|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jesienna Wystawa Owczarkw Niemieckich Czchw, 20-21.10.2018
| |
|
|
|
Miejsce / Ocena | Nazwa psa, przydomek | Właściciel | Kraj |
|
|
|
|
1 - WO | RODRIGO Mavic Poland | Makarewicz Dariusz | |
|
2 - WO | MINGO Adi | Cichostpski Mariusz | |
|
3 - WO | SANCHEZ Mavic Poland | Makarewicz Dariusz | |
|
4 - WO | HAGER Mavic Poland | Szybilska Magdalena | |
|
5 - WO | MARTINI Adi | Cichostpski Mariusz | |
|
6 - OB | IVAN Kalupus | Raszplewicz Magda | |
|
- | CELTIC vom Haus Tchorz | Tchorz Mirosaw | |
|
|
|
|
1 - WO | ADORO von den Bergtannen | Giele Patryk | |
|
2 - WO | BLAK vom Waldfurter-Wald | Syga Daniela | |
|
3 - WO | HEROS Kalupus | Raszplewicz Magda | |
|
4 - WO | IKAR Skawiaskie Czarne Wilki | Gorczyca Zygmunt | |
|
|
|
|
1 - WO | SAMEK Mavic Poland | Wgrzyn Janusz | |
|
2 - WO | ROLSON vom Haus Tchorz | Rzenicki Dariusz | |
|
3 - WO | QILIN vom Team Alhambra | Depukat Ewa | |
|
|
|
|
1 - BDB | CHACCO z Byczynskiej Doliny | Jagiea Bogusaw | |
|
2 - BDB | ALI Team Mario Grande | Ksiek Mariusz | |
|
3 - BDB | KIMBO Darkaro | Ciosek Karolina | |
|
4 - BDB | XIX vom Waldfurter-Wald | Giele Patryk | |
|
5 - BDB | AMON Tensor | Domascy Joanna i Adam | |
|
6 - BDB | MARKO miowickie Wilki | Horzela Renata i Piotr | |
|
- | BREK Animar | Ciechan Jan | |
|
- | Luksateam FCI ATOS | Noworl Grzegorz | |
|
|
|
|
1 - BDB | GRAP Mavic Poland | Dobrzaski Krzysztof | |
|
2 - BDB | TONTO vom Team Alhambra | Gorczyca Zygmunt | |
|
3 - BDB | QUEX vom Waldfurter-Wald | Syga Daniela | |
|
4 - BDB | ORSON Wawelno | Famua Bernard | |
|
5 - BDB | UBER vom Team Alhambra | Rakoczy-Kukieka Joanna | |
|
- | FRED vom Legends Team | Mustafa Mohamed | |
|
|
|
|
1 - BDB | CARIBO Adi | Cichostpski Mariusz | |
|
2 - BDB | MORGI Mavic Poland | Mielnikiewicz Anna | |
|
3 - BDB | VOLTER Mavic Poland | Pajor Teresa | |
|
4 - DB | AKYM z Cagova | Zbala Marcin i Agnieszka | |
|
- | NERO vom Waldfurter-Wald | Giele Patryk | |
|
- | IBERRO vom Haus Tchorz | Tchorz Mirosaw | |
|
- | ARION Od Farmera Poland | Rolnik Roman | |
|
|
|
|
1 - DOSK | KJUWEL vom Haus Tchorz | Kozowska Aleksandra | |
|
2 - DOSK | GROOMY Goldberg Krakw | Suchan Weronika | |
|
3 - DOSK | MESSI Box-Dogs | Goyniak Marek | |
|
4 - DOSK | FALCO Z Lipe Moravia | Zajaczkowski Sebastian | |
|
5 - DOSK | QUERO Mavic Poland | Mielnikiewicz Jarosaw | |
|
6 - DOSK | WHYSKEY Adi | Cichostpski Mariusz | |
|
7 - DOSK | AMBRE Adi | Cichostpski Mariusz | |
|
8 - BDB | ASLAN z Tyczyskiego Dworu | Kocerba Waldemar | |
|
- | ELVIS abieska Zagroda | Panek Zbigniew | |
|
- | BACK Mavic Poland | Neugebauer Helmut | |
|
- | OBER aus der Brunnenstrasse | Piwowar Andrzej | |
|
|
|
|
1 - BDB | GARU z Cholerzyna | Chodacka Magorzata | |
|
|
|
|
1 - WO | HEROINA Primo Grande | Mukalski Szymon | |
|
2 - WO | BORA Bejnatina | Gryglak Aleksander | |
|
3 - WO | CAMORRA Vom Waldfurter-Wald | Koziara Grzegorz | |
|
5 - WO | GALA Box-Dogs | Skwarczek Adam | |
