|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jesienna Wystawa Owczarkw Niemieckich w Czchowie organizowana przez Klub Owczarka Niemieckiego ZKwP Czchw, 16-17.10.2021r.
| |
|
|
|
Miejsce / Ocena | Nazwa psa, przydomek | Właściciel | Kraj |
|
|
|
|
1 - WO | GRAND vom Waldfurter-Wald | Ciepy Zbigniew | |
|
3 - WO | PELE Diavoli di Fuoco | Dugosz Janusz | |
|
|
|
|
1 - WO | KONOR vom TeamAlhambra | Piwowar Andrzej | |
|
2 - WO | SAMI Eweto FCI | muda Grzegorz | |
|
|
|
|
1 - WO | ETO Majsm | Mielnikiewicz Jarosaw | |
|
2 - WO | SPARTAKUS von Gran Peregrino | Bieniasz Zbigniew | |
|
3 - WO | SKOT Z Lenego Justynowa | Reszka Jarosaw | |
|
|
|
|
1 - BDB | NIGEL v. Arkona Park | Makarewicz Krzysztof | |
|
2 - DB | WESTON Adi | Cichostpski Mariusz | |
|
- | TUBAK Danaos | Tchorz Julia | |
|
|
|
|
1 - BDB | ROONEY Vom Pendler | Zajaczkowski Sebastian | |
|
2 - BDB | CANTO Majsm | Mielnikiewicz Anna | |
|
3 - BDB | FANTO abieska Zagroda | Panek Zbigniew | |
|
4 - BDB | URMAN z Domu yrkw | yrek Jzef | |
|
5 - BDB | CARLOS Excelience dogs | Dupnak Jozef | |
|
6 - BDB | ARES Lakeside | Yasin Aleksandr | |
|
7 - BDB | XANNDRO vom Kapellenberg | Koller Johann | |
|
|
|
|
1 - DOSK | MIKEL v. Arkona Park | Makarewicz Krzysztof | |
|
2 - DOSK | ROCKY Zur Worringer Rheinaue | Swiniarska Aneta | |
|
3 - DOSK | PACO Stary Samotar | Gecelovsky Jan | |
|
4 - DOSK | ACER Gold Union | Swiniarska Aneta | |
|
5 - bdb | WULKAN Adi | Cichostpski Mariusz | |
|
- | GYN DI CASA Massarelli | Famua Bernard | |
|
|
|
|
1 - | GROOMY Goldberg Krakw | Suchan Weronika | |
|
2 - | KWANTUM vom haus Milosevac | Timko Peter | |
|
3 - | RODRIGO Mavic Poland | Makarewicz Krzysztof | |
|
4 - | RAFI z Lenego Justynowa | Lisowski Sylwester | |
|
5 - | KAN Varmenberg | Ciepy Zbigniew | |
|
6 - | OHIO Vom Pendler | Zajaczkowski Sebastian | |
|
7 - | ATZE Vom Rothenbacherwald | Swiniarska Aneta | |
|
- | CELTIC vom Haus Tchorz | Tchorz Mirosaw | |
|
- | DYLAN Team Mario Grande | Golyzniak Marek | |
|
- | ANDY Gold Union | Swiniarska Aneta | |
|
- | WAMPIRINO Artrox | Dbrowski Artur | |
|
- | KAIR z Kojca Holan | Holik Andrzej | |
|
|
|
|
- | GRAP Mavic Poland | Dobrzaski Krzysztof | |
|
|
|
|
1 - WO | JOLIE Gold Union | Swiniarska Aneta | |
|
2 - WO | BANDERAS Di Kunst | Furga ukasz | |
|
2 - WO | CASSIE vom Haus Turos | Turos Magdalena | |
|
3 - WO | BONI Di Kunst | Furga ukasz | |
|
4 - WO | TEA Kalupus | Raszplewicz Magda | |
|
- | INDIRA Gold Union | Pitek Maciej | |
|
|
|
|
1 - WO | BIANKA z Grniczego Kojca | Raszkowski Jan | |
|
2 - WO | RAMI Mavic Poland | Makarska Agata | |
|
3 - WO | HEKSA Ziger Hof | Zieliska Monika | |
|
4 - WO | ELLIE Adi | Cichostpski Mariusz | |
|
5 - WO | KOFI Aksaris | Kulik Jacek | |
|
6 - WO | ORKA Skawiaskie Czarne Wilki | Gorczyca Zygmunt | |
|
7 - WO | ORBI Skawiaskie Czarne Wilki | Micha Potaczek | |
|
- | HONEY Ziger Hof | Zieliska Monika | |
|
- | BESSA vom Haus Tchorz | Tchorz Mirosaw | |
|
|
|
|
1 - WO | COCO Kebarross | Kubacka Ewa | |
|
|
|
|
1 - BDB | TALA Varmenberg | Ciepy Zbigniew | |
|
2 - BDB | HONNY Weisser Rabe | Pysiak Piotr | |
|
3 - BDB | LORELAI Maserau | Dbrowski Artur | |
|
4 - BDB | LHEA vom Kapellenberg | Koller Johann | |
|
5 - BDB | DACOTA Gold Union | Swiniarska Aneta | |
|
6 - BDB | CRISTEL Cuturo | Makarska Agata | |
|
7 - BDB | LARA z Kojca Holan | Stanik Pawe | |
|
8 - BDB | DAMINNA Od basiora | Janusz Chyla | |
|
9 - BDB | GAMBA vom TeamAlhambra | Piwowar Andrzej | |
|
10 - BDB | NEW BLACK STAR NEVADA Primo Grande | Soniecki Andrzej | |
|
- | XSERRA vom Haus Tchorz | Tchorz Mirosaw | |
|
|
|
|
1 - BDB | URSA z Domu yrkw | yrek Jzef | |
|
2 - BDB | RITA Varmenberg | Ciepy Zbigniew | |
|
3 - BDB | CLEO Majsm | Mielnikiewicz Anna Jarosaw | |
