokatą
I, wybiera się Najlepszego Weterana w Rasie. Wyboru tego sędzia dokonuje w trakcie porównania
o Zwycięstwo Rasy.
BOG - Zwycięzca Grupy - o tytuł ten konkurują psy i suki, które na danej wystawie zdobyły tytuł
"Zwycięzca Rasy" oraz należą do tej samej grupy ras (wg podziału FCI).
W ringu honorowym wyznaczony przez organizatora sędzia dokonuje jednoosobowo wyboru,
przyznając 1, 2, 3 i 4 miejsce.
T1 - ausgeprägt lässt nicht ab (wyraĽne wykształcone TSB, nie puszcza)
T2 - vorhanden (TSB dostatecznie wykształcone)
T3 - nicht genügend (TSB niedostatecznie wykształcone)
T4 - abgebrochen wegen mangelnder Führigkeit (przerwał z powodu niedostatecznej karności)
|
|
© Klub Owczarka Niemieckiego, Realizacja: MetSoft |
|
|
|