|
|
|
|
|
|
|
|
|
XVIII Dolnolska Wystawa Owczarkw Niemieckich Wrocaw 26.04.2015r.
| |
|
|
|
Miejsce / Ocena | Nazwa psa, przydomek | Właściciel | Kraj |
|
|
|
|
1 - WO | EBISZR Gven Blaid | Nina Novik | |
|
2 - WO | ULISSES vom Haus Tchorz | Tomasz, Adrian Lipnicki | |
|
3 - WO | HUNTER Andomi Poland | Jolanta Klimek | |
|
4 - WO | AVATAR Bella Lupo | Remigiusz Winiewski | |
|
5 - WO | CAMBO Luc Osoki Mon | Janusz Pilarski | |
|
- brak | CORI Gold-Abat | Tomasz, Adrian Lipnicki | |
|
- brak | CASSIM Gold-Abat | Tomasz, Adrian Lipnicki | |
|
|
|
|
1 - WO | WIK Rodiaz | Mateusz Frtczak | |
|
2 - WO | XADOR z Tomickich Lasw | MiIena Becker | |
|
3 - WO | QUANTO Mavic Poland | Micha Kozowski | |
|
4 - WO | DJ NAGAN Equus | Monika Owczarek | |
|
5 - WO | JOHAN vom Schwarzwald Poland | Zdzisaw Stoek | |
|
6 - WO | WENTO Hodowla pod Stawami | Wojciech Stachurski | |
|
|
|
|
1 - WO | QUAGO vom Team Zellwaldrand | Zdzisaw Niemier | |
|
2 - WO | JOHNNY I.R. Satysfakcja (FCI) | Waldemar Staczak | |
|
3 - WO | BARKER vom Fichtenschlag | Monika Pustelnik | |
|
4 - WO | GARDO vom Funken Spiel | Maciej Michniewski | |
|
- brak | GERRY vom Trompetersprung | Ludger Goeke. Mirosaw Tchorz | |
|
|
|
|
1 - BDB | KOSMO vom Haus Tchorz | Dominika Bruch | |
|
2 - BDB | ULTRA vom Hauswalder Bach | Wolfgang Feldbinder, Mateusz Pawlak | |
|
3 - BDB | CAN vom Mahlstein | Piotr Ponikowski | |
|
4 - BDB | BORYS Czarne Dranie | Mateusz Dranicki | |
|
5 - DB | ROBIN Euro | Wojciech Stachurski | |
|
6 - DB | KARO Remo Tim | Pawe Zdobylak | |
|
- brak | DISCOVERY Padaroko | ukasz Woszczyski, Karolina Naja | |
|
- brak | EDI z Klanu Prajzendanca | Maciej, Pawe Prajzendanc | |
|
- brak | GRIS von Skorpionenblut | Hanna Gajtkowska | |
|
- brak | NINO Z Zielonego Ursynowa Poland | Janusz Chojnacki | |
|
|
|
|
1 - BDB | FERDINAND von Tronje | Magda Barjak, Roman Rolnik | |
|
2 - BDB | SOLO Eskorta | Magorzata Gietka | |
|
3 - BDB | DRAGO z Kojca Holan | Iwona Midzio | |
|
|
|
|
1 - DOSK | ELOI vom Trompetersprung | Dorota Pikulska | |
|
2 - DOSK | BASCO Z Piorenu | Anna Lewandowska | |
|
3 - DOSK | GUIDO Team Gleisenauer Schlo | Robert Wikar | |
|
4 - DOSK | BILLUS von Huhnegrab | Zdzisaw Wojcieszek | |
|
- brak | HEKTOR Z Zielonego Ursynowa Poland | Janusz Chojnacki | |
|
- brak | MEFISTO vom Haus Tchorz | Rafa Zagrski | |
|
|
|
|
1 - DOSK | WAPPO vom Haus Tchorz | Grzegorz Galus | |
|
|
|
|
1 - WO | HANA Andoni Poland | Dorota Pikulska | |
|
2 - WO | AMIRA z Wilczego Wzgrza | Jzef Chudy | |
|
- brak | CANA Gold-Abat | Tomasz, Adrian Lipnicki | |
|
- brak | DONA Gold-Abat | ukasz Woszczyski | |
|
|
|
|
1 - WO | YUCCI von der Freiheit Westerholt | Dominik Herka | |
|
2 - WO | WERONA Hodowla pod Stawam | Wojciech Stachurski, Mariusz Bogdan | |
|
- brak | CERA Darkaro | Rafa Tertel | |
|
- brak | HANY von Skorpionenblut | Hanna Gajtkowska | |
|
- brak | ZARA Primo Mio Grande | Milena Becker | |
|
|
|
|
1 - WO | SATIN Szenberg | Jarosaw Zboralski | |
|
2 - WO | NAOMI vom Haus Tchorz | Rafa Owczarzak | |
|
|
|
|
1 - BDB | FARINA Andomi Poland | Aleksandra Demczyszyn | |
|
2 - BDB | ULRIKE vom Fichtenschlag | Jacek uka | |
|
3 - BDB | KUBA vom Pendler | Wolfgang Meinen, Sebastian Zajczkowski | |
|
4 - BDB | GOJA Z Wicborskiej Doliny | Lech Bardoski | |
|
5 - BDB | DESSI Boss i Bursztyn | Zbigniew Wiluk, Agnieszka Biegesz | |
|
6 - BDB | URMEL vom Fichtenschlag | Alicja Herka | |
|
7 - BDB | KEESHA vom Zisawinkel | Rafa Zagrski | |
|
8 - BDB | ELENA Boss i Bursztyn | Zbigniew Wiluk, Agnieszka Biegesz | |
|
9 - BDB | KATLA vom Zisawinkel | Rafa Zagrski | |
|
10 - BDB | HESSI vom Trojangold | Dariusz Rczka | |
|
11 - BDB | QUAXI vom Frankengold | Alicja Krusiska | |
|
12 - BDB | KONI Black Sie | Oleh Kravchyk | |
