|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wystawa Owczarków Niemieckich w Żłobiznie organizowana przez Klub Owczarka Niemieckiego ZKwP Żłobizna, 14.04.2024r.
| |
|
|
|
Miejsce / Ocena | Nazwa psa, przydomek | Właściciel | Kraj |
|
|
|
|
1 - WO | COSMO Great Winner | Kudłacki Grzegorz | |
|
2 - WO | DARK Emsi-Haus | Stojancevic Miodrag | |
|
3 - WO | MORO Psia Rada | Kozioł Mateusz | |
|
|
|
|
1 - WO | NEPTUN von Haus Omen | Roszczak Konrad | |
|
2 - WO | JOY Bovska | Wyciślak Artur | |
|
3 - WO | RODOS Asarko Lordana | Kowalczyk Piotr | |
|
|
|
|
1 - WO | ORION Mavic Poland | Mizera Piotr | |
|
- BRAK | AIRO Z Ludwiny | Zdunek Grzegorz | |
|
|
|
|
1 - BDB | DEDE Kenola | Zajączkowski Sebastian | |
|
2 - BDB | ARTEON Primo Mio Grande | Pyda Wojciech | |
|
3 - BDB | SEAMUS vom TeamAlhambra | Piwowar Andrzej | |
|
4 - BDB | QUATRO vom Osterberger-Land | Gesinowski Ryszard | |
|
5 - BDB | SANTO z Krywlan | Gesinowski Ryszard | |
|
6 - BDB | ORBAN House Guard | Zajma Arkadiusz | |
|
7 - BDB | XERES vom Grafenbrunn | Grossmann Vaclav | |
|
8 - BDB | UZZO Z Kanetowca | Zamorowski Henryk | |
|
9 - BDB | NEX Pa-Ku | Szczęsny Grzegorz | |
|
- BRAK | TOBI z Krywlan | Gesinowski Ryszard | |
|
|
|
|
1 - BDB | ORBIT vom Pendler | Bauer Jonas | |
|
2 - BDB | PABLO vom Team Huhnegrab | Svegzdaite Dovile | |
|
3 - BDB | GARY Majsm | Mielnikiewicz Anna | |
|
4 - BDB | KAN Varmenberg | Ciepły Zbigniew | |
|
5 - BDB | KARPO Od Farmera Poland | Rolnik Roman | |
|
6 - BDB | IROCCO Wolf-Gang | Kajak Ireneusz | |
|
7 - DB | SILWER Króla Zygmunta (FCI) | Mencel Mateusz | |
|
|
|
|
1 - BDB | HITAS Vilko Takais | Gintaras Stanionis | |
|
2 - BDB | KRAMER Psia Rada | Loska Mirella | |
|
3 - BDB | GASPAR Victorio Adami | Oleksiuk Michał Adam | |
|
4 - BDB | EYKO vom Haus Tchorz | Rzeźnicki Krzysztof | |
|
5 - BDB | HULK von der Ostfriesischen Thingsstatte | Kowalski Wiktor | |
|
|
|
|
1 - DOSK | GASTON von der Ostfriesischen Thingstatte | Menssen Christian | |
|
2 - DOSK | UNKO Aukstagirio Aidas | Daugela Arunas | |
|
3 - DOSK | LERON Maserau | Záborcová Marie | |
|
4 - DOSK | Fest Kiefer CLYDE | Nokhrina Natalia | |
|
5 - DOSK | RANDY Kaizen | Zajączkowski Sebastian | |
|
6 - DOSK | GRAND vom Waldfurter Wald | Ciep?y Zbigniew | |
|
7 - DOSK | CORTEZ Asarko Lordana | Kowalczyk Piotr | |
|
8 - DOSK | DEWIL Marko Carrras | Bułka Janusz | |
|
- BRAK | Ziger Hof KERRO | Polasik Grzegorz | |
|
- BRAK | FIGO Pablo Max | Jędrysiak Przemysław | |
|
- BRAK | ENZO vom Holtkamper Hof | Rogal Ignacy | |
|
|
|
|
1 - WO | CARMEN Great Winner /FCI/ | Kudłacki Grzegorz | |
|
2 - WO | LUNA Varmenberg | Rupiczak Krzysztof | |
|
|
|
|
1 - WO | PAOLLA von Regina Pacis | Szołtysek Marek | |
|
2 - WO | ANGEL Kalupus | Pysiak Piotr | |
|
3 - WO | TORA Z Folinku | Grossmann Vaclav | |
|
4 - WO | DIANA Bis zum Abendrot | Juzyszyn Patrycja | |
|
|
|
|
