|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wystawa Klubowa Owczarkw Niemieckich Jarocin, 17-18.09.2016r.
| |
|
|
|
Miejsce / Ocena | Nazwa psa, przydomek | Właściciel | Kraj |
|
|
|
|
1 - wo | GROOMY Goldberg Krakw | Weronika Suchan | |
|
- brak | LARGO vom Haus Tchorz | Mirosaw Tchorz | |
|
- brak | MEPHISTO vom Haus Tchorz | Mirosaw Tchorz | |
|
|
|
|
1 - wo | IBERRO vom Haus Tchorz | Mirosaw Tchorz | |
|
2 - wo | BOSS z Pracz Odrzaskich | Artur Wycislak | |
|
3 - wo | SABAT z Domu yrkw | Jzef yrek | |
|
4 - wo | Al-grom HARLEY | Rafa Lewiski | |
|
5 - wo | MAVERICK z Chojniczanki FCI | Waldemar Spichalski | |
|
6 - wo | WIGGO Fikusar | Grzegorz Koziara | |
|
7 - wo | AIKO Adi | Mariusz Cichostpski | |
|
8 - wo | IRAN Kierkis-Hof | Jacek Pazdan | |
|
- brak | GOMEZ I Banacha z Hipolitowa | Ireneusz Banach | |
|
|
|
|
1 - wo | XEDOS Trebortim | Robert Filipowiak | |
|
2 - wo | MORGI Mavic Poland | Anna Mielnikiewicz | |
|
3 - wo | JUWEL ze Somkowa | Grzegorz Galus | |
|
4 - wo | RUDI Woj-Bas | Grzegorz Szczsny | |
|
- brak | SOLAR z Ujazdowskiego Jaru | Ignacy Rogal | |
|
|
|
|
1 - bdb | DAGOR vom Osterberger Land | Januaitis Rinaldas | |
|
2 - bdb | ROKI z Domu yrkw | Jzef yrek | |
|
3 - bdb | WIGGO Primo Grande | Szymon Mukalski | |
|
4 - bdb | OBER aus der Brunnenstrasse | Andrzej Piwowar | |
|
5 - bdb | EGER Sukcesor | Andrzej Kotulski | |
|
6 - bdb | INDIGO Canis viridis | Janusz Kos | |
|
7 - bdb | NICK z kojca Elbikame | ukasz Furga | |
|
8 - bdb | DASTY Goldberg Krakw | Weronika Suchan | |
|
9 - bdb | PRAID Haus Dango | Igor Shydover | |
|
10 - bdb | YENK Mavic Poland | Samuel Neupauer | |
|
11 - bdb | GROOVY Atrius Team | Piotr Bednarek | |
|
12 - bdb | OSBORN Asarko Lordana | Renata Szumaa | |
|
13 - bdb | BORYS Rubinwald | Sylwester Ratajczyk | |
|
- brak | SATOR Ardelia | Zbigniew Stpski | |
|
- brak | ONLY TAJSON Pera Nieportu | Martyna Ejdys | |
|
- brak | CASPER Wilczy Szaniec | Zdzisaw Godlewski | |
|
|
|
|
1 - bdb czo. Pol. | VILLI GARLIAVIETIS Dirk Wortmann | Rinaldas Januaitis | |
|
2 - bdb czo. Pol. | WUTZ vom Haus Tchorz | Mirosaw Tchorz | |
|
3 - bdb czo. Pol. | AMIR Eksploracja | Jan Ciechan | |
|
4 - bdb | ZIDAN De-Bes | Ryszard Kapkowski | |
|
5 - bdb | AHMED Eksploracja | Daniel Szewczuk | |
|
6 - bdb | FIGO Sdeckie Lachy | Zbigniew Grzesiak | |
|
7 - bdb | QUERO Mavic Poland | Jarosaw Mielnikiewicz | |
|
8 - bdb | AZIR z Wicborskiej Doliny | Andrzej Daniecki | |
|
9 - bdb | IRAN z Chojniczanki FCI | Waldemar Spichalski | |
|
10 - bdb | ULK z Pracz Odrzaskich | Zbigniew Ciepy | |
|
- brak | MATADOR vom Hgerbrunnen | Hager Jan Marc | |
