|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klubowa Wystawa Owczarkw Niemieckich Rybnik, 10-11.09.2022r.
| |
|
|
|
Miejsce / Ocena | Nazwa psa, przydomek | Właściciel | Kraj |
|
|
|
|
1 - WO | CHARLY Excellence Dogs | Dupnak Jozef | |
|
2 - WO | IZU Bovska | Bobowski Szczepan | |
|
3 - WO | BURBERRY vom Queenskennel | Schmidtke Laura | |
|
4 - WO | KRAMER Psia Rada | Loska Mirella | |
|
5 - WO | FARAON FLAWIUSZ Elidon | Szymanski Dominik | |
|
- brak | IWAN od Basiora | Piotrowiak Grzegorz | |
|
- brak | CHUCKY Excellence Dogs | Dupnak Jozef | |
|
|
|
|
1 - WO | ODIN Team Wolf-Berg | Gobiewski Piotr | |
|
2 - WO | GASPAR Victorio Adami | Oleksiuk Micha Adam | |
|
3 - WO | OTIS Team Wolf-Berg | Budziszewski Grzegorz | |
|
4 - OB. | PAGAJ vom Team Alhambra | Pitek Pawe | |
|
5 - OB. | LAMBO Cuturo | Makarska Agata | |
|
- brak | GROT Mavic Poland | yrek Jzef | |
|
- brak | GERO Mavic Poland | yrek Jzef | |
|
- brak | FESTTO vom Haus Tchorz | Tchorz Mirosaw | |
|
|
|
|
1 - WO | TURBO Mis-Maz | Zalewski Andrzej | |
|
- brak | ESSO vom Haus Tchorz | Tchorz Mirosaw | |
|
- brak | EYKO vom Haus Tchorz | Tchorz Mirosaw | |
|
|
|
|
1 - BDB cz. pol. | GRAND vom Waldfurter-Wald | Ciepy Zbigniew | |
|
2 - BDB | YES Avax Hof | Zavadilk Ji | |
|
3 - BDB | KERRO Ziger Hof | Zielinska Monika | |
|
4 - BDB | ENZO vom Holtkamper Hof | Rogal Ignacy | |
|
5 - BDB | EXON Marko Carras | Wencel Marek | |
|
6 - BDB | GARY vom Pendler | Meinen Wolfgang | |
|
7 - BDB | KIMON z Krywlan | Gesinowski Ryszard | |
|
8 - BDB | CARLOS Mavic Poland | Makarewicz Krzysztof | |
|
9 - BDB | SATO od Stojkovica | Jatsura Anastasia | |
|
10 - BDB | LARUS Mavic Poland | Raszkowski Jan | |
|
- brak | WASKO z Domu yrkw | yrek Jzef | |
|
- brak | URAN Wiolinek | Jezierski Maciej | |
|
- brak | POKER Rodiaz | Szkalski Piotr | |
|
- brak | HUNTER Dlha Roven | Majsniar Albin | |
|
|
|
|
1 - BDB cz. pol. | KADAR Tombo | Szczucki Wojciech | |
|
2 - BDB cz. pol. | ZALLO vom Fichtenschlag | Majsniar Albin | |
|
3 - BDB cz. pol. | URAN z Januszewskiej Zagrody | Baran Piotr | |
|
4 - BDB cz. pol. | KENDO Tombo | Lipnicka-Sapielak Magda | |
|
5 - BDB cz. pol. | KONOR vom TeamAlhambra | Piwowar Andrzej | |
|
6 - BDB | ZIU Szenberg | Kowalski Wiktor | |
|
7 - BDB | WESTON Adi | Cichostpski Mariusz | |
|
8 - BDB | HANIBAL Asarko Lordana | Jezierski Tomasz | |
|
- brak | ETO Majsm | Mielnikiewicz Anna Jarosaw | |
|
- brak | CROS Kewas-Tom | Tomczak Sawomir | |
|
- brak | SUTAN z Lenego Justynowa | Lisowski Sylwester | |
|
- brak | BRIX vom Haus Tchorz | Tchorz Mirosaw | |
|
- brak | SHOGUN z Piorenu (FCI) | Fijakowski Robert | |
|
|
|
|
1 - DOSK | RIO Hylteland's | Zielinska Monika | |
|
2 - DOSK | NIGEL v. Arkona Park | Makarewicz Krzysztof | |
|
3 - DOSK | KAMPUS Imberfal | Walczak Pawe | |
|
4 - DOSK | ARAMIS Reigersfeldhof aus Schlesien (FCI) | Owczarek Marcin | |
|
5 - DOSK | YOCKER House Guard | Zajma Arkadiusz | |
|
|
|
|
