|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wystawa Owczarkw Niemieckich Wrocaw 29.04.2012r.
| |
|
|
|
Miejsce / Ocena | Nazwa psa, przydomek | Właściciel | Kraj |
|
|
|
|
1 - WO | KOBI Hodowla pod Stawami | Wojciech Stachurski | |
|
2 - WO | PITT z Tomickich Lasw | Radosaw Rokitka | |
|
3 - WO | Al-grom DIRK | Marzena i Mirosaw Zawilak, Izabela Beszlag | |
|
4 - WO | ROBERTO Wolf-Gang | Joanna Ireneusz Kajak | |
|
5 - WO | KEN Texa | | |
|
6 - WO | RYSZARD Wolf-Gang | | |
|
|
|
|
1 - WO | HIRO miowickie Wilki | Renata Horzela | |
|
2 - WO | LENOX Tarand | Tomasz Pytel, Andrzej Tarnowski | |
|
3 - WO | KASTOR z Domu yrkw | | |
|
4 - O. | TEO Mavic Poland | Anna Mielnikiewicz | |
|
|
|
|
1 - WO | Al-grom ZICO | Marzena i Mirosaw Zawilak | |
|
2 - WO | NOKTURN Tensor | Anna Wyleaek | |
|
3 - WO | LEX Marko Carras | Marek Wencel | |
|
4 - WO | DAF z Krywlan | Mariusz Szymborski | |
|
5 - OB | MAJK z Mylnej Gromady | Wojciech Radomski | |
|
|
|
|
1 - BDB | CEDRO z Lenego Justynowa | Sylwester Lisowski | |
|
2 - BDB | BOJAN z Sosnowego Zaktka | Grzegorz Zubek | |
|
3 - BDB | HALIF Primo Grande | Beata Kalisz, Szymon Mukalski | |
|
4 - BDB | ESKO von Auerbach | Marko Danecker | |
|
5 - BDB | Vc-Vgvlgyi WOLVO | Zsolt Truszka | |
|
6 - BDB | OSKAR Szenberg | Wiktor Kowalski | |
|
7 - BDB | BRUNO z Krywlan | Jarosaw Gesinowski | |
|
8 - BDB | HAPPY Gard Bohemia | Marin Pekrek | |
|
9 - BDB | OBER Wolf Jar | Antoni Wawrzyniak | |
|
10 - BDB | KARLOS vom Schwarzwald Poland | Joanna Filipecka | |
|
11 - BDB | BARI miowickie Wilki | | |
|
12 - BDB | ATOS von Haus Galli | Ladislav Hromada | |
|
13 - BDB | UNZO Kenola | Renata Stopa | |
|
14 - BDB | ZORO Star Samotr | Jana Gecelovsk | |
|
15 - DB. | NEX Wolf Jar | Grzegorz Gorgo | |
|
|
|
|
1 - BDB | FOKUS vom St.-Michaels-Berg | Bernard Famua, Andrzej Woda | |
|
2 - BDB | ZICO Trebortim | Robert Filipowiak | |
|
3 - BDB | FREDY Gard Bohemia | Soa Plchov | |
|
4 - BDB | HEKTOR Pa-Bo-Ma | | |
|
5 - BDB | URSUS z Kanetowca | | |
|
|
|
|
1 - BDB | REDI Spes Henkor | Robert Czechowski | |
|
2 - BDB | TASSO Ronson-Land | ukasz Bardel | |
|
|
|
|
1 - ZW DOSK. | FRITZ vom Kuckucksland | Mirosaw Tchorz, Zdzisaw Godlewski | |
|
2 - DOSK. | BAX z Lenego Justynowa | Sylwester Lisowski | |
|
3 - DOSK. | BILL von der Grafenburg | | |
|
4 - DOSK. | ZICO von der Wannsee | | |
|
5 - DOSK. | SILAS Tensor | Radosaw Rokitka | |
|
6 - DOSK. | IKO Sdeckie Lachy | Andrzej Woda | |
|
7 - DOSK. | BARON Texa | | |
|
|
|
|
1 - DOSK. | LARUS Kenola Champ.PL | Janusz Buka | |
|
|
|
|
1 - | KASTOR vom Holtkmper Hof | Ryszard Kapkowski | PL |
|
|
|
|
1 - WO | KATI Texa | Jerzy Falisz | |
|
2 - WO | OKSY von Konstanz-Stadt | Jacek Rybak | |
|
3 - WO | ROMA Wolf-Gang | Ireneusz Krawczuk | |
|
4 - WO | KATIA Tombo | Tomasz Bogucki | |
|
5 - WO | PERKI vom Schwarzwald Poland | Rafa Kubw | |
|
|
|
|
1 - WO | KIA z Domu yrkw | Jzef yrek | |
|
2 - WO | ASZKA Jarkowski Dwr | Czesaw Suchan | |
|
3 - WO | ERA z Krywlan | R. J. Gesinowscy | |
|
4 - WO | HEBE miowickie Wilki | Tomasz Pytel, Renata Horzela | |
|
5 - WO | TORA Mavic Poland | Anna Mielnikiewicz | |
|
|
|
|
1 - WO | QUALLE von der Piste Trophe | Ale Miketa | |
|
2 - WO | BETTY z Ostrowskiej Sfory | Krystian Jatak | |
|
3 - WO | Vogerland HAYAT | Beata Kalisz, Anna Rzepecka | |
|
4 - WO | IGA Tombo | Tomasz Bogucki | |
|
5 - WO | POLA Wolf-Gang | | |
|
6 - WO | WICKI Kenola | Jerzy Rybiak | |
|
7 - WO | JUMA ze Skalnego Wzgrza | Karolina Ciosek | |
|
8 - WO | HELFI ze Skalnego Wzgrza | Mateusz Mikua | |
|
9 - O. | HANCA Team V-Max | Krzysztof Walocha | |
|
|
|
|
1 - BDB | BELLA MIA Imatorino | Ale Miketa | |
|
2 - BDB | QUORLI Wolf Jar | Marek Zgorzelski | |
|
3 - BDB | YANKA Kalupus | Magda Barjak, Roman Rolnik | |
|