|
- brak | GABANO vom Fichtenschlag | Andrzej Bukowski | |
|
|
|
|
1 - bdb | ZORAN Woj-Bas | Karolina Kubiak | |
|
2 - bdb | ECHO Wojland (FCI) | Wojciech Chraplak | |
|
3 - bdb | PARES z Domu yrkw | Jzef yrek | |
|
4 - bdb | WHYSKEY Adi | Mariusz Cichostepski | |
|
5 - bdb | ZBIR Wan-Hen FCI | Roman Szambor | |
|
6 - bdb | DUX Hodowla Mistrza Jana | Zbigniew Idziak | |
|
- brak | WASYL Rodiaz | Piotr Szkalski | |
|
- brak | LESTER vom Haus Tchorz | Mirosaw Tchorz | |
|
|
|
|
1 - dosk, VA | MAXIMUS a. d Brunnenstrase | Ignacy Rogal | |
|
2 - dosk, VA | LAMPIO DI SERBIO Feetback | Schmidtke Laura | |
|
3 - dosk, VA | ORRUS De-Bes | Ryszard Kapkowski | |
|
4 - dosk, VA | HUNTER vom Haus Tchorz | Mirosaw Tchorz | |
|
5 - dosk | Al-grom MESSI | Martyna Ejdys | |
|
6 - dosk | KJUWEL vom Haus Tchorz | Mirosaw Tchorz | |
|
8 - dosk | ZOLAN Eskorta | Anna Tkacz | |
|
8 - dosk | MESSI Box-Dogs | Marek Goyniak | |
|
9 - dosk | Falkoen's EROS | Stine Eriksen | |
|
10 - dosk | LEONARDO Tensor | Karolina Ciosek | |
|
11 - dosk | Falkoen's RAMOS | Andrzej Piwowar | |
|
12 - dosk | ZACK Kierkis-Hof | Jacek Pazdan | |
|
- nie zal. testw | TECKO vom Finkenschlag | Jan Raszkowski | |
|
- nie zal. testw | LUMPI Rodiaz | Tymon i Magorzata Musia | |
|
- nie zal. testw | LUPO Sotfine | Tadeusz Gralewicz | |
|
- nie zal. testw | UNOX Mavic Poland | Krzysztof Solnica | |
|
- brak | THORNADO Hexenland | Monika Szczepaniak | |
|
|
|
|
1 - dosk CWC | WENTYL Nova Langfuhr | Lech Bardoski | |
|
|
|
|
1 - dosk | RIO Mavic Poland | Anna Mielnikiewicz | |
|
|
|
|
1 - wo | Al-grom LILLI | Kazimierz Krassowski | |
|
2 - wo | GHANDIA Woj-Bas | Karolina Kubiak | |
|
3 - wo | BASCHA OschenVer | ukasz Krzyka | |
|
4 - wo | LEYLA Kierkis-Hof | Jacek Pazdan | |
|
5 - wo | GAMIKA Goldberg Krakw | Weronika Suchan | |
|
6 - wo | LATOYA vom Haus Tchorz | Mirosaw Tchorz | |
|
7 - wo | ISOLA vom Zellwaldrand | Grzegorz Skrocki | |
|
8 - wo | BRI Odolmaro | Robert Mamot | |
|
9 - wo | Hyltelands VENUS | Monika Zielinska | |
|
10 - wo | SARA Jarkowski Dwr | Jarosaw Opozda | |
|
11 - wo | LILY Ulmich Team | Micha Rozwora | |
|
12 - wo | BEZA Artro Hals | Artur Smolak | |
|
13 - wo | BRENDI Artro Hals | Artur Smolak | |
|
- brak | CORIN Sotfine | Tadeusz Gralewicz | |
|
- brak | Al-grom LADY | Marzena i Mirosaw Zawilak | |
|
- brak | JOSZI z Dbrwki Lenej | Ignacy Rogal | |
|
|
|
|
1 - wo | Hyltelands THARA | Monika Zieliska | |
|
2 - wo | JAXA Tombo | Tomasz Bogucki | |
|
3 - wo | Al-grom HELA | Marzena i Mirosaw Zawilak | |
|
4 - wo | KIKA Tombo | Tomasz Bogucki | |
|
