|
|
|
|
|
|
|
|
|
Krajowa Wystawa Owczarkw Niemieckich Wolica, 25.03.2017r.
| |
|
|
|
Miejsce / Ocena | Nazwa psa, przydomek | Właściciel | Kraj |
|
|
|
|
- brak | TRUMP Wolf Jar | Zgorzelski Marek | |
|
|
|
|
- brak | BAJRON Mode-Jaro (FCI) | Kosiski Sawomir | |
|
- brak | DEVIL Valdi Marr | Kosiski Waldemar | |
|
- brak | GREG Darkaro | Koakowska Agnieszka | |
|
- brak | TORRES Wolf Jar | Zgorzelski Marek | |
|
|
|
|
1 - VV | MENORO vom Haus Tchorz | Tchorz Miroslaw | |
|
2 - VV | NORBI vom Haus Tchorz | Ciepy Zbigniew | |
|
|
|
|
1 - SG | IBERRO vom Haus Tchorz | Tchorz Miroslaw | |
|
2 - SG | MAXIM z Lenego Justynowa | Lisowski Sylwester | |
|
3 - SG | UGO Kalupus | Raszplewicz Magda | |
|
4 - SG | ROKI z Domu yrkw | yrek Jzef | |
|
5 - SG | XEDOS Trebortim | Filipowiak Robert | |
|
6 - SG | XAMBO Trebortim | Grembowski Robert | |
|
7 - G | ZBIR Dorplant | Mencel Mateusz | |
|
|
|
|
1 - SG | CASCO von der Hegi Farm | Witczak Magorzata | |
|
- brak | LESTER vom Haus Tchorz | Ejdys Martyna | |
|
|
|
|
- | MESSI Al-Grom | Ejdys Martyna | |
|
1 - V | MAXIMUS a. d Brunnenstrase | Rogal Ignacy | |
|
2 - V | ZIDAN De-Bes | Kapkowski Ryszard | |
|
3 - V | WUTZ vom Haus Tchorz | Tchorz Miroslaw | |
|
4 - V | ZALO Asarko Lordana | Baszczyk Krzysztof | |
|
- brak | KARAT'S vom Adelschlag | Willeitner Manfred | |
|
- brak | HUNTER vom Haus Tchorz | Tchorz Miroslaw | |
|
|
|
|
1 - V | ORRUS De-Bes | Kapkowski Ryszard | |
|
|
|
|
1 - VV | BONANZA Kalupus | Raszplewicz Magda | |
|
- brak | ARRA Woj-Bas | Kubiak Karolina | |
|
- brak | BACARRA Rodiaz | Rogal Ignacy | |
|
- brak | HANIA Iberfal FCI | Pauba Przemysaw | |
|
|
|
|
1 - VV | ARGENTINA Rodiaz | Szkalski Piotr | |
|
2 - VV | CALI Odolmaro | Mamot Robert | |
|
|
|
|
1 - VV | XANTI Kas - Kat | Wolanik Robert | |
|
2 - VV | LINDY vom Haus Tchorz | Ciepy Zbigniew | |
|
- brak | YOSHI Kalupus | Barjak Magda | |
|
- brak | GHANDIA Woj-Bas | Kubiak Karolina | |
|
|
|
|
1 - SG | MESSA z Lenego Justynowa | Lisowski Sylwester | |
|
2 - SG | AGAGA Z Byczynskiej doliny | Jagiela Bogusaw | |
|
3 - SG | SARA z Domu yrkw | yrek Jzef | |
|
4 - SG | MONTA z Lenego Justynowa | Przesmycka Magorzata | |
|
5 - SG | HAGA Primo Mio Grande | Rokitka Radosaw | |
|
- brak | DARIA Asarko Lordana | Mariusz Szlachta | |
|
- brak | CADA Exov Dvor | Lis Mariusz | |
|
- brak | XANDI Trebortim | Filipowiak Robert | |
|
|
|
|
1 - SG | BOZITA vom Haus Tchorz | Ciepy Zbigniew | |
|
2 - SG | GINNY Tombo | Bogucki Tomasz | |
|
3 - SG | WIONA z Mylnej Gromady | Wawrzyniak S&A | |
|
4 - SG | GINGIA vom Leithawald | Rokitka Radosaw | |
|
5 - SG | CALA z Posadki | Szczepaski Grzegorz | |
|
6 - SG | ALFA z Tomickich Lasw | Gsiorek Wojciech | |
|
7 - SG | CHARLOTTE Zotnicka Sfora | Urbaniak Katarzyna | |
|
8 - SG | HAJRA Z Kkolewa | Glapa Radomir | |
|
9 - SG | AISHA Drak Team | Koterba Marek | |
|
|
|
|
1 - SG | BILA Z Kojca Whitney | Mencel Mateusz | |
|
- brak | GITANA Bad-Boll | Giele Patryk | |
|
- brak | ROMA Ranczo-Moresa | Czajkowski Zygmunt | |
|
|
|
|
1 - V | PERA z Domu yrkw | yrek Jzef | |
