|
|
|
|
|
|
|
|
|
II Krajowa Wystawa Owczarkw Niemieckich w Strzegowie organizowana przez Klub Owczarka Niemieckiego ZKwP 23.04.2022r. Strzegowo, 23.04.2022r.
| |
|
|
|
Miejsce / Ocena | Nazwa psa, przydomek | Właściciel | Kraj |
|
|
|
|
1 - WO | FIPS vom Fichtenschlag | Omann Marco | |
|
2 - WO | ATOS z Fortu Beniaminw | Dbrowska Monika | |
|
3 - WO | BASTON Vom Galbhausdog | Galbfach Magdalena | |
|
|
|
|
1 - WO | MARLO Team Wolf-Berg | Piotr Szczypek Piotr Gobiewski | |
|
2 - WO | PROXIMUS Rodiaz | Szkalski Piotr | |
|
3 - WO | DEAN Monwolf FCI | Strupiechowski Grzegorz | |
|
4 - WO | KARSON z Lintichu | Walkiewicz Tomasz | |
|
|
|
|
1 - WO | TAI Primo Mio Grande (FCI) | Ksicka Wiktoria | |
|
2 - WO | IVO Ravers Poland | Sas Leszek | |
|
3 - WO | CYGAN vom Waldengold | Sobczyski Waldemar | |
|
4 - WO | EBRO Sfora Zozy | Zalewski Andrzej | |
|
|
|
|
1 - BDB | LACKY Pa-Ku | Szczsny Grzegorz | |
|
2 - BDB | HASIM Mel-Hof | Parzyszek Elbieta | |
|
3 - BDB | JJ-DORD Von MaszHaus | Galbfach Magdalena | |
|
4 - BDB | SIMON z Lenego Justynowa | Lisowski Sylwester | |
|
5 - BDB | GOLD von Borysland | Kikowska Magdalena | |
|
6 - BDB | CHAMPION von Skorpionenblut | Stranz Anna | |
|
7 - BDB | TIREX Z Trojaskiego Lasu | Brudzyski Krzysztof | |
|
8 - BDB | TOMY Z Trojaskiego Lasu | Brudzyski Krzysztof | |
|
9 - BDB | VABANK Canna Sativa | Tkacz Anna | |
|
10 - BDB | BASCO Tomgo | Godzik Tomasz | |
|
11 - BDB | MANGO z Zielonego Ursynowa Poland FCI | Chojnacki Janusz | |
|
|
|
|
2 - BDB | ESKO Bella Lupo | Bajer-Brodewicz Magdalena | |
|
3 - BDB | BASTON Wolfskan Hof | Gobiowski Sawomir | |
|
4 - BDB | KMINEK z Zielonego Ursynowa Poland FCI | Chojnacki Janusz | |
|
5 - BDB | EDGAR Von Borysland | Nyckowski Daniel | |
|
6 - BDB | GOLDI z Kojca Zaleskich | Zalewski Andrzej | |
|
7 - BDB | GREY Von MaszHaus | Rozwadowska Joanna | |
|
8 - BDB | FART Chakville | Porowski Grzegorz | |
|
9 - BDB | GINO Mel-Hof | Parzyszek Elbieta | |
|
10 - BDB | ASTON Sweet Dog Team | Pisarkiewicz Eliza | |
|
- Dyskwalifikacja | JAZZ Leidenschaft-poland | Nowakowska Magorzata | |
|
|
|
|
1 - BDB | BREGO Monwolf FCI | Strupiechowski Grzegorz | |
|
2 - BDB | ATOS Z Miasta Gniezna | Igliski Maciej | |
|
3 - BDB | GAIKO Maserau | Gowniak Aldona | |
|
4 - BDB | FARAON Roxdaw | Zduniak Rafa | |
|
5 - BDB | BOY House Guard | Jarzbek Andrzej | |
|
6 - BDB | BEJ Borawska Zagroda | Borawski Stanisaw | |
|
|
|
|
1 - DOSK | FAJTER Z Trojaskiego Lasu | Rozwadowska Joanna | |
|
2 - DOSK | QUEN vom Eichenplatz | Wilczko Irena | |
|
3 - DOSK | DUERO Woj-Bas | Kmie Tomasz | |
|
4 - DOSK | MARLO Mavic Poland | Kosz Klaudia | |
|
5 - DOSK | HAJS z Piorenu | Tkacz Anna | |
|
|
|
|
1 - DOSK | STEK Ardelia | Kozowski Arkadiusz | |
|
|
|
|
1 - DOSK | SOLO Eskorta | Tkacz Anna | |
|
|
|
|
1 - WO | AJKA Z Wilczej Rudki FCI | Waachowski Damian | |
|