|
- | MAIA Hylteland's | Zielinska Monika | |
|
- | INGA v. Ljulin | Nawrotek Sylwia | |
|
|
|
|
1 - DOSK | SALLY Mavic Poland | Mielnikiewicz Anna | |
|
2 - DOSK | SWEETY Di Kunst | Furga ukasz | |
|
3 - DOSK | MONI Skawiaskie Czarne Wilki | Gorczyca Zygmunt | |
|
4 - DOSK | ZUMA Adi | Cichostpski Mariusz | |
|
5 - DOSK | OJA Stary Samotar | Hromada Ladislav | |
|
6 - DOSK | CYRHLA Adi | Cichostpski Mariusz | |
|
7 - DOSK | DAMINA Eksploracja | Gobiowski Sawomir | |
|
8 - BDB | ERKA Animar | Ochaa Czesaw | |
|
- POZA KONK | THERON Mavic Poland | Makarewicz Krzysztof | |
|
|
|
|
1 - DOSK | YOKO Mavic Poland | Makarewicz Krzysztof | |
|
2 - DOSK | IRISH CREAM Adi | Cichostpski Mariusz | |
|
3 - DOSK | TINIA Mavic Poland | yrek Jzef | |
|
4 - DOSK | VALENTINA Nov Jamina | Huov Jarmila | |
|
5 - DOSK | I LOVE YOU Adi | Cichostpski Mariusz | |
|
6 - DOSK | EDGA vom TeamAlhambra | Piwowar Andrzej | |
|
|
Legenda:
(VA) - wybitnie doskonały (vorzüglich Auslese)
DOSK (V) - doskonały (vorzüglich)
BDB (SG) - bardzo dobry (sehr gut)
DB (G) - dobry (gut)
DOST (A) - dostateczna (Ausreichend)
U - ungenügend (niedostateczna)
EZ - entschuldigt zurückgezogen (wycofany z oceny)
CWC - Certyfikat na Wystawowego Championa
CACIB - Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
res.CACIB - rezerwowy Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
Zw. Mł - Zwycięzca Młodzieży
Naj. Jun. - Najlepszy Junior; Tytuł ten jest przyznawany poprzez porównanie Zwycięzców Młodzieży psa i suki
NDP - Najlepszy Dorosły Pies; tytuł ten mogą uzyskać wszystkie psy, które otrzymały pierwszą lokatę w klasie
(pośrednia, otwarta, użytkowa, championów) z oceną doskonałą i wnioskiem o CWC
NDP - Najlepsza Dorosła Suka; tytuł ten mogą uzyskać wszystkie suki, które otrzymały pierwszą lokatę w klasie
(pośrednia, otwarta, użytkowa, championów) z oceną doskonałą i wnioskiem o CWC
NDPwR - Zwycięzca Pies (wybrany w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
NDSwR - Zwycięzca Suka (wybrana w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
NJW - (JBIS) Najpiękniejszy junior wystawy (wybierany na Best in Show)
BOB - Międzynarodowe określenie tytułu Zwycięzca Rasy (wybrany w porównaniu NDPwR i NDSwR)
Zwycięzca Rasy (ZR lub BOB) i Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS) - O tytuł ten konkurują psy i suki,
które na danej wystawie zdobyły tytuły: "Zwycięzca Młodzieży" (obu płci), "Najlepszy Dorosły Pies",
"Najlepsza Dorosła Suka" oraz pies i suka z klasy weteranów z oceną doskonałą i I lokatą. Po przyznaniu
tytułu "Zwycięzca Rasy" (ZR lub BOB), sędzia musi wybrać najlepszego przedstawiciela płci przeciwnej
(BOS).
Tytuł ten przyznawany jest jednoosobowo przez sędziego oceniającego w ringu psy danej rasy. W przypadku
oceny psów tej samej rasy przez kilku sędziów, organizator wystawy wyznacza sędziego i ring do
dokonania wyboru Zwycięzcy Rasy.
Tytuł Najlepszy Weteran w Rasie. w porównaniu weteranów psa i suki z oceną doskonałą i lokatą
I, wybiera się Najlepszego Weterana w Rasie. Wyboru tego sędzia dokonuje w trakcie porównania
o Zwycięstwo Rasy.
BOG - Zwycięzca Grupy - o tytuł ten konkurują psy i suki, które na danej wystawie zdobyły tytuł
"Zwycięzca Rasy" oraz należą do tej samej grupy ras (wg podziału FCI).
W ringu honorowym wyznaczony przez organizatora sędzia dokonuje jednoosobowo wyboru,
przyznając 1, 2, 3 i 4 miejsce.
T1 - ausgeprägt lässt nicht ab (wyraĽne wykształcone TSB, nie puszcza)
T2 - vorhanden (TSB dostatecznie wykształcone)
T3 - nicht genügend (TSB niedostatecznie wykształcone)
T4 - abgebrochen wegen mangelnder Führigkeit (przerwał z powodu niedostatecznej karności)
|
|
© Klub Owczarka Niemieckiego, Realizacja: MetSoft |
|
|
|