|
|
|
|
|
|
|
|
|
Krajowa Wystawa Owczarkw Niemieckich Wasilkw, 17.07.2016r.
| |
|
|
|
Miejsce / Ocena | Nazwa psa, przydomek | Właściciel | Kraj |
|
|
|
|
1 - WO | GOMEZ I BANACHA z Hipolitowa | Ireneusz Banach | |
|
2 - WO | SZACH z Drozda Piaskw | Marek Drozdowski | |
|
3 - WO | EZRA ELEROND Sekundo | Piotr Hryniewski | |
|
|
|
|
1 - BDB | DAGOR vom Osterberger-Land | Rinaldas Janusaitis | |
|
2 - BDB | PROT Kalupus | Magda Barjak | |
|
|
|
|
1 - BDB | C-SAMBO Primo Mio Grande | Natalia liwka | |
|
- poza konk | WUTZ vom Haus Tchorz | Miroslaw Tchorz | |
|
|
|
|
1 - BDB | VOX z Krywlan | Ryszard Gesinowski | |
|
2 - BDB | FUX Toruska Sfora | Boena Kuczewska | |
|
3 - BDB | IWO Megaplast | Dariusz Nakielski | |
|
4 - BDB | DORAN Wilczy Szaniec (FCI) | Agnieszka Baczewska | |
|
5 - BDB | TYROS Euro | Marek Rafaowski | |
|
|
|
|
1 - DOSK CWC. | HUNTER vom Haus Tchorz | Miroslaw Tchorz | |
|
2 - DOSK | IKON z Krywlan | Ryszard Gesionowski, Stanisaw Kociuch | |
|
|
|
|
1 - DOSK CWC. | DAF z Krywlan | Mariusz Szymborski | |
|
|
|
|
1 - WO | YOSHI Kalupus | Magda Barjak | |
|
2 - WO | YOSHI Trebortim | Robert Filipowiak | |
|
3 - WO | ELZA Sekundo Set | ukasz Marczukiewicz | |
|
|
|
|
1 - WO | HAGA Primo Mio Grande | Radosaw Rokitka | |
|
2 - WO | MESSA z Lenego Justynowa | Sylwester Lisowski | |
|
3 - WO | TAIA Gven Blaid | Nina Novik | |
|
|
|
|
1 - BDB | BESSI von Eichenplatz | Grzegorz Skrocki | |
|
2 - BDB | YULIANA z Azovskogo Berega | A. Chasovskih | |
|
3 - BDB | FIGA Hodowla pod Stawami | Wojciech Stachurski | |
|
|
|
|
1 - BDB | BASURA vom Haus Tchorz | Zdzisaw ukasik | |
|
2 - BDB | YUVENTA Al Djura 2000 | V. Kovalenko | |
|
3 - BDB | YAIBA vom Osterberger-Land | Rinaldas Janusaitis | |
|
4 - BDB | DONA z Krywlan | Marcin Zaniecki | |
|
5 - BDB | KRAINA Gven Blaid | Mariusz Dabrowski | |
|
6 - BDB | UZA Emkaamber | Stanisaw Dziewitkowski | |
|
7 - BDB | SARA Wilczy Szaniec (FCI) | Agnieszka Baczewska | |
|
8 - BDB | KEMERRI Gven Blaid | Olga Sedlyukovskaya | |
|
9 - BDB | GOLDI Wypusty | Sawomir Skorupa | |
|
10 - BDB | NUTA z Drozda Piaskw | Marek Drozdowski | |
|
- brak | EZRA Armagedonas | Andrej Napolov | |
|
|
|
|
1 - BDB | BIRMA z Krywlan | Ryszard Gesinowski | |
|
2 - BDB | ATHENA Stary Samotar | Marian Zanony | |
|
3 - BDB | CLEA z Krywlan | Mariusz Szymborski | |
|
4 - BDB | KIARA Gven Blaid | Natallia Romanowska | |
|
5 - BDB | COBRA Wolf-Gang | Dariusz ochowski | |
|
6 - BDB | ARIS z Krywlan | Marcin Paradowski | |
|
7 - BDB | XANA Hodowla pod Stawami | Wojciech Stachurski | |
|
- brak | OXA Paucka Baszta | Marek Kkolewski | |
|
|
|
|
1 - BDB | JOSHIKA Primo Grande | Marek Drozdowski | |
|
2 - BDB | FANNY Panmada FCI | Leszek Dubiec, Dariusz ochowski | |
|
3 - BDB | FARINA Toruska Sfora | Jan Ciechan | |
|
4 - BDB | TINA Euro | Marek Rafaowski | |
|
5 - BDB | ANGIE Jan Bor Land | Daniel Randzio | |
|
- brak | UNCJA Accord | Jerzy Wawrowski | |
|
|
|
|
1 - DOSK | KSARA z Lenego Justynowa | Sylwester Lisowski | |
|