1 - VA | ODIN z Krywlan | Gesinowski Ryszard | |
|
2 - VA | DINO z Byczynskiej Doliny | Jagiea Bogusaw | |
|
3 - VA | LUKA Hylteland's | Zielinska Monika | |
|
4 - VA | CRASH Tombo | Bogucki Tomasz | |
|
1 - DOSK | ZIDAN De-Bes | Kapkowski Ryszard | |
|
2 - DOSK | GINTONIC von Bad-Boll | Hepp Saskia | |
|
3 - DOSK | DUGOSZ Jakubus | wiklicka-Kocjan Anna | |
|
4 - DOSK | CHACCO Dobrzykw | Famua Bernard | |
|
5 - DOSK | GORAN von der Quelle Poland | Gollan Grzegorz | |
|
6 - DOSK | DYLAN Team Mario Ggrande | Goyniak Marek | |
|
7 - DOSK | LANDOS Valdi Marr | Buka Janusz | |
|
8 - DOSK | IVAN Psia Rada | Stawarczyk Sylwia | |
|
9 - DOSK | DIOR Mode-Jaro (FCI) | Majewska Anna | |
|
10 - DOSK | INOX BORDEAUX De-Bes | Makowski Ireneusz | |
|
- wycof | ROI z Januszewskiej Zagrody | Baran Piotr | |
|
- wycof | IZI Team Wolf-Berg | Gobiewski Piotr | |
|
- brak | RAFI z Lenego Justynowa | Lisowski Sylwester | |
|
- brak | ORLANDO vom Messina | Lemke Sabine | |
|
- brak | WULKAN Adi | Cichostpski Mariusz | |
|
- brak | MIKEL v. Arkona Park | Makarewicz Krzysztof | |
|
- brak | CELTIC vom Haus Tchorz | Tchorz Mirosaw | |
|
- brak | GAUDI Wolf-Gang | Kajak Ireneusz | |
|
- brak | KOVU Darkaro | Zakrzewski Piotr | |
|
|
|
|
1 - DOSK | WHYSKEY Adi | Cichostpski Mariusz | |
|
2 - DOSK | WICCO Tombo | Lipnicka-Sapielak Magda | |
|
|
|
|
- brak | ORRUS De-Bes | Kapkowski Ryszard | |
|
|
|
|
1 - WO | BELLEZZA vom Queenskennel | Hepp Saskia | |
|
2 - WO | FLEUR DE LIS Slezin Lovan | Karolna Puanov | |
|
3 - WO | ZANJA Goldberg Krakw FCI | Suchan Weronika | |
|
4 - WO | TARA Hylteland's | Zielinski Marcin | |
|
5 - WO | IRMA od Basiora | Piotrowiak Grzegorz | |
|
6 - WO | CHERRY Adi | Cichostpski Mariusz | |
|
7 - WO | VIDI z Kojca Zaleskich | Zalewski Andrzej | |
|
8 - WO | KOKA Psia Rada | Pyda Wojciech i Marta | |
|
9 - WO | FELICITAS FIDES Elidon | Szymaski Dominik | |
|
10 - WO | DUMKA Hodowla pod Stawami | Stachurski Wojciech | |
|
11 - WO | IZZI Varmenberg | Ciepy Zbigniew | |
|
12 - WO | GEORGIE from Georgeland | Dovrtl, LL.M Mgr. Ji | |
|
- brak | KAJRA House Guard | Pietrzyk Zajma | |
|
|
|
|
1 - WO | CORSIKA Kenola | Zajczkowski Sebastian | |
|
2 - WO | GRACE Victorio Adami | Oleksiuk Micha Adam | |
|
3 - WO | COOKIE Kenola | Zajczkowski Sebastian | |
|
4 - WO | GOYA Varmenberg | Ciepy Zbigniew | |
|
5 - WO | PARRIS z Aberwillw | Kroczek Dariusz | |
|
6 - WO | ZOLI Valdi Marr | Kosiski Waldemar | |
|
7 - WO | HOPE Von Haus Omen | Czarzasty Jarosaw | |
|
8 - WO | BEXA z Kopca Rudno | Morcinek Krzysztof | |
|
9 - WO | RAKIJA vom Team Alhambra | Gryglak Aleksander | |
|
10 - WO | HELLEN Nov Jamina | Malinowska Aleksandra | |
|
11 - WO | ABI Kabi | Dbrowska Monika | |
|
12 - WO | ARONIA Szenberg | Kowalski Wiktor | |
|
13 - WO | NIKA Imberfal | Pauba Przemysaw | |
|
14 - WO | GAMBA Artro Has | Smolak Artur | |
|
15 - WO | SASHA Hylteland's | Zielinska Monika | |
|
16 - WO | XOXI Von Sussetz | Przontka Joachim | |
