|
|
|
|
|
|
|
|
|
II Halowa Wielkopolska Wystawa Owczarkw Niemieckich Kalisz / Wolica 18.01.2014r.
| |
|
|
|
Miejsce / Ocena | Nazwa psa, przydomek | Właściciel | Kraj |
|
|
|
|
1 - VV | MORIS z Sachary FCI | Artur liczny | |
|
2 - VV | ALEX z Kojca Whitney | Mateusz Mencel | |
|
3 - VV | AJAX Duma Winiaka (FCI) | Winiewski Kazimierz | |
|
4 - VV | BRUNO Equus | Aneta Biliska | |
|
5 - VV | ORES z Krywlan | Gurtowski Hubert | |
|
|
|
|
1 - VV | Bax Wan-Hen | Ignacy Rogal | |
|
2 - VV | Al-grom Messi | M.M Zawilak, M. Ejdys | |
|
3 - VV | JROK z Lenego Justynowa | Sylwester Lisowski | |
|
- - | CHACCO Kenola | Sebastian Zajczkowski | |
|
|
|
|
1 - VV | Al-grom Labbo | M.M. Zawilak, Izabela Beszlag | |
|
2 - VV | NIXON Asarko Lordana | Magdalena Murawska | |
|
3 - VV | Nayamir Asarko Lordana Namir | Marek Stasiak | |
|
4 - VV | TYSON z Tomickich Lasw | Radosaw Rokitka | |
|
|
|
|
1 - SG | ORRUS De-Bes | Klapkowski Ryszard | |
|
2 - SG | CRIS z Mylnej Gromady | Antoni Wawrzyniak | |
|
3 - SG | IVO TIRRO Team | Robert Traczyk | |
|
4 - SG | DANTE Dante Von Grand Peregrino (FCI) | Przemysaw Walczykiewicz | |
|
|
|
|
1 - SG | M CH. PL. HANNOVER Ardelia | Sawomir Panasiuk | |
|
2 - SG | NEGRO TOMBO | Tomasz Bogucki | |
|
3 - SG | Wentyl Nova Langfuhr | Lech Bardoski | |
|
4 - SG | FARGAZ Z Lenego Justynowa | Sylwester Lisowski | |
|
5 - SG | XARO KENOLA | Janusz Buka | |
|
6 - SG | TEO Woj-Bas | Karolina Kubiak | |
|
7 - SG | BILLO VON DER WANNSEE | Gunker Korschek | |
|
- - | Caruso vom Frankengold | Sven Dittrich | |
|
- - | ZIDAN of Flokish Fest | Anna Rzepecka | |
|
|
|
|
1 - V | ZALO ASARKO LORDANA | Krzysztof Baszczyk | |
|
|
|
|
1 - V | LEX Marko Carras | Marek Wencel | |
|
2 - V | ZICO von der Wannsee | Klapkowski Ryszard | |
|
3 - V | BAX z Lenego Justynowa | Sylwester Lisowski | |
|
4 - V | DAX Ardelia | Zbigniew Stpski | |
|
5 - V | LEXO ARTROX | Artur Dbrowski | |
|
6 - V | HIRO miowickie Wilki | Piotr I Renata Horzela | |
|
7 - V | DAF z Krywlan | Mariusz Szymborski | |
|
8 - V | ALAN z Trojaskiego Lasu | Zbigniew Stpski | |
|
9 - V | Ghucci Hexenland | Monika Szczepaniak | |
|
10 - V | DEVIL von Haus Eve | Piotr Sawicki | |
|
11 - V | Nokturn Tensor | Anna Wyleaek | |
|
12 - SG | CELLO WOLF JAR | Rafa Oganiaczyk | |
|
- - | Hill aus der Brunnenstrasse | Sven Dittrich | |
|
- - | TONY von der Wilhelmswarte | Wojciech Skoneczny | |
|
|
|
|
1 - V | TOR TREBORTIM | Sawomir Nawrot | |
|
|
|
|
1 - VV | ORA z Krywlan | Piotr Sadowski | |
|
2 - VV | GRACE ULMICH TEAM | Michal Rozwora | |
|
3 - VV | SEXY PRIMO GRANDE | Beata Kalisz | |
|
4 - VV | AMBA Duma Winiaka (FCI) | Winiewski Kazimierz | |
|
5 - VV | TOKSA Rodiaz | Tymon Musia | |
|
6 - VV | ARSA z Kojca Whitney | Mateusz Mencel | |
|
|
|
|
1 - VV | UGNE vom VALTENBERG | Tomasz Bogucki, Sven Dittrich | |
|
2 - VV | CORSIKA Kenola | Sebastian Zajczkowski | |
|
3 - VV | HAPPY KALUPUS | Magda Barjak | |
|
4 - VV | CESI Kenola | Magorzata Chmielek | |
|
5 - VV | Nira z Krywlan | Mariusz Pawowski | |
|
6 - VV | Lili Deguchi | Monika Szczepaniak | |
|
|
|
|
1 - VV | MELLIE vom Frankengold | Ireneusz Krawczuk | |
|
2 - VV | RIKA TOMBO | Tomasz Bogucki | |
|
3 - VV | FUGA Woj-Bas | Karolina Kubiak | |
|
4 - VV | INGA z Ostrowskiej Sfory | Marcin Nadobny | |
|
5 - VV | TIGRA z Tomickich Lasw | Radosaw Rokitka | |
|
|
|
|
1 - SG | ZORBA Woj-Bas | Karolina Kubiak | |
|
2 - SG | GISELLE Kalupus | Andrzej Formicki | |
|
3 - SG | ZARA KENOLA | Robert Dbrowski | |
|
4 - SG | Malka Primo Grande | Szymon Mukalski | |
|
5 - SG | Diva vom Waltfurter Wald | Miroslaw Tchorz, Aleksandra Kozowska | |
|
6 - SG | NELLY Marko Carras | Bernard Famua | |
|
7 - SG | TILLA HEXENLAND | Waldemar odziski | |
|
8 - SG | BRIT Kenola | Magorzata Chmielek | |
|
9 - SG | ISKRA TIRRO Team | Robert Traczyk | |
|