|
13 - BDB | GISELLE von der Piste Trophe | Erich Boesi | |
|
14 - BDB | ESKA vom Schwarzawald | Przemysaw Marciniak | |
|
- brak | GOLDI Wilcza Pasja Z-E (FCI) | Dariusz Rczka | |
|
- brak | XULA ze Somkowa | Arkadiusz Stefaski,Edyta Pradu | |
|
|
|
|
1 - BDB | MIKI Asarko Lordana | Tomasz Wandachowicz | |
|
2 - BDB | KATIA z Zielonego Ursynowa | Jacek uka | |
|
3 - BDB | TORA Woj-Bas | Karolina Kubiak Wojciech Pustelnik | |
|
4 - BDB | ARABIKA Zilber Wasserfal | Cezary Kubicki | |
|
- brak | MEGAN z Sachary | Stanisaw kubisty | |
|
- brak | BETA z Klanu Prajzendanca | Maciej, Pawe Prajzendanc | |
|
|
|
|
1 - BDB | ZOGA z Weselskiej Zagrody | Piotr Ponikowski | |
|
2 - BDB | BONI Remo | Sylwia Pogorzelska | |
|
3 - BDB | KIMBA vom Adelschlag | Alicja Krusiska | |
|
4 - BDB | XIRA z Drozda Piaskw | Bogdan Strojny | |
|
|
|
|
1 - DOSK | KAMLA von Simpor | Magda Barjak, Roman Rolnik | |
|
|
|
|
1 - DOSK | AGVA Jamos | Milena Becker | |
|
|
Legenda:
(VA) - wybitnie doskonały (vorzüglich Auslese)
DOSK (V) - doskonały (vorzüglich)
BDB (SG) - bardzo dobry (sehr gut)
DB (G) - dobry (gut)
DOST (A) - dostateczna (Ausreichend)
U - ungenügend (niedostateczna)
EZ - entschuldigt zurückgezogen (wycofany z oceny)
CWC - Certyfikat na Wystawowego Championa
CACIB - Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
res.CACIB - rezerwowy Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
Zw. Mł - Zwycięzca Młodzieży
Naj. Jun. - Najlepszy Junior; Tytuł ten jest przyznawany poprzez porównanie Zwycięzców Młodzieży psa i suki
NDP - Najlepszy Dorosły Pies; tytuł ten mogą uzyskać wszystkie psy, które otrzymały pierwszą lokatę w klasie
(pośrednia, otwarta, użytkowa, championów) z oceną doskonałą i wnioskiem o CWC
NDP - Najlepsza Dorosła Suka; tytuł ten mogą uzyskać wszystkie suki, które otrzymały pierwszą lokatę w klasie
(pośrednia, otwarta, użytkowa, championów) z oceną doskonałą i wnioskiem o CWC
NDPwR - Zwycięzca Pies (wybrany w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
NDSwR - Zwycięzca Suka (wybrana w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
NJW - (JBIS) Najpiękniejszy junior wystawy (wybierany na Best in Show)
BOB - Międzynarodowe określenie tytułu Zwycięzca Rasy (wybrany w porównaniu NDPwR i NDSwR)
Zwycięzca Rasy (ZR lub BOB) i Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS) - O tytuł ten konkurują psy i suki,
które na danej wystawie zdobyły tytuły: "Zwycięzca Młodzieży" (obu płci), "Najlepszy Dorosły Pies",
"Najlepsza Dorosła Suka" oraz pies i suka z klasy weteranów z oceną doskonałą i I lokatą. Po przyznaniu
tytułu "Zwycięzca Rasy" (ZR lub BOB), sędzia musi wybrać najlepszego przedstawiciela płci przeciwnej
(BOS).
Tytuł ten przyznawany jest jednoosobowo przez sędziego oceniającego w ringu psy danej rasy. W przypadku
oceny psów tej samej rasy przez kilku sędziów, organizator wystawy wyznacza sędziego i ring do
dokonania wyboru Zwycięzcy Rasy.
Tytuł Najlepszy Weteran w Rasie. w porównaniu weteranów psa i suki z oceną doskonałą i lokatą
I, wybiera się Najlepszego Weterana w Rasie. Wyboru tego sędzia dokonuje w trakcie porównania
o Zwycięstwo Rasy.
BOG - Zwycięzca Grupy - o tytuł ten konkurują psy i suki, które na danej wystawie zdobyły tytuł
"Zwycięzca Rasy" oraz należą do tej samej grupy ras (wg podziału FCI).
W ringu honorowym wyznaczony przez organizatora sędzia dokonuje jednoosobowo wyboru,
przyznając 1, 2, 3 i 4 miejsce.
T1 - ausgeprägt lässt nicht ab (wyraĽne wykształcone TSB, nie puszcza)
T2 - vorhanden (TSB dostatecznie wykształcone)
T3 - nicht genügend (TSB niedostatecznie wykształcone)
T4 - abgebrochen wegen mangelnder Führigkeit (przerwał z powodu niedostatecznej karności)
|
|
© Klub Owczarka Niemieckiego, Realizacja: MetSoft |
|
|
|