1 - WO | SOLLA Emsi-Haus | Stojancevic Miodrag | |
|
2 - WO | UTAH Rodiaz | Szkalski Piotr | |
|
3 - WO | GOLDI Żabieńska Zagroda | Makarska Agata | |
|
4 - WO | IFFY vom Adelschlag | Wandachowicz Tomasz | |
|
5 - WO | XANDI vom Huhnegrab | Rita Lysiakoviene | |
|
6 - WO | BELLA Goldberg Kraków FCI | Suchan Weronika | |
|
7 - WO | HANA Majsm | Makarska Agata | |
|
8 - WO | ROZI Ze Skalnego Wzgórza | Wierzchowski Janusz | |
|
9 - WO | AMI Ewen | Majchrzak Władysław | |
|
- BRAK | VLORI DZAKO | Zanony Marian | |
|
|
|
|
1 - BDB | ODETH vom Osterberger-Land | Alge Kirtikliene | |
|
2 - BDB | HOLLY Hodowla pod Stawami | Stachurski Wojciech | |
|
3 - BDB | DESI Kenola | Zajączkowski Sebastian | |
|
4 - BDB | ENYA Nuo Fenriro | Dovile Svegzdaite | |
|
5 - BDB | TUANIGA von Team Alhambra | Malikowski Paweł | |
|
6 - BDB | FIBI Marko Carras | Jędrysiak Przemysław | |
|
7 - BDB | DAISY Kenola | Lange Katarzyna | |
|
8 - BDB | SCHICCA King Regent | Rolnik Roman | |
|
9 - BDB | XAHRA vom Winnloh | Czarzasty Jarosław | |
|
10 - DB | BIBI Team Gaj (FCI) | Zarychta Łukasz | |
|
11 - DB | LORA Luc Oschi Mon | Roszczak Konrad | |
|
|
|
|
1 - BDB | SZAJKA Rodiaz | Musiał Tymon | |
|
2 - BDB | REMI Artro Hałs | Smolak Artur | |
|
3 - BDB | SABATY Maserau | Matuskovic Lubos | |
|
4 - BDB | Hylteland's ULME | Zielinska Monika | |
|
5 - BDB | CZARNA Bis zum Abendrot | Stawarczyk Sylwia | |
|
6 - BDB | GINA Aus Breitscheid | Świątek Mirosław | |
|
7 - BDB | JANA vom Stauderplatz | Konig Peter | |
|
8 - BDB | RIGA Tombo | Bogucki Tomasz | |
|
9 - BDB | WERA Canis Romario | Romanowski Mariusz | |
|
10 - BDB | VISHAKA Primo Mio Grande (FCI) | Koziara Grzegorz | |
|
11 - BDB | CORALINE Nuo Fenriro | Austeja Kamandulyte | |
|
12 - BDB | LUCY House Guard | Zajma Arkadiusz | |
|
13 - BDB | RODA z Krywlan | Gesinowski Ryszard | |
|
14 - BDB | GINNY Trebortim | Mencel Mateusz | |
|
15 - BDB | GAMA Trebortim | Filipowiak Robert | |
|
|
|
|
1 - BDB | DARIA Westback | Jureczko Gertruda | |
|
2 - BDB | JASMINE Maserau | Matuskovic Lubos | |
|
3 - BDB | GOYA Varmenberg | Ciepły Zbigniew | |
|
4 - BDB | GOYA BLACK PEARL Vom Grunendorf | Ozimkiewicz Krzysztof | |
|
5 - BDB | ASHKA Goldberg Kraków FCI | Suchan Weronika | |
|
6 - BDB | IRA House Guard | Zajma Arkadiusz | |
|
- DYSKW | PELA Z Kanetowca | Loska Mirella | |
|
|
|
|
1 - DOSK | COOKIE Kenola | Zajączkowski Sebastian | |
|
2 - DOSK | BAISHA Nuo Fenriro | Dovile Svegzdaite | |
|
3 - DOSK | SELFI Asarko Lordana | Kowalczyk Piotr | |
|
4 - DOSK | GAMBA Emsi-Haus | Stojancevic Miodrag | |
|
5 - DOSK | WASCHA Framato Rolau | Matouš František | |
|
6 - DOSK | LEMIS von Farhantal | Czarzasty Jarosław | |
|
7 - DOSK | DEMMY aus Breitscheid | Niewęgłowska Ewelina | |
|
8 - DOSK | LULLA von Arlett | Stachurski Wojciech | |
|
9 - DOSK | IRA Team Wolf-Berg | Romanowski Mariusz | |
|
- BRAK | INA vom Pendler | Bauer Jonas | |
