|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wystawa wiatowa 2012 Ulm 31.08 - 02.09.2012r.
| |
|
|
|
Miejsce / Ocena | Nazwa psa, przydomek | Właściciel | Kraj |
|
1 - SG | Leo von der Zenteiche | Christoph Ludwig | D |
|
|
2 - SG | Figo vorm Nordteich | Julia Schmidt | D |
|
|
3 - SG | Champ von Heus Voerde | Helmut Tietze | D |
|
|
4 - SG | Team Madboro Kashmir | Jrgen Meneer | D |
|
|
5 - SG | Schumann von Tronje | Nikolaus MeRler | D |
|
|
6 - SG | Quark di Val Sant Anna | Luciano Musolino | I |
|
|
7 - SG | Granitt voer Osterberger-Tal | Viktor Golownitsch | D |
|
|
8 - SG | Vigo von der Grafschaft Mark | Korsten Bischoff | D |
|
|
9 - SG | Aslan voor T0rkenkopf | Torsten Kallenbach | D |
|
|
10 - SG | Luger vom Aspenhaus | Joachim Rex | D |
|
|
11 - SG | Sunyi vom HOhnegrab | VIctoria Graham | D |
|
12 - SG | Wow von Dakota | Peter Meurer | D |
|
13 - SG | Momo von der Zenteiche | Werner laffers | D |
|
14 - SG | Team Madboro Janko | Olaf Bischoff | D |
|
15 - SG | Danko di Casa Beggiato | Stefano Beggiato | I |
|
16 - SG | Patrick voor Grabfeldgau | Andrea GOnther | D |
|
17 - SG | Doos d Ulmental | Daniele Francioni | I |
|
18 - SG | kon del Seprio | Hans-Peter Rieker | D |
|
19 - SG | Mac von der Noriswand | Pia Mross | D |
|
20 - SG | Tiger von Aurelius | Liliane Benitz | D |
|
21 - SG | Pepe voer Kuckucksland | Ottmar GrOnewald | D |
|
22 - SG | Balu voer Abtei-Eck | Gerhard Willend | D |
|
23 - SG | Utzy von der Brenschlucht | Sherman Tai | CA |
|
24 - SG | Faustoo Dlha Roven | Erich 88s1 | D |
|
25 - SG | Brio voor Valtenberg | Sven Dittrich | D |
|
26 - SG | Nash voer Welsetal | Klaus Oelmeyer | D |
|
27 - SG | Leo Feetback | Dejan Simovic | RS |
|
28 - SG | Dorian Team Gaudi | Ambrogio Verpelli | I |
|
29 - SG | Argus voer Moorbeck | Alfred Btiselager | D |
|
30 - SG | J ustus vom Haus Dexel | Gord Dexel | D |
|
31 - SG | Hayo aus Agrigento | Leonhard Schweikert | D |
|
32 - SG | Ghost v. Klostergraben | Jacky Boek | Fl |
|
33 - SG | Pizzaro voor Grabfeldgau | Felix Hollenstein | CH |
|
34 - SG | Ne-Yo zur Worringer Rheinaue | Willi Lipp | D |
|
35 - SG | Nov von der Grafenburg (Ost) | Corinna Bhr | D |
|
36 - SG | Nicco yam kleinen Hblzehen | Heiko Eccarius | D |
|
37 - SG | Furio v. Hortenbourg | Jeannine Couty | F |
|
38 - SG | Yndios d Ulmental | Daniele Francioni | I |
|
39 - SG | Silas voer Riemsloher Land | Karl-Heinz Gladbach | D |
|
40 - SG | Yackpot voor Holtkmper Hof | Marlces Jannink | NL |
|
41 - SG | Zoff van Eichenplatz | Lyudmila Polikutina | RU |
|
42 - SG | Cello von Media | Fawaz Moubarak At Hassawi | KW |
|
43 - SG | Carlo de Camby | Rafael Fernand. Pastor | E |
|
44 - SG | Sabir No Bartas Krasta | Yulia Gryunberg | RU |
|
45 - SG | Losse vom Elzm5ndungsraum | Richard Brauch | D |
|
46 - SG | Bax vom Moorbeck | Alfred Bbselager | D |
|
47 - SG | Uran del Caiatino | Massimiliano Ventriglia | I |
|
48 - SG | Team Suite Hof Joker | Elena Bliznetsova | RU |
|
49 - SG | Zabak von Bad-Boll | Hans-Peter Rieker | D |
|
50 - SG | Arko delta Grande Vatte | Marco Rva | I |
|
51 - SG | Othello de Polo del Montenegro | Vasco Bianconi | I |
|
52 - SG | Simon No Bartas Krasta | Sanita Goricka | LV |
|
53 - SG | Gerkhan v. Ersten Platz | Andreas Weigel | D |
|
54 - SG | Arm | Eligio Bozieglav | I |
|
