|
|
|
|
|
|
|
|
|
Krajowa Wystawa Owczarkw Niemieckich wierklaniec 22.06.2013r.
| |
|
|
|
Miejsce / Ocena | Nazwa psa, przydomek | Właściciel | Kraj |
|
|
|
|
1 - WO | ZYGA Wan-Hen | Filipowiak Robert | |
|
2 - WO | MENTOS z Domu yrkw | yrek Jzef | |
|
3 - WO | HAN Szenberg | Kowalski Wiktor | |
|
4 - WO | ARAK Wan-Hen | Sawiski Tomasz | |
|
5 - WO | MAX z Domu yrkw | yrek Jzef | |
|
6 - WO | MERLIN z Domu yrkw | yrek Jzef | |
|
7 - WO | HARLEY z Wzgrza Palatynu | Henkelmann Marek | |
|
8 - WO | IRON miowickie Wilki | witkowska Ewa | |
|
9 - WO | ATOS Hen-Mi | Wilczyska Agnieszka | |
|
|
|
|
1 - WO | VERSUS Avax Hof | Zavadilik Jiri | |
|
2 - WO | LEO z Domu yrkw | yrek Jzef | |
|
3 - WO | GUSTAW Kalupus | Barjak M.Rolnik R. | |
|
|
|
|
1 - WO | LEONARDO Tensor | Ciosek Karolina | |
|
2 - WO | TEO Woj-Bas | Szczsny Grzegorz | |
|
3 - WO | IVO Tirro Team | Traczyk Robert | |
|
4 - OB | ZEUS Kenola | Zajczkowski Sebastian | |
|
5 - OB | AL z Drozda Piaskw | Drozdowski Marek | |
|
|
|
|
1 - BDB | ZOLAN Eskorta | Tkacz Anna | |
|
2 - BDB | FARGAZ z Lenego Justynowa | Lisowski Sylwester | |
|
3 - BDB | MORITZ De-Marko Poland /FCI/ | Miesztalska Maja | |
|
4 - BDB | KRIS Trebortim | Filipowiak Robert | |
|
- BRAK | RUBENS Avax Hof | Zavadilik Jiri | |
|
- BRAK | KAYMAN z Agiru Bohemia | Sasak Michal, Sasakova Hana | |
|
|
|
|
1 - BDB | NOKTURN Tensor | Wyleaek Anna | |
|
2 - BDB | IWAN Z Agru Bohemia | Plea Tom | |
|
3 - BDB | HIRO miowickie Wilki | Horzela Renata | |
|
4 - BDB | WULKAN Woj-Bas | Szczsny Grzegorz | |
|
5 - BDB | VABO vom Osterberger-Land | Filipowiak Robert | PL |
|
6 - BDB | GAROS PA-KU | Szczsny Grzegorz | |
|
7 - BDB | GHAMBI Hexenland | Szczepaniak Monika | |
|
- BRAK | LUKAS Tarand | Pytel Tomasz | |
|
|
|
|
1 - DOSK | NAZIR ze Skalnego Wzgrza | Krych Pawe | |
|
2 - DOSK | BAX z Lenego Justynowa | Lisowski Sylwester | |
|
3 - DOSK | LEX Marko Carras | Wencel Marek | |
|
4 - DOSK | WIRUS z Drozda Piaskw | Drozdowski Marek | |
|
5 - DOSK | ZICO von der Wannsee | Kapkowski Ryszard | |
|
6 - DOSK | CEDRO z Lenego Justynowa | Lisowski Sylwester | |
|
7 - DOSK | BOJAN z Sosnowego Zaktka | Zubek Grzegorz | |
|
8 - DOSK | BUMER miowickie Wilki | Jakubiec Natalia | |
|
9 - DOSK | QUENN Wolf Jar | Lesiak Ryszard | |
|
10 - DOSK | KEN z Tomickich Lasw | Maso Magdalena | |
|
11 - DOSK | BRIX z Pardubiek | Michek Ondej | |
|
- BRAK | XANTO z Agiru Bohemia | Sasak Michal, Snytr Oldrich | |
|
- BRAK | FRITZ vom Kuckucksland | Godlewski Zdzisaw | |
|
|
|
|
1 - WO | AGERA der Vorteil | Tyll Petr, Zavadilk Ji | |
|
2 - WO | ORKA De-Bes | Kapkowski Ryszard | |
|
3 - WO | VANTA Czudkova zahrada | Piotrowiak Grzegorz | |
|
4 - WO | FIONA z Kojca Elbikame | Furga ukasz | |
|
5 - WO | AIRINA Darkaro | Piotrowicz Patryk | |
|
6 - WO | BARCA Pamida FCI | Sowianek Daniel | |
|
7 - WO | HASSEL z Wzgrza Palatynu | Wilczek Mateusz | |
|
