|
|
|
|
|
|
|
|
|
XVIII Dolnolska Wystawa Owczarkw Niemieckich Wrocaw 26.04.2015r.
| |
|
|
|
Miejsce / Ocena | Nazwa psa, przydomek | Właściciel | Kraj |
|
|
|
|
1 - WO | LABO Wolf Jar | Marek Zgorzelski | |
|
2 - WO | WUTZ vom Haus Tchorz | Miroslaw Tchorz | |
|
3 - WO | LOUIS Wolf Jar | Ryszard Lesiak | |
|
4 - WO | UMUR vom Haus Tchorz | Leszek Pawowski | |
|
|
|
|
1 - WO | ALEXANDER Leidenschaft Poland | Marzena Sierpiska | |
|
2 - WO | KLAUS von Tronje | Vclav Grossmann | |
|
3 - WO | CAPONE Wolf-Gang | Ireneusz Kajak | |
|
4 - WO | FIGO Sdeckie Lachy | Andrzej Woda | |
|
5 - WO | ARIEN Leidenschaft Poland | Barbara Olechowicz | |
|
6 - WO | ZAMBO vom Finkenschlag | Hans Peter Fetten, Weronika Suchan | |
|
7 - | C-MAX Darkaro | Grzegorz Nowinski | |
|
- brak | SAABAT Wolr Jar | Ryszard Lesiak | |
|
|
|
|
1 - WO | JURAN Satysfakcja | Tomasz Kosacz | |
|
2 - WO | VOX z Krywlan | Ryszard Gesinowski | |
|
3 - WO | ZEFIR Wilcza Elita | Magdalena Walczyska | |
|
|
|
|
1 - BDB | KASTRO vom Haus Tchorz | Mirosaw Tchorz | |
|
2 - BDB | NERO z Domu yrkw | Jzef yrek | |
|
3 - BDB | KARAT vom Haus Tchorz | Mirosaw ukasik | |
|
4 - BDB | ROKOSZ Woj-Bas | Karolina Kubiak ,Wojciech Pustelnik | |
|
- brak | XANTO Tombo | Krzysztof Walocha, Tomasz Bogucki | |
|
- brak | WATSON vom Fichtenschlag | Vclav Grossmann | |
|
- brak | OLIVER Nowa Jamina | Zoltan Izsak | |
|
|
|
|
1 - BDB | FINO von der Piste Trophe | Bernard Famua | |
|
2 - BDB | HUNTER vom Haus Tchorz | Mirosaw Tchorz, Aleksandra Kozowska | |
|
3 - BDB | ISKO vom Haus Tchorz | Franciszek Czerwonka | |
|
4 - BDB | BONO Wan-Hen | Henryk Tabaczyski | |
|
5 - BDB | WILKO z Folinku | Jan Gebauer | |
|
|
|
|
1 - BDB | HAN Szenberg | Wiktor Kowalski | |
|
2 - BDB | ZALO Asarko Lordana | Krzysztof Baszczyk | |
|
3 - BDB | MIKEY von Haus Pfalzerheide | Sergey Akatov | |
|
4 - BDB | HUBA Artinus | Artur Szyptur | |
|
5 - BDB | YAGO Nova Langfuhr | Pawe Dykowski | |
|
- brak | ARMIN z Drozda Piaskw | Marek Drozdowski | |
|
|
|
|
1 - DOSK | IKON z Krywlan | Ryszard Gesinowscy, Stanisaw Kociuch | |
|
2 - DOSK | ORRUS De-Bes | Ryszard Kapkowski | |
|
3 - DOSK | ODIN z Folinku | Vclav Grossmann | |
|
4 - DOSK | DERRIK vom Trompetersprung | Goeke Ludger, Tchorz Miroslaw | |
|
5 - DOSK | LION Valtenberg | Ignacy Rogal, Piotr Szkalski | |
|
6 - DOSK | CEDRO z Lenego Justynowa | Sylwester Lisowski | |
|
7 - DOSK | WIRUS z Drozda Piaskw | Drozdowski Marek | |
|
8 - DOSK | ZOLAN Eskorta | Anna Tkacz | |
|
9 - DOSK | NAYAMIR Asarko Lordana | Marek Stasiak | |
|
10 - DOSK | LEXUS Tensor | Krzysztof Morcinek, Joanna Domaska | |
|
11 - DOSK | ZIDAN of Flokish Fest | Jarosaw Opozda | |
|
|
|
|
1 - DOSK | ZICO von der Wannsee | Ryszard Kapkowski | |
|
- brak | UMBERTO Tensor | Joanna, Adam Domascy | |
|
|
|
|
1 - WO | UNASA vom Haus Tchorz | Artur Wycislak | |
|
2 - WO | Brawos Bis (FCI) HAGA | Sylwester Lisowski | |
|
3 - WO | YAGA Igbero | Beata Ignaczak | |
|
4 - WO | LILI Wolf Jar | Marek Zgorzelski | |
|
|
|
|
1 - WO | ALOKI Primo Mio Grande | Beata Kalisz | |
|
2 - WO | USSI Rodiaz | Piotr Szkalski | |
|
3 - WO | CIRI Tombo | Wiesaw Koakowski | |
|
4 - WO | ATHENA von der Dogsheide | Rita Koft, Jsabell Sulik | |
|
5 - WO | TEA Primo Grande | Przemysaw Jdrysiak | |
|
6 - WO | PALLAS Marko Carras | Marek Wencel | |
