|
|
|
|
|
|
|
|
|
XXIV Dolnolska Wystawa Owczarkw Niemieckich Wrocaw, 17.07.2022r.
| |
|
|
|
Miejsce / Ocena | Nazwa psa, przydomek | Właściciel | Kraj |
|
|
|
|
1 - WO | HADES Wilcze Szczcie | Klier Elbieta | |
|
2 - WO | ISAN Wilcze Szczcie | Okon Pawe | |
|
3 - WO | IWO Wilcze Szczcie | Zydlewicz Marzanna | |
|
4 - WO | IDOL Wilcze Szczcie | Poznaski Jerzy | |
|
- BRAK | WIKING Wolfbrise | Kostecka Marta | |
|
- BRAK | IVO House Guard | Zajma Arkadiusz | |
|
|
|
|
1 - WO | TAO Sfora z Zakrzewa | Rczka Dariusz | |
|
2 - WO | EVIL vom Haus Gold Star | Musidlak Mieczysaw | |
|
3 - WO | FIPS vom Fichtenschlag | Chmielek Magorzata | |
|
|
|
|
1 - WO | PROXIMUS Rodiaz | Szkalski Piotr | |
|
|
|
|
1 - BDB | YACKO Von Ducati | Strzelecka Iwona | |
|
2 - BDB | IRO z Wilczego Wzgrza | Szczepaniak Roman | |
|
- bezoceny | ODIS Szczyrzyckie Lachy | Macko Piotr | |
|
- dyskw. | HENKO von Borysland FCI | Rybarczyk Dorota | |
|
|
|
|
1 - BDB | BLACK ARMANI Amon Re Moravia | Plchova Sonia | |
|
2 - BDB | FALCO Gold Union | Urbaniak Aneta | |
|
3 - BDB | LACKY Pa-Ku | Szczsny Grzegorz | |
|
4 - BDB | JOKER Joker z Grodu Smoka | Eglentowicz Nikodem | |
|
5 - BDB | ZOTTEL Wolfsbrise | Nowak Jolanta | |
|
|
|
|
1 - BDB | ATOS Z Miasta Gniezna | Igliski Maciej | |
|
2 - BDB | REUS vom Pendler | Zagrski Rafa | |
|
|
|
|
1 - DOSK | OTTO vom Fichtenschlag | Turos Magdalena | |
|
2 - DOSK | IWO Damnappo | Komendziska Magorzata | |
|
3 - DOSK | APUS von Lempke | Lampka Iwona | |
|
4 - DOSK | ONEX von der Karl-May Hhle | Bobowski Szczepan | |
|
5 - DOSK | IVAN Valdi Marr | Kosiski Waldemar | |
|
6 - BDB | ROLEX vom Haus Tchorz | Igliski Maciej | |
|
- dyskw. | SCOT Ulmich Team | Jankowiak Tomasz | |
|
|
|
|
1 - WO | SARA z Grodu Smoka | Zagrski Rafa | |
|
2 - WO | IGA Wilcze Szczcie | Adamowicz Dariusz | |
|
3 - WO | HEBE Wilcze Szczcie | Zachariasiewicz Marzena | |
|
4 - WO | ASTRALL vom Lawendelhaus | Bochenek Oliwia | |
|
5 - WO | HANI Wilcze Szczcie | Larska-Dbrowska Joanna | |
|
6 - WO | IMBA Wilcze Szczcie | Bartos Tomasz | |
|
7 - WO | HERA Wilcze Szczcie | Bilewicz Patrycja | |
|
|
|
|
1 - WO | FREYA Hylteland's | Paczyska Aleksandra | |
|
2 - WO | TIARA Remo | Pogorzelska Sylwia | |
|
3 - WO | DAISY von Wolfsbande | Fraszek Martyna | |
|
4 - WO | QUAPUZI von der Piste Trophe | Koryski Sebastian | |
|
5 - WO | ZOE von Natdar | Grzegorzewska Natalia | |
|
6 - WO | DORA Vom Awtard FCI | Dratwa Teresa | |
|
7 - WO | UNJA vom Finkenschlag | Fetten Hans Peter | |
|
8 - WO | NAMIBI Leidenschaft-Poland | Winnicki Rafa | |
|
9 - WO | ERIS Trebortim FCI | Rybarczyk Dorota | |
|
10 - WO | HELJA vom Fichtenschlag | Chmielek Magorzata | |
|
- BRAK | ENIGMA vom Haus Gold Star | Guzikowska Anna | |
|
|
|
|
1 - WO | ETNA vom Edlen Wolf | Fraszek Martyna | |
|
2 - WO | OPTIMA z Grodu Smoka | Zagrski Rafa | |
|
3 - WO | TWEETY vom Finkenschlag | Fetten Hans Peter | |
|
|
|
|
1 - BDB | SALOME Asarko Lordana | Kowalczyk Piotr | |
|
2 - BDB | PAULA Kaizen | Zagrski Rafa | |
|
3 - BDB | GOLDI Wolf Lake | Fraszek Martyna | |
|
4 - BDB | RIVA IvaKristo Team | Midzio Iwona | |
|
5 - BDB | FREYA Bovska | Bobowski Szczepan | |
|
6 - BDB | BAILEY Amaro Wolf Poland FCI | Kapciak Wodzimierz | |
|
7 - BDB | INDI I. R. Satysfakcja | Kaczmarek Marta | |
|
8 - BDB | NANNY von den Zwei Steinen | Roszczak Konrad | |
|
9 - BDB | BARONESS vom Pendler | Zagrski Rafa | |
|
10 - BDB | PANDORA Kaizen | Zagrski Rafa | |
|
11 - BDB | HEXA Von Haus Milmar | Koszoko ukasz | |
|
|
|
|
1 - BDB | RAFINIA Primo Mio Grande (FCI) | Rudnicka Anna | |
|