- BRAK | MISS z Domu yrkw | yrek Jzef | |
|
|
|
|
1 - WO | RODZYNKA Rodiaz | Szkalski Piotr | |
|
2 - WO | CELI Dobrzykw | Bonczyski Stanisaw | |
|
3 - WO | HARRIET od Basiora | Piotrowiak Grzegorz | |
|
4 - WO | GABI Kalupus | Barjak M.Rolnik R. | |
|
5 - WO | HACZA z Hetmaskiej Sfory | Szewczyk Halina | |
|
6 - WO | VERONA Avax Hof | Zavadilk Ji, Tyll Petr | |
|
|
|
|
1 - WO | CIRA z Sosnowego Zaktka | Zubek Grzegorz | |
|
2 - WO | TILLA Hexenland | odzinski Waldemar, Kruk Remigiusz | |
|
3 - WO | AJLA Walcommon | Walocha Krzysztof | |
|
4 - WO | ZORBA Woj-Bas | Szczsny Grzegorz | |
|
5 - WO | CATYA z Sosnowego Zaktka | Kaworek Andrzej | |
|
6 - WO | ILA z Drozda Piaskw | Polkowski Jan | |
|
7 - WO | LIVI Prima-Vega | Dbrowski Artur | |
|
8 - OB | ZETA Kenola | Zajczkowski Sebastian, Hara Leopold | |
|
9 - OB | YAWA z Drozda Piaskw | Drozdowski Marek | |
|
|
|
|
1 - BDB | BRITT von der Wannsee | Korschek Gunter, Zajczkowski Sebastian | |
|
2 - BDB | MARIT Marko Carras | Wencel Marek | |
|
3 - BDB | UMI Z Mylnej Gromady | Wawrzyniak Antoni | |
|
4 - BDB | BRIXI Kalupus | Ciosek Karolina | |
|
5 - BDB | DEGRA Kalupus | Barjak M.Rolnik R. | |
|
6 - BDB | CYTRA Szenberg | Kowalski Wiktor | |
|
7 - BDB | Brawos Bis YARIS | Siudalska Magdalena, Falkiewicz Marta | |
|
8 - BDB | ABRA aus Famke's Zauberwald | Filipowiak Robert | PL |
|
9 - BDB | MARCA Rodiaz | Szkalski Piotr | |
|
10 - BDB | MEGARA Tensor | Gsiorek Wojciech | |
|
11 - BDB | IRINA vom Altenberger Land | Kope Mirella | |
|
12 - BDB | XANIA Kenola | Zajczkowski Sebastian | |
|
13 - BDB | JACI z Ludowej | Koza Waldemar | |
|
|
|
|
1 - BDB | GHANA Hexenland | Szczepaniak Monika | |
|
2 - BDB | GEJSZA Pa-Ku | Szczsny GrzegorzSerwa Ewa | |
|
3 - BDB | BLANCA Zefgel | Chmielek Magorzata | |
|
4 - BDB | POLI z kojca Elbikame | Furga ukasz | |
|
- BRAK | FIESTA z Hetmaskiej Sfory | Dyziak Justyna | |
|
- BRAK | NORA v. Ljulin | Bujoczek Tomasz | |
|
|
|
|
1 - BDB | KIMBA Avax Hof | Zavadilik Jiri | |
|
2 - BDB | FINLANDIA Slezin Lovan | Michek Ondej, Walkov Ivana | |
|
3 - BDB | URSA z kojca Elbikame | Furga ukasz | |
|
4 - BDB | XINDA von Bad-Boll | Jordan Patricia A | |
|
5 - BDB | MONA z Drozda Piaskw | Drozdowski Marek | |
|
- BRAK | HARBINA z Barciego Kojca | Szczesniak Bartomiej, Rybak Aleksander | |
|
|
|
|
1 - DOSK | KENYA Nov Jamina | Huov Jarmila | |
|
2 - DOSK | BUGGIE Schreidon | Tyll Petr, Zavadilk Ji | |
|
3 - DOSK | Brawos Bis SUZANA | Joanna Kost, Marta Falkiewicz | |
|
4 - DOSK | TAJGA De-Bes | Kapkowski Ryszard | |
|
5 - DOSK | KIKA z Tomickich Lasw | Rokitka Radosaw | |
|
6 - DOSK | BRENDY z Hetmaskiej Sfory | Szewczyk Halina | |
|
7 - DOSK | CUMA z Lenego Justynowa | Dranicki Mateusz | |
|
8 - DOSK | BAXI Artrox | Dbrowski Artur | |
|
9 - DOSK | FELICITY Avax hof | Michek Ondej | |
|
10 - DOSK | Brawos Bis TROYA | Falkiewicz Marta | |
|
11 - BDB | XANY Alhambra | Kasperek Magdalena | |