|
- BRAK | ORDA De-Bes | Bułka Janusz | |
|
- BRAK | TALA Varmenberg | Ciepły Zbigniew | |
|
|
Legenda:
(VA) - wybitnie doskonały (vorzüglich Auslese)
DOSK (V) - doskonały (vorzüglich)
BDB (SG) - bardzo dobry (sehr gut)
DB (G) - dobry (gut)
DOST (A) - dostateczna (Ausreichend)
U - ungenügend (niedostateczna)
EZ - entschuldigt zurückgezogen (wycofany z oceny)
CWC - Certyfikat na Wystawowego Championa
CACIB - Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
res.CACIB - rezerwowy Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
Zw. Mł - Zwycięzca Młodzieży
Naj. Jun. - Najlepszy Junior; Tytuł ten jest przyznawany poprzez porównanie Zwycięzców Młodzieży psa i suki
NDP - Najlepszy Dorosły Pies; tytuł ten mogą uzyskać wszystkie psy, które otrzymały pierwszą lokatę w klasie
(pośrednia, otwarta, użytkowa, championów) z oceną doskonałą i wnioskiem o CWC
NDP - Najlepsza Dorosła Suka; tytuł ten mogą uzyskać wszystkie suki, które otrzymały pierwszą lokatę w klasie
(pośrednia, otwarta, użytkowa, championów) z oceną doskonałą i wnioskiem o CWC
NDPwR - Zwycięzca Pies (wybrany w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
NDSwR - Zwycięzca Suka (wybrana w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
NJW - (JBIS) Najpiękniejszy junior wystawy (wybierany na Best in Show)
BOB - Międzynarodowe określenie tytułu Zwycięzca Rasy (wybrany w porównaniu NDPwR i NDSwR)
Zwycięzca Rasy (ZR lub BOB) i Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS) - O tytuł ten konkurują psy i suki,
które na danej wystawie zdobyły tytuły: "Zwycięzca Młodzieży" (obu płci), "Najlepszy Dorosły Pies",
"Najlepsza Dorosła Suka" oraz pies i suka z klasy weteranów z oceną doskonałą i I lokatą. Po przyznaniu
tytułu "Zwycięzca Rasy" (ZR lub BOB), sędzia musi wybrać najlepszego przedstawiciela płci przeciwnej
(BOS).
Tytuł ten przyznawany jest jednoosobowo przez sędziego oceniającego w ringu psy danej rasy. W przypadku
oceny psów tej samej rasy przez kilku sędziów, organizator wystawy wyznacza sędziego i ring do
dokonania wyboru Zwycięzcy Rasy.
Tytuł Najlepszy Weteran w Rasie. w porównaniu weteranów psa i suki z oceną doskonałą i lokatą
I, wybiera się Najlepszego Weterana w Rasie. Wyboru tego sędzia dokonuje w trakcie porównania
o Zwycięstwo Rasy.
BOG - Zwycięzca Grupy - o tytuł ten konkurują psy i suki, które na danej wystawie zdobyły tytuł
"Zwycięzca Rasy" oraz należą do tej samej grupy ras (wg podziału FCI).
W ringu honorowym wyznaczony przez organizatora sędzia dokonuje jednoosobowo wyboru,
przyznając 1, 2, 3 i 4 miejsce.
T1 - ausgeprägt lässt nicht ab (wyraĽne wykształcone TSB, nie puszcza)
T2 - vorhanden (TSB dostatecznie wykształcone)
T3 - nicht genügend (TSB niedostatecznie wykształcone)
T4 - abgebrochen wegen mangelnder Führigkeit (przerwał z powodu niedostatecznej karności)
|
|
© Klub Owczarka Niemieckiego, Realizacja: MetSoft |
|
|
|