2 - WO | NICA Leidenschaft-Poland | Chmielek Magorzata | |
|
3 - WO | XIOMARA Tensor | Somczyska Magorzata | |
|
4 - WO | NAMIBI Leidenschaft-Poland | Winnicki Rafa | |
|
|
|
|
1 - WO | JESSIE Antegol | Goowicz Andrzej | |
|
2 - WO | DINA Wilcza Duma | Kochaski Stanisaw | |
|
3 - WO | COSTA vom Lauferhaus | Pszeniczka Monika | |
|
4 - WO | KEITLYN z Lintichu | Walkiewicz Tomasz | |
|
|
|
|
1 - WO | CARMEN Rykoland | Naduk Anna | |
|
2 - WO | COKA De-Grekmar FCI | Zdunek Marcin | |
|
3 - WO | AVA Kleine Werder | Kochaski Stanisaw | |
|
4 - WO | DEWI Rob-Kruan | Olszaski Jarosaw | |
|
5 - WO | IBONY Ravers Poland | Kukua Hanna | |
|
6 - WO | RAFI Wandergraf FCI | Zacharzewski Marcin | |
|
|
|
|
1 - BDB | HOLLY Ana Forest (FCI) | Mazur Sawomir | |
|
2 - BDB | SALOME Asarko Lordana | Kowalczyk Piotr | |
|
3 - BDB | JEYZZI von Maszhaus | Brudzyski Krzysztof | |
|
4 - BDB | SALMA Kabi | Majewska Anna | |
|
5 - BDB | ALFA vom Waldengold | Sobczyski Waldemar | |
|
6 - BDB | LIBI Team Wolf-Berg | Piotr Szczypek Piotr Gobiewski | |
|
7 - BDB | FREYA Bella Lupo | Bajer-Brodewicz Magdalena | |
|
8 - BDB | KATHRIN Wolf k FCI | Rakowski Jarosaw | |
|
9 - BDB | ZAMBIA Luberland | Grzesiuk Dariusz | |
|
10 - BDB | BORA Maverick Team | Kosz Klaudia | |
|
11 - BDB | MOLLY Tombo | Pszeniczka Monika | |
|
12 - BDB | TASHA Zwinger vom Winnloh | ulczyk Micha | |
|
13 - BDB | CARMEN Wilcza Duma | Kochaski Stanisaw | |
|
14 - DB | GLOW Ana Forest (FCI) | Krawczyk Zofia | |
|
|
|
|
1 - BDB | RAFINIA Primo Mio Grande (FCI) | Rudnicka Anna | |
|
2 - BDB | VALLI vom Fichtenschlag | Pustelnik Monika | |
|
3 - BDB | ETNA Rob-Kruan | Lesniak Anna | |
|
4 - BDB | AZA PALME Redstar | Matczuk Iwona | |
|
5 - BDB | ELIZABETH Bella Lupo | Bajer-Brodewicz Magdalena | |
|
6 - BDB | BONI Varmenberg | Paczyska Aleksandra | |
|
7 - BDB | BASTA Rob-Kruan | Koszoko ukasz | |
|
8 - BDB | HAGA Szwarc FCI | Zdunek Paulina | |
|
|
|
|
1 - BDB | PINGA Darkaro | Ziabski Dariusz | |
|
1 - DOSK | DAFNE Bella Lupo | Bajer-Brodewicz Magdalena | |
|
2 - BDB | HONDA Von Maj AUS Krakau | Rakowski Jarosaw | |
|
3 - BDB | XANDI Luberland | Gowniak Aldona | |
|
4 - BDB | OLGA z Januszewskiej Zagrody | Baran Piotr | |
|
5 - BDB | CASSI Ravers Poland | Kukua Hanna | |
|
6 - BDB | UMA Vom Huhnegrab | Koryski Sebastian | |
|
7 - BDB | GABANNA Von Cohinor | Ozimkiewicz Krzysztof | |
|
8 - BDB | HAWANA z Zielonego Ursynowa Poland FCI | Chojnacki Janusz | |
|
9 - BDB | GOLDI Emkaamber (FCI) | Burdach Ilona | |
|
|
|
|
1 - DOSK | MARUSIA Vom haus tchorz | Ejdys Martyna | |
|
2 - DOSK | SONIA Z Hipolitowa (FCI) | Jenda Eliza | |
|
3 - DOSK | CAIRA Bella Lupo | Bajer-Brodewicz Magdalena | |
|
4 - DOSK | ASANKA vom Trojangold | Guzikowska Anna | |
|
5 - DOSK | SKY von Vengerberg | Kozowski Arkadiusz | |
|
6 - DOSK | CLEO z Zielonego Ursynowa Poland FCI | Chojnacki Janusz | |