|
7 - WO | FENA Sdeckie Lachy | Andrzej Woda | |
|
8 - WO | XAMBI z Tomickich Lasw | Katarzyna Mickiewicz | |
|
- brak | UFI Rodiaz | Tymon Musia, Magorzata Musia | |
|
|
|
|
1 - WO | PERA z Domu yrkw | Jzef yrek | |
|
2 - WO | ANNA Boghaus | Lubo Matukovi, Jitka Kadlecov | |
|
3 - WO | SZINA Wolf Jar | Robert Mamot | |
|
4 - WO | BACCARA Zotnicka Sfora | Robert Filipowiak | |
|
5 - WO | TOLA Euro | Wojciech Stachurski | |
|
6 - WO | FORTUNA Toruska Sfora | Anna Tkacz | |
|
7 - WO | JIMMI Satysfakcja | Iwona Strzelecka | |
|
8 - WO | ISMENA Asarko Lordana | Marek Stasiak | |
|
- brak | HENNA Tensor | Karolina Ciosek | |
|
- brak | XINA vom Zellwaldrand | Henryk Korolewicz | |
|
- brak | ARRA Tombo | Tomasz Bogucki, Krzysztof Walocha | |
|
- brak | HANNA vom Waldfurter Wald | Daniela Syga | |
|
|
|
|
1 - BDB | JOSCHKA Kalupus | Magda Barjak,Norbert Wettlaufer | |
|
2 - BDB | KSARA z Lenego Justynowa | Sylwester Lisowski | |
|
3 - BDB | KATRINKA Kalupus | Radosaw Rokitka | |
|
4 - BDB | RUBI Asarko Lordana | Karol Chciski, Ireneusz Paradziski | |
|
5 - BDB | XENA Tombo | Tomasz Bogucki | |
|
6 - BDB | CHACRA Artrox | Artur Dbrowski | |
|
7 - BDB | IBRA ze Wzgrza Palatynu | Mateusz Wilczek | |
|
8 - BDB | CHILLI vom Zedtlitzer Dreieck | Isabell Seelig | |
|
9 - BDB | ORNELA Nov Jamina | Jarmila Huov | |
|
10 - BDB | KIMI Z Ostrowskiej Sfory | Waldemar Kosiski | |
|
11 - BDB | BELLADONA Czarne Dranie | Piotr Bednarek | |
|
12 - BDB | PARISS Dlha Roven | Piotr Gobiewski, Piotr Szczypek | |
|
13 - BDB | OXI z Domu yrkw | Jzef yrek | |
|
14 - BDB | SAKE z Krywlan | Ryszard Gesinowski | |
|
15 - BDB | INKA z Drozda Piaskw | Marek Drozdowski | |
|
16 - BDB | SEMI z Krywlan | ukasz Marczukiewicz | |
|
17 - BDB | GERMANIKA Life Amadeus Burg | Sergey Akatov | |
|
18 - BDB | ABI Mar-Fax | Marcin Nadobny | |
|
19 - BDB | ESKA Kenola | Robert Dbrowski | |
|
20 - BDB | BRITNEY Darkaro | Malwina Winiewska | |
|
21 - BDB | WHITNY Tigback Hof | Lubo Matukovi | |
|
22 - BDB | XIRA Hronovsky Pramen | ukasz Seiffert | |
|
- brak | IRA od Rome | Ing.Igor Mri | |
|
- brak | WEGA Tombo | Tomasz Bogucki | |
|
- brak | ORA Trebortim | Robert Filipowiak | |
|
|
|
|
1 - BDB | ADELL Weisser Rabe | Piotr Pysiak,liwa Piotr | |
|
2 - BDB | LUNA Framato Rolau | Frantisek Matous | |
|
3 - BDB | HOLIE vom Haus Tchorz | Artur Wycislak | |
|
4 - BDB | NIKI z Krywlan | Marcin Paradowski | |
|
5 - BDB | ZARA Nova Langfuhr | Pawe Dykowski | |
|
6 - BDB | BETA vom Funken Spiel | Damir Jovanovi | |
|
7 - BDB | HANDY vom Haus Tchorz | Bogusaw Jagiea | |
|
8 - BDB | LADY Szenberg | Wiktor Kowalski | |
|
9 - BDB | GALA z Mylnej Gromady | Antoni Wawrzyniak | |
|
- brak | CETA z Klanu Prajzendanca | Maciej, Pawe Prajzendanc | |
|
|
|
|
- BDB | ASHLEY Hexenland | Monika Pachura | |
|
1 - BDB | DIVA vom Waltfurter Wald | Miroslaw Tchorz, Aleksandra Kozowska | |
|
2 - BDB | AXI Jarkowski Dwr | Czesaw Suchan | |
|
3 - BDB | LISA z Sachary | Monika Winiewska | |
|
4 - BDB | RHODE Gard Bohemia | Soa Plchov | |
|
5 - BDB | HASSEL ze Wzgrza Palatynu | Mateusz Wilczek | |
|
6 - BDB | JOSHIKA Primo Grande | Marek Drozdowski | |
|
7 - BDB | ESPADA Nord Shtorm | Sergey Akatov | |
|
8 - BDB | TABSI vom Schwarzwald | Przemysaw Marciniak | |
|