5 - wo | ZORIE Kalupus | Magda Barjak | |
|
6 - wo | KAJA Kierkis-Hof | Jacek Pazdan | |
|
7 - wo | SARA z Domu yrkw | Jzef yrek | |
|
8 - wo | DARIA Asarko Lordana | Szlachta Mariusz | |
|
9 - wo | POLKA vom TeamAlhambra | Andrzej Piwowar | |
|
10 - wo | WENA Fikusar | Grzegorz Koziara | |
|
11 - wo | ABI z Szubiskiego Grodu | Krzysztof Kowalski | |
|
12 - wo | AIRA Tompod Dog | Poddbniak Tomasz | |
|
13 - wo | MONA z Chojniczanki FCI | Waldemar Spichalski | |
|
14 - wo | JESSIE Tombo | Krzysztof Walocha | |
|
15 - wo | ESTER Goldberb Krakow | Artur Cichy | |
|
16 - wo | WESPER De-Marko Poland(FCI) | Przemysaw Pauba | |
|
17 - wo | AKIRA z Kaszubskiego Zalesia | Dariusz Sokoowski | |
|
18 - wo | AXA z Szubiskiego Grodu | Dariusz Zielecki | |
|
19 - wo | GERIAUSIA Laukine Vilkauoge | Daiva Sakociene | |
|
20 - wo | DARA De-Bes | Ryszard Kapkowski | |
|
- brak | YOSHI Trebortim | Roman Bukowski | |
|
- brak | GERTI vom Haus Tchorz | Mirosaw Tchorz | |
|
- brak | DELTA Asarko Lordana | Dariusz Kraszewski | |
|
- brak | AISZA Szypioda | Piotr Pietrzyk | |
|
|
|
|
1 - wo | HAIFA Primo mio Grande | Beata Kalisz | |
|
2 - wo | HERMIONA Kenola | Sebastian Zajczkowski | |
|
3 - wo | MONA Mavic Poland | Anna Mielnikiewicz | |
|
4 - wo | HANA Kenola | Joanna Kowalska | |
|
5 - wo | AGA Z Byczynskiej Doliny | Bogusaw Jagiea | |
|
6 - wo | HAGA Primo Mio Grande | Radosaw Rokitka | |
|
7 - wo | TAMMY vom Suentelstein | Monika Zieliska | |
|
8 - wo | TILKA Woj-Bas | Grzegorz Szczsny | |
|
9 - wo | MAJRA z Lenego Justynowa | Piotr Niedzielski | |
|
10 - wo | BELLA Sfora Kwaniewskiego FCI | Kamil Kwaniewski | |
|
11 - wo | MONTA z lenego Justynowa | Magorzata Przesmycka | |
|
12 - wo | DANIA vom Haus Tchorz | Mirosaw Tchorz | |
|
13 - wo | DIANA Eylandt | Dariusz Jaboski | |
|
14 - wo | CALA z Posadki | Grzegorz Szczepaski | |
|
15 - wo | RITA Paucka Baszta | Zygmunt Gorzycki | |
|
16 - wo | NERA di Casa Massarelli | Andrea Massarelli | |
|
17 - wo | CAMA Z Posdki | Marek Jesioowski | |
|
18 - wo | WARINKA Artro Hals | Artur Smolak | |
|
19 - wo | FRIDAY Laukine Vilkauoge | Zivile Cepuliene | |
|
20 - wo | ABBY UL Mar | Mirosaw Tchorz | |
|
- brak | XANDI Trebortim | Robert Filipowiak | |
|
- brak | DIXI Bemar | Marek Waydrg | |
|
|
|
|
1 - bdb.czo. Pol. | EETEE Darkaro | Karolina Ciosek | |
|
2 - bdb.czo. Pol. | WAIKA Primo Grande | Wencel Marek | |
|
3 - bdb.czo. Pol. | Hyltelands OLIVIA | Monika Zielinska | |
|
4 - bdb.czo. Pol. | LIMBA Mavic Poland | Krzysztof Makarewicz | |
|
5 - bdb.czo. Pol. | JOKO Ulmich Team | Micha Rozwora | |
|
6 - bdb | GINNY Tombo | Tomasz Bogucki | |