|
- BRAK | ELISCHA z Agiru Bohemia | Sasak Michal | |
|
- BRAK | LILA Mavic Poland | Mynarczyk-Mikoajczyk Ewa | |
|
|
Legenda:
(VA) - wybitnie doskonały (vorzüglich Auslese)
DOSK (V) - doskonały (vorzüglich)
BDB (SG) - bardzo dobry (sehr gut)
DB (G) - dobry (gut)
DOST (A) - dostateczna (Ausreichend)
U - ungenügend (niedostateczna)
EZ - entschuldigt zurückgezogen (wycofany z oceny)
CWC - Certyfikat na Wystawowego Championa
CACIB - Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
res.CACIB - rezerwowy Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
Zw. Mł - Zwycięzca Młodzieży
Naj. Jun. - Najlepszy Junior; Tytuł ten jest przyznawany poprzez porównanie Zwycięzców Młodzieży psa i suki
NDP - Najlepszy Dorosły Pies; tytuł ten mogą uzyskać wszystkie psy, które otrzymały pierwszą lokatę w klasie
(pośrednia, otwarta, użytkowa, championów) z oceną doskonałą i wnioskiem o CWC
NDP - Najlepsza Dorosła Suka; tytuł ten mogą uzyskać wszystkie suki, które otrzymały pierwszą lokatę w klasie
(pośrednia, otwarta, użytkowa, championów) z oceną doskonałą i wnioskiem o CWC
NDPwR - Zwycięzca Pies (wybrany w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
NDSwR - Zwycięzca Suka (wybrana w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
NJW - (JBIS) Najpiękniejszy junior wystawy (wybierany na Best in Show)
BOB - Międzynarodowe określenie tytułu Zwycięzca Rasy (wybrany w porównaniu NDPwR i NDSwR)
Zwycięzca Rasy (ZR lub BOB) i Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS) - O tytuł ten konkurują psy i suki,
które na danej wystawie zdobyły tytuły: "Zwycięzca Młodzieży" (obu płci), "Najlepszy Dorosły Pies",
"Najlepsza Dorosła Suka" oraz pies i suka z klasy weteranów z oceną doskonałą i I lokatą. Po przyznaniu
tytułu "Zwycięzca Rasy" (ZR lub BOB), sędzia musi wybrać najlepszego przedstawiciela płci przeciwnej
(BOS).
Tytuł ten przyznawany jest jednoosobowo przez sędziego oceniającego w ringu psy danej rasy. W przypadku
oceny psów tej samej rasy przez kilku sędziów, organizator wystawy wyznacza sędziego i ring do
dokonania wyboru Zwycięzcy Rasy.
Tytuł Najlepszy Weteran w Rasie. w porównaniu weteranów psa i suki z oceną doskonałą i lokatą
I, wybiera się Najlepszego Weterana w Rasie. Wyboru tego sędzia dokonuje w trakcie porównania
o Zwycięstwo Rasy.
BOG - Zwycięzca Grupy - o tytuł ten konkurują psy i suki, które na danej wystawie zdobyły tytuł
"Zwycięzca Rasy" oraz należą do tej samej grupy ras (wg podziału FCI).
W ringu honorowym wyznaczony przez organizatora sędzia dokonuje jednoosobowo wyboru,
przyznając 1, 2, 3 i 4 miejsce.
T1 - ausgeprägt lässt nicht ab (wyraĽne wykształcone TSB, nie puszcza)
T2 - vorhanden (TSB dostatecznie wykształcone)
T3 - nicht genügend (TSB niedostatecznie wykształcone)
T4 - abgebrochen wegen mangelnder Führigkeit (przerwał z powodu niedostatecznej karności)
|
|
© Klub Owczarka Niemieckiego, Realizacja: MetSoft |
|
|
|