10 - SG | ZULA Z Mylnej Gromady | Malwina Winiewska | |
|
11 - SG | AJLA Walcommon | Krzysztof Walocha | |
|
12 - SG | FABIENNE ULMICH TEAM | Roman Piasecki | |
|
13 - SG | ATENA Asarko Lordana | Pawe Kornacki | |
|
14 - SG | FIGA KAMIENNA TWIERDZA | Henryk Szczeniak | |
|
|
|
|
1 - SG | MARIT Marko Carras | Marek Wencel | |
|
2 - SG | HERA Ckrowa Gra | Piotr Baran | |
|
3 - SG | TIGRA Wolf Jar | Henryk Tabaczyski | |
|
4 - SG | CELTA z Sosnowego Zaktka | Joanna Kowalska | |
|
5 - SG | TIARA Wolf Jar | Antoni Wawrzyniak | |
|
6 - SG | URSA vom Schwarzwald Poland (FCI) | Barbara Szpakowska | |
|
|
|
|
1 - V | BILBA z Lenego Justynowa | Sylwester Lisowski | |
|
2 - SG | BEXI z Kojca Dragona | Andrzej Gobek | |
|
3 - SG | PUMA z Klanu Prajzendanca | Krzysztof Schulz | |
|
|
|
|
1 - V | Brawos Bis SUZANA | Joanna Kost, Marta Falkiewicz | |
|
2 - V | GABI TOMBO | Sawomir Disterheft | |
|
3 - V | Baxi z Sosnowego Zaktka | Grzegorz Piotrowiak | |
|
4 - V | ZOLA vom Trompetersprung | Mirosaw Tchorz | |
|
5 - V | Bhirma Hexenland | Monika Szczepaniak | |
|
|
Legenda:
(VA) - wybitnie doskonały (vorzüglich Auslese)
DOSK (V) - doskonały (vorzüglich)
BDB (SG) - bardzo dobry (sehr gut)
DB (G) - dobry (gut)
DOST (A) - dostateczna (Ausreichend)
U - ungenügend (niedostateczna)
EZ - entschuldigt zurückgezogen (wycofany z oceny)
CWC - Certyfikat na Wystawowego Championa
CACIB - Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
res.CACIB - rezerwowy Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
Zw. Mł - Zwycięzca Młodzieży
Naj. Jun. - Najlepszy Junior; Tytuł ten jest przyznawany poprzez porównanie Zwycięzców Młodzieży psa i suki
NDP - Najlepszy Dorosły Pies; tytuł ten mogą uzyskać wszystkie psy, które otrzymały pierwszą lokatę w klasie
(pośrednia, otwarta, użytkowa, championów) z oceną doskonałą i wnioskiem o CWC
NDP - Najlepsza Dorosła Suka; tytuł ten mogą uzyskać wszystkie suki, które otrzymały pierwszą lokatę w klasie
(pośrednia, otwarta, użytkowa, championów) z oceną doskonałą i wnioskiem o CWC
NDPwR - Zwycięzca Pies (wybrany w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
NDSwR - Zwycięzca Suka (wybrana w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
NJW - (JBIS) Najpiękniejszy junior wystawy (wybierany na Best in Show)
BOB - Międzynarodowe określenie tytułu Zwycięzca Rasy (wybrany w porównaniu NDPwR i NDSwR)
Zwycięzca Rasy (ZR lub BOB) i Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS) - O tytuł ten konkurują psy i suki,
które na danej wystawie zdobyły tytuły: "Zwycięzca Młodzieży" (obu płci), "Najlepszy Dorosły Pies",
"Najlepsza Dorosła Suka" oraz pies i suka z klasy weteranów z oceną doskonałą i I lokatą. Po przyznaniu
tytułu "Zwycięzca Rasy" (ZR lub BOB), sędzia musi wybrać najlepszego przedstawiciela płci przeciwnej
(BOS).
Tytuł ten przyznawany jest jednoosobowo przez sędziego oceniającego w ringu psy danej rasy. W przypadku
oceny psów tej samej rasy przez kilku sędziów, organizator wystawy wyznacza sędziego i ring do
dokonania wyboru Zwycięzcy Rasy.
Tytuł Najlepszy Weteran w Rasie. w porównaniu weteranów psa i suki z oceną doskonałą i lokatą
I, wybiera się Najlepszego Weterana w Rasie. Wyboru tego sędzia dokonuje w trakcie porównania
o Zwycięstwo Rasy.
BOG - Zwycięzca Grupy - o tytuł ten konkurują psy i suki, które na danej wystawie zdobyły tytuł
"Zwycięzca Rasy" oraz należą do tej samej grupy ras (wg podziału FCI).
W ringu honorowym wyznaczony przez organizatora sędzia dokonuje jednoosobowo wyboru,
przyznając 1, 2, 3 i 4 miejsce.
T1 - ausgeprägt lässt nicht ab (wyraĽne wykształcone TSB, nie puszcza)
T2 - vorhanden (TSB dostatecznie wykształcone)
T3 - nicht genügend (TSB niedostatecznie wykształcone)
T4 - abgebrochen wegen mangelnder Führigkeit (przerwał z powodu niedostatecznej karności)
|
|
© Klub Owczarka Niemieckiego, Realizacja: MetSoft |
|
|
|