|
7 - bdb | BOZITA vom Haus Tchorz | Przemysaw Ciepy | |
|
8 - bdb | BEJZI z Grodu Raka | ukasz Przybyowski | |
|
9 - bdb | BESSI vom Eichenplatz | Grzegorz Skrocki | |
|
10 - bdb | WIONA z Mylnej Gromady | Sabina,Antoni Wawrzyniak | |
|
11 - bdb | ALESSA Team Wolf-Berg | Piotr Szczypek | |
|
12 - bdb | KIARA Dlha Roven | Adam Gowacki | |
|
13 - bdb | BASURA vom Haus Tchorz | Zdzisaw ukasik | |
|
14 - bdb | GIZA z Januszewskiej Zagrody | Poddbniak Tomasz | |
|
15 - bdb | NELA Di Hex | Joanna Banach | |
|
16 - bdb | LISI Mavic Poland | Krzysztof Makarewicz | |
|
17 - bdb | ESME Satysfakcja | Iwona Strzelecka | |
|
18 - bdb | MORI Woj-Bas | Karolina Kubiak | |
|
19 - bdb | QUNDA vom Pendler | Bogdan Myrna | |
|
20 - bdb | BURGA II miowickie Wilki | Renata i Piotr Horzela | |
|
21 - bdb | NUBA vom TeamAlhambra | Andrzej Piwowar | |
|
22 - bdb | CHARLOTTE Zotnicka Sfora | Urbaniak Katarzyna | |
|
23 - bdb | LORA z Aberwillw | Dariusz Kroczek | |
|
24 - bdb | OSIRIS Asarko Lordana | Grzegorz Okrasa | |
|
25 - bdb | IDA Hodowla Mistrza Jana | Jan Antczak | |
|
26 - bdb | BONA z Noteckich Lasw | Roman Szambor | |
|
27 - bdb | NUCCA z Kaliszkowickiej Wiey | Stanisaw Gajowiak | |
|
28 - bdb | UNICA Team Carrubba | Mariusz Ksiek | |
|
29 - bdb | DORA Gwarant Klub | Zbigniew wierzko | |
|
- dost poza konk | UNA Mis-Maz | Tomasz Gugala | |
|
- dost poza konk | HEIDI Kierkis-Hof | Jacek Pazdan | |
|
- brak | BATANIKA vom Haus Tchorz | Mirosaw Tchorz | |
|
- brak | FRIDA Mavic Poland | Wojciech Sumara | |
|
- brak | IVA Canis viridis | Janusz Kos | |
|
- brak | OMEGA Pera Nieportu | Edyta Kamiska | |
|
- brak | SANKA Ardelia | Piotr Boko | |
|
|
|
|
1 - bdb czo. Pol. | UNASA vom Haus Tchorz | Artur Wycilak | |
|
2 - bdb | USHI Primo Grande | Szymon Mukalski | |
|
3 - bdb | DEVI Primo mio Grande | Beata Kalisz | |
|
4 - bdb | KAJA Di-kunst | ukasz Furga | |
|
5 - bdb | HIPSI Box-Dogs | Adam Skwarczek | |
|
6 - bdb | WANESSA vom Haus Tchorz | Mirosaw Tchorz | |
|
7 - bdb | INDIA Lyderio kodas | Zydre Viskantaite | |
|
8 - bdb | GOYA Imberfal(FCI) | Przemysaw Pauba | |
|
9 - bdb | Al-grom YANKA | Marzena i Mirosaw Zawilak | |
|
10 - bdb | URBI Primo Grande | Wencel Marek | |
|
11 - bdb | EFRA Tombo | Ewelina Ostrowska | |
|
12 - bdb | IVANA Woj-Bas | Karolina Kubiak | |
|
13 - bdb | HIRA Box-Dogs (FCI) | Ksiek | |
|
14 - bdb | JURA z Hetmaskiej Sfory | Halina Szewczyk | |
|
15 - bdb | FARINKA Equus | Aneta Biliska | |
|
16 - bdb | IRA Asarko Lordana | Henryk Szczeniak | |
|
17 - bdb | GINA Kenola | Sebastian Zajczkowski | |
|