55 - SG | Cedro z Lesnego Justynowa | SylwesterLisowaski | PL |
|
56 - SG | Hoos vom Schwedenng | Marcel Curth | D |
|
57 - SG | Djago aus Mecklenburg | Lars Beckmann | D |
|
58 - SG | Vegas v. Team Panonian See | Roko Palts | HP |
|
59 - SG | Combo del Colle Guasco | Renate Haftgall | D |
|
60 - SG | Kranichzug Ouattro | Jan Kurki | Fl |
|
61 - SG | Spencer von Tronje | Nikolaus MeRler | D |
|
62 - SG | Sandokan z Amultovic | Roman Janata | CZ |
|
63 - SG | Ardenburg Harvey | Wendy Stephens | GB |
|
64 - SG | Ulk voor Fichtenschlag | Andreas Barschneider | D |
|
65 - SG | Perk voor Grabfeldgau | Peter G0nther | D |
|
66 - SG | Anno d Utmental | Daniele Francioni | I |
|
67 - SG | lbar Splitberg | Igor Krstulovic | BG |
|
68 - SG | Sirius v. Harer Lacherom | Anja Boonemrner | NL |
|
69 - SG | Egorov voor Hos art der Schiene | Georg Schmitz | D |
|
70 - SG | Ando v. Tuni | Tuncay Resit | TR |
|
71 - SG | Kreislauf Las Vegen | Sami Baggstrbm | Fl |
|
72 - SG | Lennor voor Holtkmper See | Jurgen Goltermann | D |
|
73 - SG | Fox di Casa Montello | Armando De Marchi | I |
|
74 - SG | Jazz voor Casselswald | Christian Luka | D |
|
75 - SG | Unesco von der Grafschaft Mark | Maria Tetz | D |
|
76 - SG | Champion voor Haus Melmack | Petra Obemeder | D |
|
77 - SG | Yves voor Brauneck | Volker Hofsss | D |
|
78 - SG | Balko veen Westfalenland | Gudrun Rethmann | D |
|
79 - SG | Timo v.d. Berkthoeve | R.N. Briegoos | NL |
|
80 - SG | Aas von Trafalga | Joachim Krieg | D |
|
81 - SG | Maestro Samstag | Susan Elaine Wodey | GB |
|
82 - SG | Cico di Casa Raimondo | Enrico Affinita | I |
|
83 - SG | Yanos d' Ulmental | Daniele Francioni | I |
|
84 - SG | Rasmus voor Schloll Ouerenburg | Herbert HOwe | D |
|
85 - SG | Fokos voor St.-Michaels-Berg | Andrzej Woda | PL |
|
86 - SG | Veneze Harry | John Culten | GB |
|
87 - SG | Eek van Nood | Adri Phcelich | NL |
|
88 - SG | Dagos voor Haus ander Schiene | Georg Schmitz | D |
|
89 - SG | Rowan v. Haus Lacherom | Anja Boonemmer | NL |
|
90 - SG | 505 v. Haas Rutkar | Gyula Rutkai | H |
|
91 - SG | Cash vom Haus Melmack | Johann Bauhuber | D |
|
92 - SG | Ted voer Taubergietlen | Klaus Starosta | D |
|
93 - SG | Kfitschko voer Millenhauser Hof | Friedrich Fuchs | D |
|
94 - SG | Cstofinabel | Mauro Sandro Panizza | I |
|
95 - SG | Bombay von Bad-Soli | Stefan Schirrn | D |
|
96 - SG | 'dol Splitberg | Jagoda Muzic | HP |
|
97 - SG | Ninjo v. Uebeschi-See | Christoph Stampfli | CH |
|
98 - SG | Xippo di Turboland | Sonia Bergamini | I |
|
99 - SG | Zhan Splitberg | Manja Tzaneva | BG |
|
0 - U | Yumo v.d. Lentfert Hoeve | Jan Lentfert | NL |
|
0 - U | Clint di Casa Pozzoli | ALdo Pozzoli | I |
|
0 - U | Gunn s Logoiskogo Trakta | Andrej Kisliakow | BY |
|
0 - U | Gerry Val Meky | Achim Gbth | D |
|
0 - U | Kiami's Giano | Pool Granslev | DK |
|
0 - U | Schad v. Rwergreen | Aide Boonstra | NL |
|
0 - U | Esko di Casa Ardigo | Fiorenzo Ardigo | I |
|
0 - EZ | Rocco voor Messebau | Wolfgang Riefting | D |
|
0 - EZ | Xaro von der Plassenburg | Renate Hatkall | D |
|
0 - EZ | Zarus d' Ulmental | Natalie Talasz | D |
|
0 - EZ | Timoty di Turboland | Mario Roberto Citterio | I |
|
0 - EZ | Jonny von den Warsteiner Duellen | Uwe Lowat | D |
|
0 - EZ | Ingo v. Panoniansee | Zlatko Radio | HR |
|
0 - EZ | Eigo di Casa Pastori | Diego Pastori | I |
|