|
17 - WO | RIA vom TeamAlhambra | Piwowar Andrzej | |
|
- wycof | RAYA Dlha Roven | Majsniar Albin | |
|
- brak | DENI Mavic Poland | yrek Jzef | |
|
|
|
|
1 - WO | ERA Ostaszewscy FCI | Ostaszewski ukasz | |
|
2 - WO | FIONA Hylteland's | Radowski Marian | |
|
3 - WO | INEZ spod Gichty | Gowacki Adam | |
|
4 - WO | ORI Tombo | Zakaszewski Roman | |
|
5 - WO | WHOOPI Tensor | Niedziela Hanna | |
|
6 - WO | RITA z Kanetowca | Stawarczyk Sylwia | |
|
7 - WO | HEAVEN Wolf-Gang | Kajak Ireneusz | |
|
8 - WO | SUSI z Kojca Zaleskich | Zalewski Andrzej | |
|
|
|
|
1 - BDB cz. pol. | GILDA vom Pendler | Meinen Wolfgang | |
|
2 - BDB cz. pol. | IRME Ziger Hof | Zielinska Monika | |
|
3 - BDB cz. pol. | GOYA BLACK PEARL vom Grunendorf | Ozimkiewicz Krzysztof | |
|
4 - BDB cz. pol. | MALINA Imberfal | Gobiewski Piotr | |
|
5 - BDB cz. pol. | OKLAHOMA Rodiaz | Szkalski Piotr | |
|
6 - BDB | OLLA Arkona Park | Ogorzaek Marek | |
|
7 - BDB | WHY NOT Danaos | Thomas Katherine | |
|
8 - BDB | DEMMY aus Breitscheid | Niewgowska Ewelina | |
|
9 - BDB | SAKE Brawos Bis (FCI) | Falkiewicz Justyna | |
|
10 - BDB | MAGIA De-Bes | Kapkowski Ryszard | |
|
11 - BDB | LULLA von Arlett | Stachurski Wojciech | |
|
12 - BDB | API Asarko Lordana | Jezierski Tomasz | |
|
13 - BDB | SELFI Asarko Lordana | Okrasa Grzegorz | |
|
13 - BDB | OSHEE v. Arkona Park | Dobrzaski Krzysztof | |
|
14 - BDB | GOSSIP vom Pendler | Meinen Wolfgang | |
|
16 - BDB | MARIT vom TeamAlhambra | Piwowar Andrzej | |
|
17 - BDB | VIVI Mavic Poland | Michaek Grzegorz | |
|
18 - BDB | KROPKA z Krywlan | Gesinowski Ryszard | |
|
19 - BDB | INEZ Mario Grande | Ludwiczak Renata | |
|
20 - BDB | COLET from Georgeland | Dovrtel, LL.M Mgr. Jiri | |
|
21 - BDB | VERA Mavic Poland | Dobrzaski Krzysztof | |
|
22 - BDB | CORRIDA Prima Vega FCI | Tomasz Paluch | |
|
23 - BDB | KLEO Weisser Rabe FCI | Brzostowski Rafa | |
|
24 - BDB | CORELLIA Slezin Lovan | Karolna Puanov | |
|
- wycof | WAIKE z Januszewskiej Zagrody | Baran Piotr | |
|
- wycof | MERY Team Wolf-Berg | Gobiewski Piotr | |
|
- wycof | MELISSA Team Wolf-Berg (FCI) | Lemanek Katarzyna | |
|
- brak | TAMI Canis Viridis | Kos Janusz | |
|
- brak | AJSZA Kebarross | Kubacki Artur | |
|
- brak | PRESJA Rodiaz | Szkalski Piotr | |
|
- brak | TIKKA Canis Viridis | Kos Janusz | |
|
|
|
|
1 - BDB cz. pol. | HONEY Ziger Hof | Zielinska Monika | |
|
2 - BDB cz. pol. | RAMI Mavic Poland | Makarska Agata | |
|
3 - BDB cz. pol. | ELZA Von Haus Omen | Czarzasty Jarosaw | |
|
4 - BDB | LEADY Team Wolf-Berg | Gobiewski Piotr | |
|
5 - BDB | XENA Hodowla pod Stawami | Stachurski Wojciech | |
|
6 - BDB | LARA Pa-Ku | Szczsny Grzegorz | |
|
7 - BDB | PETRA z Kanetowca | Myszka Barbara | |
|
8 - BDB | HERTA von der Quelle Poland | Grzegorz Skrocki | |
|
9 - BDB | SARA z Lenego Justynowa | Lisowski Sylwester | |
|
10 - BDB | SAFIRA Z Lenego Justynowa | Poddbniak Tomasz | |
|