18 - bdb | YAGA Igbero | Beata Ignaczak | |
|
19 - bdb | GOJA Kierkis-Hof | Jacek Pazdan | |
|
20 - bdb | FLOWER Vanos Poland | Martyna Ejdys | |
|
- brak | BILA z Kojca Whitney | Mateusz Mencel | |
|
- brak | MAXIMA vom Hgerbrunnen | Hager Jan Marc | |
|
|
|
|
1 - bdb | PERA z Domu yrkw | Jzef yrek | |
|
2 - bdb | DEBY z Tuszyskiego Lasu | Piotr Niedzielski | |
|
3 - bdb | OYKA Ardelia | Krzysztof Wysocki | |
|
4 - bdb | KIMI vom TeamAlhambra | Andrzej Piwowar | |
|
5 - bdb | INKA vom Team Alhambra | Aleksander Gryglak | |
|
6 - bdb | DOLINA Adi | Mariusz Cichostpski | |
|
7 - bdb | MIJA z Nakielska Aura | Kamil Kwaniewski | |
|
8 - bdb | ARIA Leny Czar | Kazimierz Szupryciski | |
|
9 - bdb | PRIMA vom Haus Tchorz | Martyna Ejdys | |
|
- niedost | IZZY Cukrowa Gra | Krzysztof Kowalski | |
|
- brak | SETTI Redstar | Maria Gadomska | |
|
|
|
|
1 - dosk, VA | WARRINKA vom Haus Tchorz | Mirosaw Tchorz | |
|
2 - dosk, VA | DANKA von den zwei Steinen | Erwin Reich | |
|
3 - dosk, VA | USSI Rodiaz | Piotr Szkalski | |
|
4 - dosk | DEGRA Kalupus | Sylwia Orzechowska | |
|
5 - dosk | LITUANICA is Sapiegines | Laima Surazinskiene | |
|
6 - dosk | ORSA De-Bes | Ryszard Kapkowski | |
|
7 - dosk | HAWANA Canis Viridis | Janusz Kos | |
|
8 - dosk | TEA z Trojaskiego Lasu | Zbigniew Stpski | |
|
9 - dosk | HONDA vom Arminius 2000 | Monika Zielinska | |
|
10 - dosk | HACZA z Hetmaskiej Sfory | Halina Szewczyk | |
|
11 - dosk | BEJA Matador | Pocki Tomasz | |
|
12 - dosk | INDI Akvitas | Volodomyr Pavlyshyn | |
|
13 - dosk | AQUA del Sole Nascente | Zivile Cepuliene | |
|
14 - dosk | HEYA vom TeamAlhambra | Andrzej Piwowar | |
|
15 - dosk | JIMMI Satysfakcja | Iwona Strzelecka | |
|
16 - dosk | BHONA Hexenland | Monika Szczepaniak | |
|
17 - dosk | MONA z Ujazdowskiego Jaru | Dariusz Wickowski | |
|
- nie zal. testw | AMAROK Astrani | Marzenna Lemiec-Brzska | |
|
|
|
|
1 - dosk.CWC | XARA Mavic Poland. | Marek Waydrg | |
|
|
2 - dosk | ZETA z Chojniczanki FCI | Waldemar Spichalski | |
|
3 - dosk | WICI z Wicborskiej Doliny | Lech Bardoski | |
|
|
|
|
1 - dosk | IRA De-Marko | Przemysaw Pauba | |
|
2 - dosk | TAJGA De-Bes | Ryszard Kapkowski | |
|
3 - dosk | KSANDINA Equus | Aneta Biliska | |
|
4 - dosk | WITCH zur Worringer Rheinaue | Grayna Rudasz | |
|
5 - dosk | HINA Hexenland | Monika Szczepaniak | |
|
- brak | DASCHA Tombo | Tomasz Bogucki | |
|
- brak | HEXI Mavic Poland (FCI) | Marek Waydrg | |
|
|
Legenda:
(VA) - wybitnie doskonały (vorzüglich Auslese)
DOSK (V) - doskonały (vorzüglich)
BDB (SG) - bardzo dobry (sehr gut)
DB (G) - dobry (gut)
DOST (A) - dostateczna (Ausreichend)
