|
|
|
|
|
|
|
|
|
Krajowa Wystawa Owczarkw Niemieckich w wierklacu wierklaniec, 02.07.2011r.
| |
|
|
|
Miejsce / Ocena | Nazwa psa, przydomek | Właściciel | Kraj |
|
|
|
|
1 - WO | BRUNO z Sosnowego Zaktka | Pach Patryk | |
|
2 - WO | OSKAR Szenberg | Kowalski Wiktor | |
|
3 - WO | TINO Kenola | Zajczkowski Sebastian | |
|
4 - WO | JERRY LEE z Tomickich Lasw | Kapica Sawomir | |
|
5 - WO | MIRO vom Haus Tchorz | Tchorz Mirosaw | |
|
6 - ob. | FIGAN od Valdeza | Koza Waldemar | |
|
- brak | KEN z Tomickich Lasw | Maso Magdalena | |
|
- brak | QUENN Wolf Jar | Zgorzelski Marek | |
|
|
|
|
1 - WO | HALIF Primo Grande | Kalisz Beata,Mukalski Szymon | |
|
2 - WO | BRUNO z Krywlan | Paradowski Marcin | |
|
3 - WO | GARET Amax | Pota Sawomir | |
|
4 - WO | JANGO z Borwna | Kopias Roman | |
|
5 - WO | SCHICO Equus | Biliska Aneta | |
|
6 - WO | HUDSON Esmondor | Przysowa Aleksandra | |
|
7 - WO | BRUTUS Wypusty | Skorupa Sawomir | |
|
- brak | MORGAN von Konstanz-Stadt | Rybak Jacek | |
|
- brak | FIGO Kierkis-hof | Pazdan Jacek | |
|
|
|
|
1 - BDB | HARRY von der Glockenheide | Rubacha Robert | |
|
2 - BDB | LEXUS vom Zellwaldrand | Tchorz Mirosaw,Wiesner Ralf | |
|
3 - Db | ANTON Herbu Ogonek | Marzotka Tadeusz | |
|
- brak | ZAK z Ostrowskiej Sfory | Jatak Krystian | |
|
|
|
|
- brak | DAX Ontopus | Grzelak Anna | |
|
1 - BDB | BRIX z Pardubiek | Michek Ondej | |
|
2 - BDB | IKO Sdeckie Lachy | Woda Andrzej | |
|
3 - BDB | AFGAN Diavoli di Fuoco | Chronowski Jacek | |
|
4 - BDB | DAGO Ontopus | Dziedzic Jacek | |
|
|
|
|
1 - DOSK | NAZIR ze Skalnego Wzgrza | Krych Pawe | |
|
2 - BDB | CAR z Mylnej Gromady | Wawrzyniak Antoni | |
|
3 - DOSK | UROK Padaroko | Kaszyca Stefan | |
|
4 - BDB | SPEEDY Al-grom | Zawilak Marzena Mirosaw | |
|
5 - BDB | BAX Lobos Bonitos | ywioek Zygmunt | |
|
- brak | IZI Arpat | Budzikur Mateusz | |
|
- brak | KEIKO Jarkowski Dwr | Duda Robert | |
|
|
|
|
1 - DOSK | WIRUS z Drozda Piaskw | Drozdowski Marek | |
|
2 - DOSK | MANTO vom Thermodos | Suchan Czesaw | |
|
3 - DOSK | THISSAN Hexenland | Zakrzewski Piotr | |
|
|
|
|
1 - DOSK | HAKER Equus | Filipecka Joanna | |
|
2 - DOSK | HOBIT vom Frankengold | Zubek Grzegorz | |
|
3 - DOSK | XAMBO vom Farbenspiel | Czerniakowski Marek | |
|
4 - DOSK | ULK Sdeckie Lachy | Woda Andrzej | |
|
5 - DOSK | INDO Kenola | Zajczkowski Sebastian,J ukasz | |
|
6 - BDB | POKER z Drozda Piaskw | Drozdowski Marek | |
|
7 - BDB | VITO Artrox | Rybarczyk-Ciupa Aleksandra | |
|
8 - BDB | QUATTRO vom Fichtenschlag-Zwinger | Suchan Czesaw | |
|
9 - BDB | ATOS z Domu Nauczyciela | Frczek Karolina | |
|
|
|
|
1 - WO | SMARTI vom Zellwaldrand | Horzela Renata i Piotr | |
|
2 - WO | XANJA vom Pendler | Meinen Wolfgang,Zajczkowski Sebastian | |
|
3 - WO | KOKA z Tomickich Lasw | Gsiorek Wojciech | |
|
4 - WO | KIA z Tomickich Lasw | Rokitka Radosaw | |
|
5 - WO | BURGA miowickie Wilki | Rokitka Radosaw | |
|
6 - WO | YANKA Kalupus | Barjak Magda,Rolnik Roman | |
|
7 - WO | TINKA Kenola | Zajczkowski Sebastian,Hara Leopold | |
|
8 - WO | LAILA z Drozda Piaskw | Drozdowski Marek | |
|
9 - WO | BRIXI z Sosnowego Zaktka | Kot Piotr | |
|
10 - WO | FANTA od Valdeza | Koza Waldemar | |
|
11 - WO | FONDA od Valdeza | Koza Waldemar | |
|
- brak | QUORL Wolf Jar | Zgorzelski Marek | |
|
- brak | MIKI Prima Vega | Skorek Monika | |