|
2 - V | ZOSIA Kamabeda | Turos Magdalena | |
|
3 - V | MONA z Ujazdowskiego Jaru | Wickowski Dariusz | |
|
- brak | DIVA vom Waltfurter Wald | Tchorz Miroslaw | |
|
- brak | XENA Tombo | Bogucki Tomasz | |
|
- brak | ABRA z Kojca Whitney | Filipowiak Robert | |
|
|
Legenda:
(VA) - wybitnie doskonały (vorzüglich Auslese)
DOSK (V) - doskonały (vorzüglich)
BDB (SG) - bardzo dobry (sehr gut)
DB (G) - dobry (gut)
DOST (A) - dostateczna (Ausreichend)
U - ungenügend (niedostateczna)
EZ - entschuldigt zurückgezogen (wycofany z oceny)
CWC - Certyfikat na Wystawowego Championa
CACIB - Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
res.CACIB - rezerwowy Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
Zw. Mł - Zwycięzca Młodzieży
Naj. Jun. - Najlepszy Junior; Tytuł ten jest przyznawany poprzez porównanie Zwycięzców Młodzieży psa i suki
NDP - Najlepszy Dorosły Pies; tytuł ten mogą uzyskać wszystkie psy, które otrzymały pierwszą lokatę w klasie
(pośrednia, otwarta, użytkowa, championów) z oceną doskonałą i wnioskiem o CWC
NDP - Najlepsza Dorosła Suka; tytuł ten mogą uzyskać wszystkie suki, które otrzymały pierwszą lokatę w klasie
(pośrednia, otwarta, użytkowa, championów) z oceną doskonałą i wnioskiem o CWC
NDPwR - Zwycięzca Pies (wybrany w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
NDSwR - Zwycięzca Suka (wybrana w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
NJW - (JBIS) Najpiękniejszy junior wystawy (wybierany na Best in Show)
BOB - Międzynarodowe określenie tytułu Zwycięzca Rasy (wybrany w porównaniu NDPwR i NDSwR)
Zwycięzca Rasy (ZR lub BOB) i Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS) - O tytuł ten konkurują psy i suki,
które na danej wystawie zdobyły tytuły: "Zwycięzca Młodzieży" (obu płci), "Najlepszy Dorosły Pies",
"Najlepsza Dorosła Suka" oraz pies i suka z klasy weteranów z oceną doskonałą i I lokatą. Po przyznaniu
tytułu "Zwycięzca Rasy" (ZR lub BOB), sędzia musi wybrać najlepszego przedstawiciela płci przeciwnej
(BOS).
Tytuł ten przyznawany jest jednoosobowo przez sędziego oceniającego w ringu psy danej rasy. W przypadku
oceny psów tej samej rasy przez kilku sędziów, organizator wystawy wyznacza sędziego i ring do
dokonania wyboru Zwycięzcy Rasy.
Tytuł Najlepszy Weteran w Rasie. w porównaniu weteranów psa i suki z oceną doskonałą i lokatą
I, wybiera się Najlepszego Weterana w Rasie. Wyboru tego sędzia dokonuje w trakcie porównania
o Zwycięstwo Rasy.
BOG - Zwycięzca Grupy - o tytuł ten konkurują psy i suki, które na danej wystawie zdobyły tytuł
"Zwycięzca Rasy" oraz należą do tej samej grupy ras (wg podziału FCI).
W ringu honorowym wyznaczony przez organizatora sędzia dokonuje jednoosobowo wyboru,
przyznając 1, 2, 3 i 4 miejsce.
T1 - ausgeprägt lässt nicht ab (wyraĽne wykształcone TSB, nie puszcza)
T2 - vorhanden (TSB dostatecznie wykształcone)
T3 - nicht genügend (TSB niedostatecznie wykształcone)
T4 - abgebrochen wegen mangelnder Führigkeit (przerwał z powodu niedostatecznej karności)
|
|
© Klub Owczarka Niemieckiego, Realizacja: MetSoft |
|
|
|