U - ungenügend (niedostateczna)
EZ - entschuldigt zurückgezogen (wycofany z oceny)
CWC - Certyfikat na Wystawowego Championa
CACIB - Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
res.CACIB - rezerwowy Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
Zw. Mł - Zwycięzca Młodzieży
Naj. Jun. - Najlepszy Junior; Tytuł ten jest przyznawany poprzez porównanie Zwycięzców Młodzieży psa i suki
NDP - Najlepszy Dorosły Pies; tytuł ten mogą uzyskać wszystkie psy, które otrzymały pierwszą lokatę w klasie
(pośrednia, otwarta, użytkowa, championów) z oceną doskonałą i wnioskiem o CWC
NDP - Najlepsza Dorosła Suka; tytuł ten mogą uzyskać wszystkie suki, które otrzymały pierwszą lokatę w klasie
(pośrednia, otwarta, użytkowa, championów) z oceną doskonałą i wnioskiem o CWC
NDPwR - Zwycięzca Pies (wybrany w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
NDSwR - Zwycięzca Suka (wybrana w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
NJW - (JBIS) Najpiękniejszy junior wystawy (wybierany na Best in Show)
BOB - Międzynarodowe określenie tytułu Zwycięzca Rasy (wybrany w porównaniu NDPwR i NDSwR)
Zwycięzca Rasy (ZR lub BOB) i Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS) - O tytuł ten konkurują psy i suki,
które na danej wystawie zdobyły tytuły: "Zwycięzca Młodzieży" (obu płci), "Najlepszy Dorosły Pies",
"Najlepsza Dorosła Suka" oraz pies i suka z klasy weteranów z oceną doskonałą i I lokatą. Po przyznaniu
tytułu "Zwycięzca Rasy" (ZR lub BOB), sędzia musi wybrać najlepszego przedstawiciela płci przeciwnej
(BOS).
Tytuł ten przyznawany jest jednoosobowo przez sędziego oceniającego w ringu psy danej rasy. W przypadku
oceny psów tej samej rasy przez kilku sędziów, organizator wystawy wyznacza sędziego i ring do
dokonania wyboru Zwycięzcy Rasy.
Tytuł Najlepszy Weteran w Rasie. w porównaniu weteranów psa i suki z oceną doskonałą i lokatą
I, wybiera się Najlepszego Weterana w Rasie. Wyboru tego sędzia dokonuje w trakcie porównania
o Zwycięstwo Rasy.
BOG - Zwycięzca Grupy - o tytuł ten konkurują psy i suki, które na danej wystawie zdobyły tytuł
"Zwycięzca Rasy" oraz należą do tej samej grupy ras (wg podziału FCI).
W ringu honorowym wyznaczony przez organizatora sędzia dokonuje jednoosobowo wyboru,
przyznając 1, 2, 3 i 4 miejsce.
T1 - ausgeprägt lässt nicht ab (wyraĽne wykształcone TSB, nie puszcza)
T2 - vorhanden (TSB dostatecznie wykształcone)
T3 - nicht genügend (TSB niedostatecznie wykształcone)
T4 - abgebrochen wegen mangelnder Führigkeit (przerwał z powodu niedostatecznej karności)
|
|
© Klub Owczarka Niemieckiego, Realizacja: MetSoft |
|
|
|