2 - BDB | FALLON Gold Union | Urbaniak Aneta | |
|
3 - BDB | BONI Varmenberg | Paczyska Aleksandra | |
|
4 - BDB | ETNA Rob-Kruan | Lesniak Anna Maria | |
|
5 - BDB | ADELL Amaro Wolf Poland FCI | Kapciak Wodzimierz | |
|
|
|
|
1 - BDB | UMA vom Huhnegrab | Koryski Sebastian | |
|
2 - BDB | WILMA House Guard | Krzysztofik Bogdan | |
|
3 - BDB | YVETTE von Bischof Metzger | Grzegorzewska Natalia | |
|
4 - BDB | HONDA von Maj aus Krakau | Rakowski Jarosaw | |
|
5 - BDB | GRAPPA Bati-Kora | ukasik Mirosaw | |
|
6 - BDB | JENNY Wolf Lake FCI | Kapciak Wodzimierz | |
|
7 - BDB | ABI Witaminowy Zaktek | Kot Magdalena | |
|
- BRAK | AMANDA Z Miasta Gniezna | Mrz Karol | |
|
|
|
|
1 - DOSK | ANIMA von Lempke | Lampka Iwona | |
|
- BRAK | ASANKA vom Tradescantia | Guzikowska Anna | |
|
|
Legenda:
(VA) - wybitnie doskonały (vorzüglich Auslese)
DOSK (V) - doskonały (vorzüglich)
BDB (SG) - bardzo dobry (sehr gut)
DB (G) - dobry (gut)
DOST (A) - dostateczna (Ausreichend)
U - ungenügend (niedostateczna)
EZ - entschuldigt zurückgezogen (wycofany z oceny)
CWC - Certyfikat na Wystawowego Championa
CACIB - Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
res.CACIB - rezerwowy Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
Zw. Mł - Zwycięzca Młodzieży
Naj. Jun. - Najlepszy Junior; Tytuł ten jest przyznawany poprzez porównanie Zwycięzców Młodzieży psa i suki
NDP - Najlepszy Dorosły Pies; tytuł ten mogą uzyskać wszystkie psy, które otrzymały pierwszą lokatę w klasie
(pośrednia, otwarta, użytkowa, championów) z oceną doskonałą i wnioskiem o CWC
NDP - Najlepsza Dorosła Suka; tytuł ten mogą uzyskać wszystkie suki, które otrzymały pierwszą lokatę w klasie
(pośrednia, otwarta, użytkowa, championów) z oceną doskonałą i wnioskiem o CWC
NDPwR - Zwycięzca Pies (wybrany w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
NDSwR - Zwycięzca Suka (wybrana w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
NJW - (JBIS) Najpiękniejszy junior wystawy (wybierany na Best in Show)
BOB - Międzynarodowe określenie tytułu Zwycięzca Rasy (wybrany w porównaniu NDPwR i NDSwR)
Zwycięzca Rasy (ZR lub BOB) i Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS) - O tytuł ten konkurują psy i suki,
które na danej wystawie zdobyły tytuły: "Zwycięzca Młodzieży" (obu płci), "Najlepszy Dorosły Pies",
"Najlepsza Dorosła Suka" oraz pies i suka z klasy weteranów z oceną doskonałą i I lokatą. Po przyznaniu
tytułu "Zwycięzca Rasy" (ZR lub BOB), sędzia musi wybrać najlepszego przedstawiciela płci przeciwnej
(BOS).
Tytuł ten przyznawany jest jednoosobowo przez sędziego oceniającego w ringu psy danej rasy. W przypadku
oceny psów tej samej rasy przez kilku sędziów, organizator wystawy wyznacza sędziego i ring do
dokonania wyboru Zwycięzcy Rasy.
Tytuł Najlepszy Weteran w Rasie. w porównaniu weteranów psa i suki z oceną doskonałą i lokatą
I, wybiera się Najlepszego Weterana w Rasie. Wyboru tego sędzia dokonuje w trakcie porównania
o Zwycięstwo Rasy.
BOG - Zwycięzca Grupy - o tytuł ten konkurują psy i suki, które na danej wystawie zdobyły tytuł
"Zwycięzca Rasy" oraz należą do tej samej grupy ras (wg podziału FCI).
W ringu honorowym wyznaczony przez organizatora sędzia dokonuje jednoosobowo wyboru,
przyznając 1, 2, 3 i 4 miejsce.
T1 - ausgeprägt lässt nicht ab (wyraĽne wykształcone TSB, nie puszcza)
T2 - vorhanden (TSB dostatecznie wykształcone)
T3 - nicht genügend (TSB niedostatecznie wykształcone)
T4 - abgebrochen wegen mangelnder Führigkeit (przerwał z powodu niedostatecznej karności)
|
|
© Klub Owczarka Niemieckiego, Realizacja: MetSoft |
|
|
|