|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jesienna Wystawa Owczarkw Niemieckich w Czchowie organizowana przez Klub Owczarka Niemieckiego ZKwP Czchw, 19-20.10.2019r.
| |
|
|
|
Miejsce / Ocena | Nazwa psa, przydomek | Właściciel | Kraj |
|
|
|
|
1 - wo | HARLEY Danaos | Swiniarska Aneta | |
|
2 - wo | MIKEL Arkona Park | Makarewicz Krzysztof | |
|
3 - wo | ENZO von Domitian | Piecuch Wiesaw | |
|
4 - wo | WULKAN Adi | Cichostpski Mariusz | |
|
|
|
|
1 - wo | ASIM Czar Podkowy | Janusz Lech | |
|
2 - wo | KAN Varmenberg | Ciepy Zbigniew | |
|
3 - wo | KARL vom Haus Tchorz | Tchorz Mirosaw | |
|
4 - wo | KAIR z Kojca Holan | Holik Andrzej | |
|
5 - wo | DYLAN Team Mario Grande | Ksiek Mariusz | |
|
6 - wo | BORNO Z Wojnicza | Noworol Grzegorz | |
|
|
|
|
1 - wo | IAN vom Falkental | Oros Ivan | |
|
2 - wo | CHABBIE Vom Schwalmtalerland | Crins Herbert | |
|
3 - wo | QEX Mavic Poland | Barczyk Aneta | |
|
4 - wo | IGOR vom Haus Tchorz | Tchorz Mirosaw | |
|
5 - wo | PIXEL Adi | Cichostpski Mariusz | |
|
|
|
|
1 - bdb | CELTIC vom Haus Tchorz | Tchorz Mirosaw | |
|
2 - bdb | RODRIGO Mavic Poland | Makarewicz Krzysztof | |
|
3 - bdb | MAX Goldberg Krakw | Suchan Weronika | |
|
4 - bdb | PEER v. Haus Galli | Gold Robert | |
|
5 - bdb | PIT v. Haus Galli | Rokita Martin | |
|
6 - bdb | POGY v. Haus Galli | Patrik Vajak | |
|
7 - bdb | MAX v. Haus Galli | Jesenska Michaela | |
|
|
|
|
1 - bdb | URAN Vom Klostengarten | Honig Brigitte | |
|
2 - bdb | CRONOS Animar | Ostaszewski ukasz | |
|
3 - bdb | THEO vom Haus Tchorz | Tchorz Mirosaw | |
|
4 - bdb | TIBOR von Den Gnitzer Hohen | Cichostepski Mariusz | |
|
5 - bdb | SAMEK Mavic Poland | Wgrzyn Janusz | |
|
6 - bdb | BEX vom Waldfurter-Wald | Giele Patryk | |
|
|
|
|
1 - dosk | TENNO zur Worringer Rheinaue | Swiniarska Aneta | |
|
|
|
|
1 - dosk | ATZE Vom Rothenbacherwald | Fetten Hans Peter | |
|
2 - dosk | INDIGO Canis Viridis | Kos Janusz | |
|
3 - dosk | TOKAJ od Basiora | Piotrowiak Grzegorz | |
|
4 - dosk | RONALDO vom Kapellenberg | Neupauer Rastislav | |
|
5 - dosk | TUDOR vom Haus Tchorz | Tchorz Mirosaw | |
|
6 - dosk | ELVIS abieska Zagroda | Panek Zbigniew | |
|
7 - dosk | WHYSKEY Adi | Cichostpski Mariusz | |
|
|
|
|
1 - dosk | GRAP Mavic Poland | Dobrzaski Krzysztof | |
|
2 - dosk | MESSI Box-Dogs (FCI) | Goyniak Marek | |
|
3 - dosk | GARU z Cholerzyna | Chodacka Magorzata | |
|
|
|
|
1 - wo | LIGA vom Haus Tchorz | Tchorz Mirosaw | |
|
2 - wo | DIVA Vom Team Panoniansee | Katarzyna Salamon | |
|
3 - wo | MICHELLE Arkona Park | Makarewicz Krzysztof | |
|
4 - wo | ZABIA Adi | Cichostpski Mariusz | |
|
5 - wo | ZUMA Adi | Cichostpski Mariusz | |
|
6 - wo | EUFORIA Danaos | Kozlowska Luciak Aleksandra | |
|
|
|
|
1 - wo | DEIZI Team Mario Grande | Ksiek Mariusz | |
|
2 - wo | EFI von Domitian | Piecuch Wiesaw | |
|
- brak | BAISHA Nov Jamina | Huov Jarmila | |
|
|
|
|
1 - wo | TOSIA Mavic Poland | yrek Jzef | |
|
2 - wo | LEYLA Box-Dogs (FCI) | Skwarczek Adam | |
|
3 - wo | TINIA Mavic Poland | yrek Jzef | |
|
|
|
|
1 - bdb | ZASCHA Nov Jamina | Huov Jarmila | |
|
2 - bdb | SHELBY Mavic Poland | Makarewicz Krzysztof | |
|
3 - bdb | MALIKA Goldberg Krakw | Suchan Weronika | |
|
4 - bdb | ZAIRA vom TeamAlhambra | Piwowar Andrzej | |
|
5 - bdb | HEROINA Primo Grande | Mukalski Szymon | |
|
6 - bdb | DONA Fikusar | Koziara Grzegorz | |
|
7 - bdb | DORIS Animar | Grzesiak Zbigniew | |
|
8 - bdb | POLY v. Haus Galli | Jesenska Michaela | |
|
9 - bdb | SOFI Box_Dogs (FCI) | Skwarczek Adam | |
|
10 - bdb | OXA v. Haus Galli | Martin Rokita | |
|
11 - bdb | AILA Excellance dogs | Dupnak Jozef | |
|
12 - bdb | AMBER Z Wojnicza | Noworol Grzegorz | |
|
13 - bdb | ORSA v. Haus Galli | Jesenska Michaela | |
|
- brak | FANTA Euro Breed FCI | Matyaszek Grzegorz | |
|
|
|
|