11 - BDB | MUNA Tombo | Kunowski ukasz | |
|
12 - BDB | TILLA Valdi Marr | Kobiella Piotr | |
|
13 - BDB | WILLOW Adi | Cichostpski Mariusz | |
|
14 - BDB | IRINA Tombo | Garstecki Micha | |
|
15 - BDB | GIPSY KINGS vom Edlen Wolf | Borcz Magdalena | |
|
16 - BDB | FRIDA Ziger Hof | Tchorz Julia | |
|
17 - BDB | AXA Varmenberg | Radowski Marian | |
|
18 - BDB | BANJI Vom osterberger-Tal | ulczyk Micha | |
|
19 - BDB | DIXI Marko Carras | Wencel Marek | |
|
- brak | BRENDA z Byczyskiej Doliny | Smogur Zenon | |
|
- brak | BELLA z Byczynskiej Doliny | Jagiea Bogusaw | |
|
- brak | BORA z Byczynskiej Doliny | Rybarczyk Andrzej | |
|
|
|
|
1 - BDB | YOKO Mavic Poland | Makarewicz Krzysztof | |
|
2 - BDB | ZUZA z Krywlan | Skowroski Mirosaw | |
|
3 - BDB | VINGA Nov Jamina | Ivana Puanov | |
|
4 - BDB | NIKE Brawos Bis (FCI) | Falkiewicz Justyna | |
|
5 - BDB | WARA from Georgeland | Dovrtl, LL.M Mgr. Ji | |
|
6 - BDB | AZA miowickie Wilki | Horzela Renata | |
|
7 - BDB | AKI Kas-Kat | Buka Janusz | |
|
8 - BDB | LEMIS Von Farhantal | Czarzasty Jarosaw | |
|
9 - BDB | TROJA Tirro Team | Traczyk Robert | |
|
10 - BDB | FAJNA Chakville | Orzechowska Sylwia | |
|
11 - BDB | YAMAICA House Guard | Zajma Pietrzyk | |
|
12 - BDB | ABI Reigersfeldhof aus Schlesien (FCI) | Owczarek Marcin | |
|
13 - BDB | NATHALI Perunius Bohemia | Kalikov Simona | |
|
14 - BDB | DORIS Czar Podkowy | Odias Agnieszka | |
|
15 - BDB | CIRA Z Kojca Michakw | Kontny Andrzej | |
|
16 - BDB | LU Asarko Lordana | Piotr Kowalczyk | |
|
17 - BDB | CYRHLA Adi | Cichostpski Mariusz | |
|
- brak | AXA Kebarross | Kubacka Ewa | |
|
- brak | ZUMA z Krywlan | Gesinowski Ryszard | |
|
- brak | CLEO Majsm | Mielnikiewicz Anna Jarosaw | |
|
|
|
|
1 - VA | MAIA Hylteland's | Zanony Marian | |
|
2 - VA | ULANA Dlha Roven | Majsniar Albin | |
|
3 - VA | QUINA Team Ulmental | Disterheft Sawek | |
|
4 - VA | HANI Varmenberg | Falisz Jerzy | |
|
1 - DOSK | RITA Varmenberg | Ciepy Zbigniew | |
|
2 - DOSK | WENA z Krywlan | Gesinowski Ryszard | |
|
3 - DOSK | OSSI z Trojaskiego Lasu | Stpski Zbigniew | |
|
4 - DOSK | AMI Mavic Poland | Makarska Agata | |
|
5 - DOSK | NAYRA du Rhinland | Schmidtke Laura | |
|
6 - DOSK | TINIA Mavic Poland | Dobrzaski Krzysztof | |
|
7 - DOSK | JOKE Toruska Sfora | Wandachowicz Tomasz | |
|
8 - DOSK | OBRA Z Krywlan | Loska Mirella | |
|
9 - DOSK | TALA Varmenberg | Ciepy Zbigniew | |
|
10 - DOSK | ECHO Tensor | Morcinek Krzysztof | |
|
11 - DOSK | LEA z Trojaskiego Lasu | Stpski Zbigniew | |
|
12 - DOSK | ULA z Krywlan | Gesinowski Ryszard | |
|
13 - DOSK | EMOCJA Chakville | Orzechowska Sylwia | |
|
14 - DOSK | IRISH CREAM Adi | Cichostpski Mariusz | |
|
- wycof | LACOSTA Imberfal | Pauba Przemysaw | |
|
- brak | SI-TOMBO Darkaro | Bogucki Tomasz | |
|
- brak | FREYA De-Bes | Kapkowski Ryszard | |
|
- brak | URSA z Domu yrkw | yrek Jzef | |
|
|
|
|
1 - DOSK | VICTORIA Hartis Bohemia | Dovrtl, LL.M Mgr. Ji | |
|