0 - EZ | Hogen v. Maikhus | Vincenzo Merola | I |
|
0 - EZ | Yakari oom Holtkmper Hof | Jrg Niedergassel | D |
|
0 - EZ | Uwo vom Faltenweg | Klaus Kunkelmann | D |
|
0 - EZ | Tai vom Frankengold | Frank Goldlust | D |
|
0 - EZ | Ramo v. Del Dido | Tornen Tarantino | RA |
|
0 - EZ | Nando voor Welsetal | Edith Kammann | D |
|
0 - EZ | Cash Alexander the Great | Shahbaz M. Khan | US |
|
0 - EZ | Larko von der Noriswand | Bernd RCickert | D |
|
0 - EZ | Nando voer Leithawald | Erich Ehrenhofer | A |
|
0 - EZ | Nilo del Mumighello | manco Sottocoma | I |
|
|
Legenda:
(VA) - wybitnie doskonały (vorzüglich Auslese)
DOSK (V) - doskonały (vorzüglich)
BDB (SG) - bardzo dobry (sehr gut)
DB (G) - dobry (gut)
DOST (A) - dostateczna (Ausreichend)
U - ungenügend (niedostateczna)
EZ - entschuldigt zurückgezogen (wycofany z oceny)
CWC - Certyfikat na Wystawowego Championa
CACIB - Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
res.CACIB - rezerwowy Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
Zw. Mł - Zwycięzca Młodzieży
Naj. Jun. - Najlepszy Junior; Tytuł ten jest przyznawany poprzez porównanie Zwycięzców Młodzieży psa i suki
NDP - Najlepszy Dorosły Pies; tytuł ten mogą uzyskać wszystkie psy, które otrzymały pierwszą lokatę w klasie
(pośrednia, otwarta, użytkowa, championów) z oceną doskonałą i wnioskiem o CWC
NDP - Najlepsza Dorosła Suka; tytuł ten mogą uzyskać wszystkie suki, które otrzymały pierwszą lokatę w klasie
(pośrednia, otwarta, użytkowa, championów) z oceną doskonałą i wnioskiem o CWC
NDPwR - Zwycięzca Pies (wybrany w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
NDSwR - Zwycięzca Suka (wybrana w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
NJW - (JBIS) Najpiękniejszy junior wystawy (wybierany na Best in Show)
BOB - Międzynarodowe określenie tytułu Zwycięzca Rasy (wybrany w porównaniu NDPwR i NDSwR)
Zwycięzca Rasy (ZR lub BOB) i Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS) - O tytuł ten konkurują psy i suki,
które na danej wystawie zdobyły tytuły: "Zwycięzca Młodzieży" (obu płci), "Najlepszy Dorosły Pies",
"Najlepsza Dorosła Suka" oraz pies i suka z klasy weteranów z oceną doskonałą i I lokatą. Po przyznaniu
tytułu "Zwycięzca Rasy" (ZR lub BOB), sędzia musi wybrać najlepszego przedstawiciela płci przeciwnej
(BOS).
Tytuł ten przyznawany jest jednoosobowo przez sędziego oceniającego w ringu psy danej rasy. W przypadku
oceny psów tej samej rasy przez kilku sędziów, organizator wystawy wyznacza sędziego i ring do
dokonania wyboru Zwycięzcy Rasy.
Tytuł Najlepszy Weteran w Rasie. w porównaniu weteranów psa i suki z oceną doskonałą i lokatą
I, wybiera się Najlepszego Weterana w Rasie. Wyboru tego sędzia dokonuje w trakcie porównania
o Zwycięstwo Rasy.
BOG - Zwycięzca Grupy - o tytuł ten konkurują psy i suki, które na danej wystawie zdobyły tytuł
"Zwycięzca Rasy" oraz należą do tej samej grupy ras (wg podziału FCI).
W ringu honorowym wyznaczony przez organizatora sędzia dokonuje jednoosobowo wyboru,
przyznając 1, 2, 3 i 4 miejsce.
T1 - ausgeprägt lässt nicht ab (wyraĽne wykształcone TSB, nie puszcza)
T2 - vorhanden (TSB dostatecznie wykształcone)
T3 - nicht genügend (TSB niedostatecznie wykształcone)
T4 - abgebrochen wegen mangelnder Führigkeit (przerwał z powodu niedostatecznej karności)
|
|
© Klub Owczarka Niemieckiego, Realizacja: MetSoft |
|
|
|