|
- | SHAKIRA Kenola | Zajaczkowski Sebastian | |
|
- | SALLY Mavic Poland | Kosz Klaudia | |
|
- | RENEE Mavic Poland | Makarewicz Krzysztof | |
|
|
|
|
1 - WO | FELLA Weisser Rabe | Pysiak Piotr | |
|
2 - WO | VIA vom Team Alhambra | Piwowar Andrzej | |
|
3 - WO | WAITIE vom Team Alhambra | Piwowar Andrzej | |
|
4 - WO | BELLA vom Waldfurter-Wald | Giele Patryk | |
|
6 - WO | AXA Kebarross | Kubacka Ewa | |
|
7 - WO | SUSE von Tronje | Makarska Agata | |
|
|
|
|
1 - WO | XSAMBA Nov Jamina | Huo Milan | |
|
2 - WO | IRISH CREAM Adi | Cichostpski Mariusz | |
|
3 - WO | I LOVE YOU Adi | Cichostpski Mariusz | |
|
4 - WO | TINA z Kojca Elbikame | Furga ukasz | |
|
5 - WO | ENIGMA Primo Grande | Krawczyk Stanisaw | |
|
|
|
|
1 - BDB | EMI Weisser Rabe | Raszplewicz Magda | |
|
2 - BDB | HIJA Adi | Cichostpski Mariusz | |
|
3 - BDB | AMI Mavic Poland (FCI) | Makarska Agata | |
|
4 - BDB | RAZZY Tombo | Rozmiarek Sylwia | |
|
5 - BDB | SARA Kamabeda | Wickowski Dariusz | |
|
6 - BDB | KENI Skawiaskie Czarne Wilki | Gorczyca Zygmunt | |
|
7 - BDB | MISTICA miowickie Wilki | Horzela Renata i Piotr | |
|
8 - BDB | FREIA von Siedlerhaus | Jureczko Gertruda | |
|
9 - BDB | CZIKA Wyyskie Wilki | Musia Wojciech | |
|
10 - BDB | CESI Mavic Poland | Golzniak Marek | |
|
11 - DOST | BIA Tensor | Domascy Joanna i Adam | |
|
- | ROZI Kierkis-Hof | Pazdan Jacek | |
|
|
|
|
1 - BDB | WANDA vom Haus Tchorz | Kozowska Aleksandra | |
|
2 - BDB | BAXI Ze Skalnego Wzgrza | Jureczko Gertruda | |
|
3 - BDB | KIM Arkona Park | Makarewicz Dariusz | |
|
4 - BDB | FANTASTICA Kalupus | Raszplewicz Magda | |
|
5 - BDB | ZUZA Fikusar | Piecuch Wiesaw | |
|
6 - BDB | QUASSANDRA vom Waldfurter-Wald | Cichostpski Mariusz | |
|
7 - BDB | SATIA vom Team Alhambra | Drabik-Peszko Ewa | |
|
8 - BDB | DIRMA Leidenschaft-Poland | Chmielek Magorzata | |
|
9 - BDB | YSRA Mavic Poland | Dobrzaski Krzysztof | |
|
|
|
|
1 - BDB | VALENTINA Nov Jamina | Huov Jarmila | |
|
2 - BDB | AZA miowickie Wilki | Horzela Renata i Piotr | |
|
3 - BDB | KRAKSA Visus Acutus (FCI) | Salomon Katarzyna | |
|
4 - BDB | LISI Mavic Poland | Makarewicz Dariusz | |
|
5 - BDB | ECHO Tensor | Morcinek Krzysztof | |
|
6 - BDB | ESSI abieska Zagroda | Panek Zbigniew | |
|
7 - BDB | INKA vom Team Alhambra | Gryglak Aleksander | |
|
8 - BDB | AISZA Z Byczyskiej Doliny | Jureczko Gertruda | |
|
9 - BDB | GRENDI Skawiaskie Czarne Wilki | Gorczyca Zygmunt | |
|
10 - BDB | BABSI Primo Grande | Ky Mirosaw | |
|
11 - BDB | JESSI z Kojca Holan | Holik Andrzej | |
|
12 - DB | ENNY z Johankinho dvora | Jesensk Michaela | |
|
13 - DB | XAWI Koreov Sad | Tomasikiewicz Magdalena | |
|
- | WANNI Vom Frankengold | Giele Patryk | |
|
- | ABRA Od Farmera Poland | Rolnik Roman | |
|
|
|
|
1 - DOSK | EETEE Darkaro | Ciosek Karolina | |
|
2 - DOSK | LIMBA Mavic Poland | Makarewicz Dariusz | |
|
3 - DOSK | GERDI von den Zwei Steinen | Dobrzaski Krzysztof | |
|
4 - DOSK | COCAIN Weisser Rabe | Pysiak Piotr | |