2 - DOSK | FORZA Tensor | Morcinek Krzysztof | |
|
|
|
|
- DOSK | MILA Tombo | Bogucki Tomasz | |
|
- DOSK | HEIDY from Georgeland | Dovrtl, LL.M Mgr. Ji | |
|
|
Legenda:
(VA) - wybitnie doskonały (vorzüglich Auslese)
DOSK (V) - doskonały (vorzüglich)
BDB (SG) - bardzo dobry (sehr gut)
DB (G) - dobry (gut)
DOST (A) - dostateczna (Ausreichend)
U - ungenügend (niedostateczna)
EZ - entschuldigt zurückgezogen (wycofany z oceny)
CWC - Certyfikat na Wystawowego Championa
CACIB - Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
res.CACIB - rezerwowy Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
Zw. Mł - Zwycięzca Młodzieży
Naj. Jun. - Najlepszy Junior; Tytuł ten jest przyznawany poprzez porównanie Zwycięzców Młodzieży psa i suki
NDP - Najlepszy Dorosły Pies; tytuł ten mogą uzyskać wszystkie psy, które otrzymały pierwszą lokatę w klasie
(pośrednia, otwarta, użytkowa, championów) z oceną doskonałą i wnioskiem o CWC
NDP - Najlepsza Dorosła Suka; tytuł ten mogą uzyskać wszystkie suki, które otrzymały pierwszą lokatę w klasie
(pośrednia, otwarta, użytkowa, championów) z oceną doskonałą i wnioskiem o CWC
NDPwR - Zwycięzca Pies (wybrany w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
NDSwR - Zwycięzca Suka (wybrana w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
NJW - (JBIS) Najpiękniejszy junior wystawy (wybierany na Best in Show)
BOB - Międzynarodowe określenie tytułu Zwycięzca Rasy (wybrany w porównaniu NDPwR i NDSwR)
Zwycięzca Rasy (ZR lub BOB) i Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS) - O tytuł ten konkurują psy i suki,
które na danej wystawie zdobyły tytuły: "Zwycięzca Młodzieży" (obu płci), "Najlepszy Dorosły Pies",
"Najlepsza Dorosła Suka" oraz pies i suka z klasy weteranów z oceną doskonałą i I lokatą. Po przyznaniu
tytułu "Zwycięzca Rasy" (ZR lub BOB), sędzia musi wybrać najlepszego przedstawiciela płci przeciwnej
(BOS).
Tytuł ten przyznawany jest jednoosobowo przez sędziego oceniającego w ringu psy danej rasy. W przypadku
oceny psów tej samej rasy przez kilku sędziów, organizator wystawy wyznacza sędziego i ring do
dokonania wyboru Zwycięzcy Rasy.
Tytuł Najlepszy Weteran w Rasie. w porównaniu weteranów psa i suki z oceną doskonałą i lokatą
I, wybiera się Najlepszego Weterana w Rasie. Wyboru tego sędzia dokonuje w trakcie porównania
o Zwycięstwo Rasy.
BOG - Zwycięzca Grupy - o tytuł ten konkurują psy i suki, które na danej wystawie zdobyły tytuł
"Zwycięzca Rasy" oraz należą do tej samej grupy ras (wg podziału FCI).
W ringu honorowym wyznaczony przez organizatora sędzia dokonuje jednoosobowo wyboru,
przyznając 1, 2, 3 i 4 miejsce.
T1 - ausgeprägt lässt nicht ab (wyraĽne wykształcone TSB, nie puszcza)
T2 - vorhanden (TSB dostatecznie wykształcone)
T3 - nicht genügend (TSB niedostatecznie wykształcone)
T4 - abgebrochen wegen mangelnder Führigkeit (przerwał z powodu niedostatecznej karności)
|
|
© Klub Owczarka Niemieckiego, Realizacja: MetSoft |
|
|
|