4 - BDB | XANJA Pendler | Sebastian Zajczkowski | |
|
5 - BDB | HILLE aus Agrigento | Piotr liwa | |
|
6 - BDB | CARMA z Krywlan | Ryszard Gesinowski | |
|
7 - WO | SMARTIE vom Zellwaldrand | Renata Horzela | |
|
|
|
|
1 - BDB | Brawos Bis TROYA | | |
|
2 - BDB | Al-grom YOKO | Marzena i Mirosaw Zawilak | |
|
3 - BDB | BUGGIE Schreidon | Petr Tyll | |
|
4 - BDB | NORA Szenberg | Wiktor Kowalski | |
|
5 - BDB | GARDA Tombo | Tomasz Bogucki | |
|
6 - BDB | ZORKA z Krywlan | Mariusz Szymborski | |
|
|
|
|
1 - BDB | MADERA Wolf Jar | | |
|
2 - BDB | MONY Dako | Marian anony, Jacek Rybak | |
|
|
|
|
1 - ZW. DOSK. | FREDERIKE vom Frankengold | Joanna i Ireneusz Kajak | |
|
2 - DOSK. | DASCHA Tombo | Tomasz Bogucki | |
|
3 - DOSK. | | Aneta Biliska, Mateusz Rarg | |
|
|
|
|
1 - DOSK. | GLORIA Equus Champ.PL | Agnieszka Czerniawska | |
|
|
|
|
1 - | ANSA Hodowla z Kola | Stanisaw Bonczyski | |
|
2 - | FARINA Equus Champ.PL | Aneta Biliska | |
|
3 - | URILA Linabero | Justyna Brzostowska | |
|
|
Legenda:
(VA) - wybitnie doskonały (vorzüglich Auslese)
DOSK (V) - doskonały (vorzüglich)
BDB (SG) - bardzo dobry (sehr gut)
DB (G) - dobry (gut)
DOST (A) - dostateczna (Ausreichend)
U - ungenügend (niedostateczna)
EZ - entschuldigt zurückgezogen (wycofany z oceny)
CWC - Certyfikat na Wystawowego Championa
CACIB - Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
res.CACIB - rezerwowy Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
Zw. Mł - Zwycięzca Młodzieży
Naj. Jun. - Najlepszy Junior; Tytuł ten jest przyznawany poprzez porównanie Zwycięzców Młodzieży psa i suki
NDP - Najlepszy Dorosły Pies; tytuł ten mogą uzyskać wszystkie psy, które otrzymały pierwszą lokatę w klasie
(pośrednia, otwarta, użytkowa, championów) z oceną doskonałą i wnioskiem o CWC
NDP - Najlepsza Dorosła Suka; tytuł ten mogą uzyskać wszystkie suki, które otrzymały pierwszą lokatę w klasie
(pośrednia, otwarta, użytkowa, championów) z oceną doskonałą i wnioskiem o CWC
NDPwR - Zwycięzca Pies (wybrany w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
NDSwR - Zwycięzca Suka (wybrana w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
NJW - (JBIS) Najpiękniejszy junior wystawy (wybierany na Best in Show)
BOB - Międzynarodowe określenie tytułu Zwycięzca Rasy (wybrany w porównaniu NDPwR i NDSwR)
Zwycięzca Rasy (ZR lub BOB) i Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS) - O tytuł ten konkurują psy i suki,
które na danej wystawie zdobyły tytuły: "Zwycięzca Młodzieży" (obu płci), "Najlepszy Dorosły Pies",
"Najlepsza Dorosła Suka" oraz pies i suka z klasy weteranów z oceną doskonałą i I lokatą. Po przyznaniu
tytułu "Zwycięzca Rasy" (ZR lub BOB), sędzia musi wybrać najlepszego przedstawiciela płci przeciwnej
(BOS).
Tytuł ten przyznawany jest jednoosobowo przez sędziego oceniającego w ringu psy danej rasy. W przypadku
oceny psów tej samej rasy przez kilku sędziów, organizator wystawy wyznacza sędziego i ring do
dokonania wyboru Zwycięzcy Rasy.
Tytuł Najlepszy Weteran w Rasie. w porównaniu weteranów psa i suki z oceną doskonałą i lokatą
I, wybiera się Najlepszego Weterana w Rasie. Wyboru tego sędzia dokonuje w trakcie porównania
o Zwycięstwo Rasy.
BOG - Zwycięzca Grupy - o tytuł ten konkurują psy i suki, które na danej wystawie zdobyły tytuł
"Zwycięzca Rasy" oraz należą do tej samej grupy ras (wg podziału FCI).
W ringu honorowym wyznaczony przez organizatora sędzia dokonuje jednoosobowo wyboru,
przyznając 1, 2, 3 i 4 miejsce.
T1 - ausgeprägt lässt nicht ab (wyraĽne wykształcone TSB, nie puszcza)
T2 - vorhanden (TSB dostatecznie wykształcone)
T3 - nicht genügend (TSB niedostatecznie wykształcone)
T4 - abgebrochen wegen mangelnder Führigkeit (przerwał z powodu niedostatecznej karności)
|
|
© Klub Owczarka Niemieckiego, Realizacja: MetSoft |
|
|
|