|
5 - DOSK | BRENDA Mavic Poland | Dobrzaski Krzysztof | |
|
|
|
|
1 - BDB | KAJA Di Kunst | Furga ukasz | |
|
|
|
|
1 - | WIKI Mavic | Chwastek Krystyna | |
|
|
Legenda:
(VA) - wybitnie doskonały (vorzüglich Auslese)
DOSK (V) - doskonały (vorzüglich)
BDB (SG) - bardzo dobry (sehr gut)
DB (G) - dobry (gut)
DOST (A) - dostateczna (Ausreichend)
U - ungenügend (niedostateczna)
EZ - entschuldigt zurückgezogen (wycofany z oceny)
CWC - Certyfikat na Wystawowego Championa
CACIB - Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
res.CACIB - rezerwowy Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
Zw. Mł - Zwycięzca Młodzieży
Naj. Jun. - Najlepszy Junior; Tytuł ten jest przyznawany poprzez porównanie Zwycięzców Młodzieży psa i suki
NDP - Najlepszy Dorosły Pies; tytuł ten mogą uzyskać wszystkie psy, które otrzymały pierwszą lokatę w klasie
(pośrednia, otwarta, użytkowa, championów) z oceną doskonałą i wnioskiem o CWC
NDP - Najlepsza Dorosła Suka; tytuł ten mogą uzyskać wszystkie suki, które otrzymały pierwszą lokatę w klasie
(pośrednia, otwarta, użytkowa, championów) z oceną doskonałą i wnioskiem o CWC
NDPwR - Zwycięzca Pies (wybrany w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
NDSwR - Zwycięzca Suka (wybrana w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
NJW - (JBIS) Najpiękniejszy junior wystawy (wybierany na Best in Show)
BOB - Międzynarodowe określenie tytułu Zwycięzca Rasy (wybrany w porównaniu NDPwR i NDSwR)
Zwycięzca Rasy (ZR lub BOB) i Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS) - O tytuł ten konkurują psy i suki,
które na danej wystawie zdobyły tytuły: "Zwycięzca Młodzieży" (obu płci), "Najlepszy Dorosły Pies",
"Najlepsza Dorosła Suka" oraz pies i suka z klasy weteranów z oceną doskonałą i I lokatą. Po przyznaniu
tytułu "Zwycięzca Rasy" (ZR lub BOB), sędzia musi wybrać najlepszego przedstawiciela płci przeciwnej
(BOS).
Tytuł ten przyznawany jest jednoosobowo przez sędziego oceniającego w ringu psy danej rasy. W przypadku
oceny psów tej samej rasy przez kilku sędziów, organizator wystawy wyznacza sędziego i ring do
dokonania wyboru Zwycięzcy Rasy.
Tytuł Najlepszy Weteran w Rasie. w porównaniu weteranów psa i suki z oceną doskonałą i lokatą
I, wybiera się Najlepszego Weterana w Rasie. Wyboru tego sędzia dokonuje w trakcie porównania
o Zwycięstwo Rasy.
BOG - Zwycięzca Grupy - o tytuł ten konkurują psy i suki, które na danej wystawie zdobyły tytuł
"Zwycięzca Rasy" oraz należą do tej samej grupy ras (wg podziału FCI).
W ringu honorowym wyznaczony przez organizatora sędzia dokonuje jednoosobowo wyboru,
przyznając 1, 2, 3 i 4 miejsce.
T1 - ausgeprägt lässt nicht ab (wyraĽne wykształcone TSB, nie puszcza)
T2 - vorhanden (TSB dostatecznie wykształcone)
T3 - nicht genügend (TSB niedostatecznie wykształcone)
T4 - abgebrochen wegen mangelnder Führigkeit (przerwał z powodu niedostatecznej karności)
|
|
© Klub Owczarka Niemieckiego, Realizacja: MetSoft |
|
|
|