10 - BDB | MARIE vom Frankengold | Magorzata Sieradzan | |
|
- brak | JUTA Artinus | Artur Szyptur | |
|
|
|
|
1 - DOSK | WARRINKA vom Haus Tchorz | Mirosaw Tchorz, Aleksandra Kozowska | |
|
2 - DOSK | ROXANNE Tensor | Joanna, Adam Domascy | |
|
3 - DOSK | DUFTE vom Lamorak | Ines Korf, Rita Korf | |
|
4 - DOSK | BEJA Matador | Tomasz Pocki | |
|
5 - DOSK | ZORBA Woj-Bas | Karolina Kubiak, Wojciech Pustelnik | |
|
6 - DOSK | KARIOKE Aklatan | Beata Przystawska | |
|
|
|
|
1 - DOSK | LELOO Tensor | Joanna, Adam Domascy | |
|
|
Legenda:
(VA) - wybitnie doskonały (vorzüglich Auslese)
DOSK (V) - doskonały (vorzüglich)
BDB (SG) - bardzo dobry (sehr gut)
DB (G) - dobry (gut)
DOST (A) - dostateczna (Ausreichend)
U - ungenügend (niedostateczna)
EZ - entschuldigt zurückgezogen (wycofany z oceny)
CWC - Certyfikat na Wystawowego Championa
CACIB - Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
res.CACIB - rezerwowy Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
Zw. Mł - Zwycięzca Młodzieży
Naj. Jun. - Najlepszy Junior; Tytuł ten jest przyznawany poprzez porównanie Zwycięzców Młodzieży psa i suki
NDP - Najlepszy Dorosły Pies; tytuł ten mogą uzyskać wszystkie psy, które otrzymały pierwszą lokatę w klasie
(pośrednia, otwarta, użytkowa, championów) z oceną doskonałą i wnioskiem o CWC
NDP - Najlepsza Dorosła Suka; tytuł ten mogą uzyskać wszystkie suki, które otrzymały pierwszą lokatę w klasie
(pośrednia, otwarta, użytkowa, championów) z oceną doskonałą i wnioskiem o CWC
NDPwR - Zwycięzca Pies (wybrany w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
NDSwR - Zwycięzca Suka (wybrana w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
NJW - (JBIS) Najpiękniejszy junior wystawy (wybierany na Best in Show)
BOB - Międzynarodowe określenie tytułu Zwycięzca Rasy (wybrany w porównaniu NDPwR i NDSwR)
Zwycięzca Rasy (ZR lub BOB) i Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS) - O tytuł ten konkurują psy i suki,
które na danej wystawie zdobyły tytuły: "Zwycięzca Młodzieży" (obu płci), "Najlepszy Dorosły Pies",
"Najlepsza Dorosła Suka" oraz pies i suka z klasy weteranów z oceną doskonałą i I lokatą. Po przyznaniu
tytułu "Zwycięzca Rasy" (ZR lub BOB), sędzia musi wybrać najlepszego przedstawiciela płci przeciwnej
(BOS).
Tytuł ten przyznawany jest jednoosobowo przez sędziego oceniającego w ringu psy danej rasy. W przypadku
oceny psów tej samej rasy przez kilku sędziów, organizator wystawy wyznacza sędziego i ring do
dokonania wyboru Zwycięzcy Rasy.
Tytuł Najlepszy Weteran w Rasie. w porównaniu weteranów psa i suki z oceną doskonałą i lokatą
I, wybiera się Najlepszego Weterana w Rasie. Wyboru tego sędzia dokonuje w trakcie porównania
o Zwycięstwo Rasy.
BOG - Zwycięzca Grupy - o tytuł ten konkurują psy i suki, które na danej wystawie zdobyły tytuł
"Zwycięzca Rasy" oraz należą do tej samej grupy ras (wg podziału FCI).
W ringu honorowym wyznaczony przez organizatora sędzia dokonuje jednoosobowo wyboru,
przyznając 1, 2, 3 i 4 miejsce.
T1 - ausgeprägt lässt nicht ab (wyraĽne wykształcone TSB, nie puszcza)
T2 - vorhanden (TSB dostatecznie wykształcone)
T3 - nicht genügend (TSB niedostatecznie wykształcone)
T4 - abgebrochen wegen mangelnder Führigkeit (przerwał z powodu niedostatecznej karności)
|
|
© Klub Owczarka Niemieckiego, Realizacja: MetSoft |
|
|
|