1 - bdb | RENEE vom Haus Tchorz | Tchorz Mirosaw | |
|
2 - bdb | IRISH CREAM Adi | Cichostpski Mariusz | |
|
3 - bdb | KASI Vom Finkenschlag | Fetten Hans Peter | |
|
4 - bdb | SUSE von Tronje | Makarska Agata | |
|
5 - bdb | ROSINE von Tronje | Dobrzaski Krzysztof | |
|
|
|
|
1 - bdb | MAIKA Del Seprio | Swiniarska Aneta | |
|
2 - bdb | VANITA Nov Jamina | Oplka Jozef | |
|
3 - bdb | MAKAYA miowickie Wilki | Horzela Renata | |
|
4 - bdb | SARA z Domu yrkw | yrek Jzef | |
|
5 - bdb | JABS Vom Finkenschlag | Swiniarska Aneta | |
|
6 - bdb | ZUZA Fikusar | Piecuch Wiesaw | |
|
7 - bdb | SOYA Gralski Gaj | Niecig Marceli | |
|
8 - db | CHICCA Zo Zeleneho Haja | Kozek Szczepan | |
|
- brak | ESSI abieska Zagroda | Panek Zbigniew | |
|
|
|
|
1 - dosk | PERA z Domu yrkw | yrek Jzef | |
|
2 - dosk | XILKE vom Haus Tchorz | Tchorz Mirosaw | |
|
3 - dosk | LISI Mavic Poland | Makarewicz Krzysztof | |
|
4 - dosk | YOLLA Schreidon | Cirz Martin | |
|
5 - dosk | HADIS Lau-Mentos | Bao Miro | |
|
- brak | VALENTINA Nov Jamina | Huov Jarmila | |
|
|
Legenda:
(VA) - wybitnie doskonały (vorzüglich Auslese)
DOSK (V) - doskonały (vorzüglich)
BDB (SG) - bardzo dobry (sehr gut)
DB (G) - dobry (gut)
DOST (A) - dostateczna (Ausreichend)
U - ungenügend (niedostateczna)
EZ - entschuldigt zurückgezogen (wycofany z oceny)
CWC - Certyfikat na Wystawowego Championa
CACIB - Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
res.CACIB - rezerwowy Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
Zw. Mł - Zwycięzca Młodzieży
Naj. Jun. - Najlepszy Junior; Tytuł ten jest przyznawany poprzez porównanie Zwycięzców Młodzieży psa i suki
NDP - Najlepszy Dorosły Pies; tytuł ten mogą uzyskać wszystkie psy, które otrzymały pierwszą lokatę w klasie
(pośrednia, otwarta, użytkowa, championów) z oceną doskonałą i wnioskiem o CWC
NDP - Najlepsza Dorosła Suka; tytuł ten mogą uzyskać wszystkie suki, które otrzymały pierwszą lokatę w klasie
(pośrednia, otwarta, użytkowa, championów) z oceną doskonałą i wnioskiem o CWC
NDPwR - Zwycięzca Pies (wybrany w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
NDSwR - Zwycięzca Suka (wybrana w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
NJW - (JBIS) Najpiękniejszy junior wystawy (wybierany na Best in Show)
BOB - Międzynarodowe określenie tytułu Zwycięzca Rasy (wybrany w porównaniu NDPwR i NDSwR)
Zwycięzca Rasy (ZR lub BOB) i Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS) - O tytuł ten konkurują psy i suki,
które na danej wystawie zdobyły tytuły: "Zwycięzca Młodzieży" (obu płci), "Najlepszy Dorosły Pies",
"Najlepsza Dorosła Suka" oraz pies i suka z klasy weteranów z oceną doskonałą i I lokatą. Po przyznaniu
tytułu "Zwycięzca Rasy" (ZR lub BOB), sędzia musi wybrać najlepszego przedstawiciela płci przeciwnej
(BOS).
Tytuł ten przyznawany jest jednoosobowo przez sędziego oceniającego w ringu psy danej rasy. W przypadku
oceny psów tej samej rasy przez kilku sędziów, organizator wystawy wyznacza sędziego i ring do
dokonania wyboru Zwycięzcy Rasy.
Tytuł Najlepszy Weteran w Rasie. w porównaniu weteranów psa i suki z oceną doskonałą i lokatą
I, wybiera się Najlepszego Weterana w Rasie. Wyboru tego sędzia dokonuje w trakcie porównania
o Zwycięstwo Rasy.
BOG - Zwycięzca Grupy - o tytuł ten konkurują psy i suki, które na danej wystawie zdobyły tytuł
"Zwycięzca Rasy" oraz należą do tej samej grupy ras (wg podziału FCI).
W ringu honorowym wyznaczony przez organizatora sędzia dokonuje jednoosobowo wyboru,
przyznając 1, 2, 3 i 4 miejsce.
T1 - ausgeprägt lässt nicht ab (wyraĽne wykształcone TSB, nie puszcza)
T2 - vorhanden (TSB dostatecznie wykształcone)
T3 - nicht genügend (TSB niedostatecznie wykształcone)
T4 - abgebrochen wegen mangelnder Führigkeit (przerwał z powodu niedostatecznej karności)
|
|
© Klub Owczarka Niemieckiego, Realizacja: MetSoft |
|
|
|