2 - DOSK | SEMI z Krywlan | ukasz Marczukiewicz | |
|
3 - DOSK | JOSCHKA Kalupus | Magda Barjak | |
|
- brak | ANSHI Al Djura 2000 | V. Chasovskih | |
|
|
|
|
1 - DOSK CWC. | KAMA z Krywlan | ana Trusewicz | |
|
|
Legenda:
(VA) - wybitnie doskonały (vorzüglich Auslese)
DOSK (V) - doskonały (vorzüglich)
BDB (SG) - bardzo dobry (sehr gut)
DB (G) - dobry (gut)
DOST (A) - dostateczna (Ausreichend)
U - ungenügend (niedostateczna)
EZ - entschuldigt zurückgezogen (wycofany z oceny)
CWC - Certyfikat na Wystawowego Championa
CACIB - Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
res.CACIB - rezerwowy Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
Zw. Mł - Zwycięzca Młodzieży
Naj. Jun. - Najlepszy Junior; Tytuł ten jest przyznawany poprzez porównanie Zwycięzców Młodzieży psa i suki
NDP - Najlepszy Dorosły Pies; tytuł ten mogą uzyskać wszystkie psy, które otrzymały pierwszą lokatę w klasie
(pośrednia, otwarta, użytkowa, championów) z oceną doskonałą i wnioskiem o CWC
NDP - Najlepsza Dorosła Suka; tytuł ten mogą uzyskać wszystkie suki, które otrzymały pierwszą lokatę w klasie
(pośrednia, otwarta, użytkowa, championów) z oceną doskonałą i wnioskiem o CWC
NDPwR - Zwycięzca Pies (wybrany w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
NDSwR - Zwycięzca Suka (wybrana w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
NJW - (JBIS) Najpiękniejszy junior wystawy (wybierany na Best in Show)
BOB - Międzynarodowe określenie tytułu Zwycięzca Rasy (wybrany w porównaniu NDPwR i NDSwR)
Zwycięzca Rasy (ZR lub BOB) i Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS) - O tytuł ten konkurują psy i suki,
które na danej wystawie zdobyły tytuły: "Zwycięzca Młodzieży" (obu płci), "Najlepszy Dorosły Pies",
"Najlepsza Dorosła Suka" oraz pies i suka z klasy weteranów z oceną doskonałą i I lokatą. Po przyznaniu
tytułu "Zwycięzca Rasy" (ZR lub BOB), sędzia musi wybrać najlepszego przedstawiciela płci przeciwnej
(BOS).
Tytuł ten przyznawany jest jednoosobowo przez sędziego oceniającego w ringu psy danej rasy. W przypadku
oceny psów tej samej rasy przez kilku sędziów, organizator wystawy wyznacza sędziego i ring do
dokonania wyboru Zwycięzcy Rasy.
Tytuł Najlepszy Weteran w Rasie. w porównaniu weteranów psa i suki z oceną doskonałą i lokatą
I, wybiera się Najlepszego Weterana w Rasie. Wyboru tego sędzia dokonuje w trakcie porównania
o Zwycięstwo Rasy.
BOG - Zwycięzca Grupy - o tytuł ten konkurują psy i suki, które na danej wystawie zdobyły tytuł
"Zwycięzca Rasy" oraz należą do tej samej grupy ras (wg podziału FCI).
W ringu honorowym wyznaczony przez organizatora sędzia dokonuje jednoosobowo wyboru,
przyznając 1, 2, 3 i 4 miejsce.
T1 - ausgeprägt lässt nicht ab (wyraĽne wykształcone TSB, nie puszcza)
T2 - vorhanden (TSB dostatecznie wykształcone)
T3 - nicht genügend (TSB niedostatecznie wykształcone)
T4 - abgebrochen wegen mangelnder Führigkeit (przerwał z powodu niedostatecznej karności)
|
|
© Klub Owczarka Niemieckiego, Realizacja: MetSoft |
|
|
|