|
7 - DOSK | SUZI Redstar | Rekos Bartomiej | |
|
|
Legenda:
(VA) - wybitnie doskonały (vorzüglich Auslese)
DOSK (V) - doskonały (vorzüglich)
BDB (SG) - bardzo dobry (sehr gut)
DB (G) - dobry (gut)
DOST (A) - dostateczna (Ausreichend)
U - ungenügend (niedostateczna)
EZ - entschuldigt zurückgezogen (wycofany z oceny)
CWC - Certyfikat na Wystawowego Championa
CACIB - Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
res.CACIB - rezerwowy Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
Zw. Mł - Zwycięzca Młodzieży
Naj. Jun. - Najlepszy Junior; Tytuł ten jest przyznawany poprzez porównanie Zwycięzców Młodzieży psa i suki
NDP - Najlepszy Dorosły Pies; tytuł ten mogą uzyskać wszystkie psy, które otrzymały pierwszą lokatę w klasie
(pośrednia, otwarta, użytkowa, championów) z oceną doskonałą i wnioskiem o CWC
NDP - Najlepsza Dorosła Suka; tytuł ten mogą uzyskać wszystkie suki, które otrzymały pierwszą lokatę w klasie
(pośrednia, otwarta, użytkowa, championów) z oceną doskonałą i wnioskiem o CWC
NDPwR - Zwycięzca Pies (wybrany w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
NDSwR - Zwycięzca Suka (wybrana w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
NJW - (JBIS) Najpiękniejszy junior wystawy (wybierany na Best in Show)
BOB - Międzynarodowe określenie tytułu Zwycięzca Rasy (wybrany w porównaniu NDPwR i NDSwR)
Zwycięzca Rasy (ZR lub BOB) i Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS) - O tytuł ten konkurują psy i suki,
które na danej wystawie zdobyły tytuły: "Zwycięzca Młodzieży" (obu płci), "Najlepszy Dorosły Pies",
"Najlepsza Dorosła Suka" oraz pies i suka z klasy weteranów z oceną doskonałą i I lokatą. Po przyznaniu
tytułu "Zwycięzca Rasy" (ZR lub BOB), sędzia musi wybrać najlepszego przedstawiciela płci przeciwnej
(BOS).
Tytuł ten przyznawany jest jednoosobowo przez sędziego oceniającego w ringu psy danej rasy. W przypadku
oceny psów tej samej rasy przez kilku sędziów, organizator wystawy wyznacza sędziego i ring do
dokonania wyboru Zwycięzcy Rasy.
Tytuł Najlepszy Weteran w Rasie. w porównaniu weteranów psa i suki z oceną doskonałą i lokatą
I, wybiera się Najlepszego Weterana w Rasie. Wyboru tego sędzia dokonuje w trakcie porównania
o Zwycięstwo Rasy.
BOG - Zwycięzca Grupy - o tytuł ten konkurują psy i suki, które na danej wystawie zdobyły tytuł
"Zwycięzca Rasy" oraz należą do tej samej grupy ras (wg podziału FCI).
W ringu honorowym wyznaczony przez organizatora sędzia dokonuje jednoosobowo wyboru,
przyznając 1, 2, 3 i 4 miejsce.
T1 - ausgeprägt lässt nicht ab (wyraĽne wykształcone TSB, nie puszcza)
T2 - vorhanden (TSB dostatecznie wykształcone)
T3 - nicht genügend (TSB niedostatecznie wykształcone)
T4 - abgebrochen wegen mangelnder Führigkeit (przerwał z powodu niedostatecznej karności)
|
|
© Klub Owczarka Niemieckiego, Realizacja: MetSoft |
|
|
|