|
- brak | ENOLA z Hetmaskiej Sfory | Niedzielscy Renata, Piotr | |
|
|
|
|
1 - WO | GRAMMY Amax | Pota Sawomir | |
|
2 - WO | GEISZA Primo Grande | Kalisz Beata,Mukalski Szymon | |
|
3 - WO | YOKO Al-grom | Zawilak Marzena Mirosaw,Gowacka Katarzyna | |
|
4 - WO | BETTY vom Helfer land | Henkel Martina,Giele Patryk | |
|
5 - WO | CUMA z Lenego Justynowa | Dranicki Mateusz,Dranicki Maciej | |
|
6 - WO | MORENA von Konstanz-Stadt | Rybak Jacek | |
|
7 - WO | JUKA Szlachetna Krew | Cholewa Rafa | |
|
8 - WO | HEIDI Esmondor | Miller Monika | |
|
9 - WO | HESSA Primo Grande | Zakrzewski Piotr | |
|
- brak | BONA Wypusty | Bednarek Piotr | |
|
- brak | HANA Primo Grande | Kalisz Beata,Mukalski Szymon | |
|
|
|
|
1 - BDB | ALFI Tarand | Tarnowski Andrzej | |
|
2 - BDB | NIKOZJA Woj-Bas | Pustelnik Wojciech,Kubiak Karolina | |
|
3 - BDB | LUANA vom Zellwaldrand | Tchorz Mirosaw | |
|
4 - BDB | Brawos Bis (FCI) SAWANA | Falkiewicz Marta | |
|
5 - BDB | Brawos Bis (FCI) TROYA | Falkiewicz Marta | |
|
6 - BDB | NORA Szenberg | Kowalski Wiktor | |
|
7 - BDB | HEIDY z Ludowej | Kiebasa Henryk | |
|
8 - BDB | ZORKA z Krywlan | Szymborski Mariusz | |
|
9 - BDB | PITTY Kenola | Kaworek Andrzej | |
|
- brak | RACHELA Asarko Lordana | Paradziski Ireneusz,Okrasa Grzegorz | |
|
- brak | AFRA Jarkowski Dwr | Opozda Jarosaw | |
|
- brak | ALMA Jarkowski Dwr | Bieniasz Zbigniew | |
|
- brak | UNA z kanetowca | yrek Jzef | |
|
|
|
|
1 - BDB | XARA Mavic Poland. | Waydrg Marek | |
|
2 - BDB | SANDRA Martelsberg | Pota Sawomir,Mukalski Szymon | |
|
3 - BDB | MAGNOLIA Woj-Bas | Pustelnik Wojciech,Kubiak Karolina | |
|
4 - BDB | HOPE von Granne | Rozwora Micha | |
|
5 - BDB | COFFIE z Borwna FCI | Filipecka Joanna | |
|
6 - BDB | WIERA Kalupus | Barjak Magda,Rolnik Roman | |
|
- brak | FANTA Dobrzykw | Famua Bernard | |
|
- brak | OLENA Wolf-Gang | Kajak Ireneusz, Rybak Jacek | |
|
- brak | CODI z Hetmaskiej Sfory | Niedzielscy Renata, Piotr | |
|
|
|
|
1 - DOSK | FELICITY Avax Hof | Michek Ondej | |
|
2 - BDB | SAGA z Krywlan | Gesinowski Jarek,Modzianowski Jarek | |
|
3 - BDB | KOBRA Woj-Bas | Paczaa Marta | |
|
4 - BDB | FURBA Hexenland | Dmochowski Marek,Leszczyska Katarzyna | |
|
5 - BDB | YUKA Skilos AR | Gralewicz Tadeusz | |
|
6 - BDB | Brawos Bis (FCI) ROZALIA | Falkiewicz Marta | |
|
7 - BDB | SELA z Krywlan | ochowski Dariusz | |
|
8 - BDB | ISKRA Wierny Druh | Chmaj Magorzata | |
|
- brak | JANETT vom Frankengold | Stpie Kinga | |
|
- brak | ANUSHKA miowickie Wilki | Horzela Renata i Piotr | |
|
- brak | TARA z Domu yrkw | yrek Jzef | |
|
- brak | CARINA Kierkis-hof | Jakieaszek Ryszard | |
|
- brak | NEELI Kenola | Zajczkowski Sebastian | |
|
|
|
|
1 - DOSK | REYA Vitaxis | Sobczak Zbigniew,Reuter-Sobczak Renata | |
|
2 - DOSK | MAXI ze Skalnego Wzgrza | Szlapa Andrzej | |
|
3 - DOSK | BESSY z Rokoli | Przysowa Aleksandra | |
|
4 - DOSK | Brawos Bis NATASZA | Wandzik Katarzyna | |
|
- brak | VENA von Godalis | Mihuka Jacek | |
|
- brak | TONIA Dar Niagary | Rybak Jacek | |
|
- brak | JAGA V-Max | Romaski Andrzej | |
|
- brak | BRENDY z Hetmaskiej Sfory | Szewczyk Halina | |
|
|
|
|
1 - DOSK | FRAYA vom Farbenspiel | Lipp Martina,Leszczyska Katarzyna | |
|
2 - DOSK | VINETA-VENDETTA Tensor | Tiahnybok Agnieszka | |
|
3 - DOSK | ROXI Kalupus | Barjak Magda,Rolnik Roman | |
|
4 - DOSK | LENA z Krywlan | Gesinowski Jarek,Modzianowski Jarek | |
|
5 - DOSK | TAJGA De-Bes | Kapkowski Ryszard | |
|
6 - DOSK | KSANDINA Equus | Biliska Aneta | |
|
7 - BDB | DORIS Z Dorzecza Pilicy | Miller Monika | |
|
- brak | KARMA Vitaxis | Router -Sobczak Renata | |
|
- brak | FREDERIKE vom Frankengold | Kajak Ireneusz | |
|
- brak | FERGI Redstar | odziski Waldemar | |
|
- brak | ZINA De Bes | Kapkowski Ryszard | |
|
|
|
|
1 - DOSK | NEGRA De-Bes | Kapkowski Ryszard | |
|
2 - DOSK | RACHEL Avax Hof | Walkov Ivana | |
|
|
Legenda:
(VA) - wybitnie doskonały (vorzüglich Auslese)
DOSK (V) - doskonały (vorzüglich)
BDB (SG) - bardzo dobry (sehr gut)
DB (G) - dobry (gut)
DOST (A) - dostateczna (Ausreichend)
U - ungenügend (niedostateczna)
EZ - entschuldigt zurückgezogen (wycofany z oceny)
CWC - Certyfikat na Wystawowego Championa
CACIB - Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
res.CACIB - rezerwowy Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
Zw. Mł - Zwycięzca Młodzieży
Naj. Jun. - Najlepszy Junior; Tytuł ten jest przyznawany poprzez porównanie Zwycięzców Młodzieży psa i suki
NDP - Najlepszy Dorosły Pies; tytuł ten mogą uzyskać wszystkie psy, które otrzymały pierwszą lokatę w klasie
(pośrednia, otwarta, użytkowa, championów) z oceną doskonałą i wnioskiem o CWC
NDP - Najlepsza Dorosła Suka; tytuł ten mogą uzyskać wszystkie suki, które otrzymały pierwszą lokatę w klasie
(pośrednia, otwarta, użytkowa, championów) z oceną doskonałą i wnioskiem o CWC
NDPwR - Zwycięzca Pies (wybrany w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
NDSwR - Zwycięzca Suka (wybrana w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
NJW - (JBIS) Najpiękniejszy junior wystawy (wybierany na Best in Show)
BOB - Międzynarodowe określenie tytułu Zwycięzca Rasy (wybrany w porównaniu NDPwR i NDSwR)
Zwycięzca Rasy (ZR lub BOB) i Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS) - O tytuł ten konkurują psy i suki,
które na danej wystawie zdobyły tytuły: "Zwycięzca Młodzieży" (obu płci), "Najlepszy Dorosły Pies",
"Najlepsza Dorosła Suka" oraz pies i suka z klasy weteranów z oceną doskonałą i I lokatą. Po przyznaniu
tytułu "Zwycięzca Rasy" (ZR lub BOB), sędzia musi wybrać najlepszego przedstawiciela płci przeciwnej
(BOS).
Tytuł ten przyznawany jest jednoosobowo przez sędziego oceniającego w ringu psy danej rasy. W przypadku
oceny psów tej samej rasy przez kilku sędziów, organizator wystawy wyznacza sędziego i ring do
dokonania wyboru Zwycięzcy Rasy.
Tytuł Najlepszy Weteran w Rasie. w porównaniu weteranów psa i suki z oceną doskonałą i lokatą
I, wybiera się Najlepszego Weterana w Rasie. Wyboru tego sędzia dokonuje w trakcie porównania
o Zwycięstwo Rasy.
BOG - Zwycięzca Grupy - o tytuł ten konkurują psy i suki, które na danej wystawie zdobyły tytuł
"Zwycięzca Rasy" oraz należą do tej samej grupy ras (wg podziału FCI).
W ringu honorowym wyznaczony przez organizatora sędzia dokonuje jednoosobowo wyboru,
przyznając 1, 2, 3 i 4 miejsce.
T1 - ausgeprägt lässt nicht ab (wyraĽne wykształcone TSB, nie puszcza)
T2 - vorhanden (TSB dostatecznie wykształcone)
T3 - nicht genügend (TSB niedostatecznie wykształcone)
T4 - abgebrochen wegen mangelnder Führigkeit (przerwał z powodu niedostatecznej karności)
|
|
© Klub Owczarka Niemieckiego, Realizacja: MetSoft |
|
|
|