|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wystawa Klubowa Owczarkw Niemieckich Krasnystaw 15-16.09.2012r.
| |
|
|
|
Miejsce / Ocena | Nazwa psa, przydomek | Właściciel | Kraj |
|
|
|
|
1 - VV | JUNIOR Primo Grande | Kalisz Beata | PL |
|
2 - VV | JEHU Primo Grande | Kalisz Beata | PL |
|
3 - VV | ORBIT von Konstanz-Stadt | Rybak Jacek | PL |
|
4 - VV | QUANDO vom Haus Tchorz | Tchorz Mirosaw | PL |
|
5 - VV | ZAWISZA CZARNY Brawos Bis | Falkiewicz Marta | PL |
|
6 - VV | ARSON Dobrzykw | Famua Bernard | PL |
|
7 - VV | PITT z Tomickich Lasw | Rokitka Radosaw | PL |
|
8 - VV | JACOB Trebortim | Filipowiak Robert | PL |
|
9 - VV | KRIS Trebortim | Filipowiak Robert | PL |
|
10 - V | JJ Primo Grande | Brydziski Sylwester | PL |
|
11 - V | MELT Alta Escuela | Tomczyk Klaudia | PL |
|
|
|
|
1 - SG | ABARIS Mar-Jul | Jopkiewicz Marcin | PL |
|
2 - SG | RAMOS Falkoens | Kjell Olaf Olsen | N |
|
3 - SG | GHUCCI Hexenland | Szczepaniak Monika | PL |
|
4 - SG | HEROSS Trebortim | Filipowiak Robert | PL |
|
5 - SG | VABO vom Osterberger-Land | Filipowiak Robert | PL |
|
6 - SG | Al-grom DIRK | Zawilak Marzena | PL |
|
|
|
|
1 - SG | OBAMA Mir-Jar | Anderle Jaromir | CZ |
|
2 - SG | LEX Marko Carras | W encel Marek | PL |
|
3 - SG | ALDO Aksaris | Kulik Jacek | PL |
|
4 - SG | USHER zur Worringer Rheinaue | W ickowski Dariusz | PL |
|
5 - SG | TEO Mavic Poland | Mielnikiewicz Anna | PL |
|
6 - SG | KANTO ze Sprcowa | Palmowski Norbert | PL |
|
7 - SG | NOKTURN Tensor | W yleaek Anna | PL |
|
8 - SG | LUMPI Rodiaz | Rogal Ignacy | PL |
|
9 - SG | Al-grom ZICO | Zawilak Marzena | PL |
|
10 - SG | OMAR Dzako | Slota Juraj | SK |
|
11 - SG | LARY ze Skalnego Wzgrza | Gjski Marek | PL |
|
12 - SG | DAF z Krywlan | Szymborski Mariusz | PL |
|
13 - SG | KOSTAS z Kojca Elbikame | Bachrz Marek | PL |
|
14 - SG | OLLIVANDER Tensor | Niedziela Hanna | PL |
|
15 - SG | ETOO z Miasta Smoka (FCI) | Bednarski Mirosaw | PL |
|
16 - SG | ERIK Primanika | Olech Sebastian | PL |
|
17 - SG | JETHRO LIROY Eskorta | Gietka Magorzata | PL |
|
1 - G | BRUNO Hevis z Bychawy | Dudkiewicz W iesaw | PL |
|
- U | LENOX Tarand | Tarnowski Andrzej | PL |
|
|
|
|
1 - SG | FAUSTOO Delha Roven | Bosll Erich | DE |
|
2 - SG | Ural Land MASTER | Kalisz Beata | PL |
|
3 - SG | FOKUS vom St-Michaels -Berg | Woda Andrzej | PL |
|
4 - SG | SIMON no Bartas Krasta | Goricka Sanita | PL |
|
5 - SG | QUEEN Wolf Jar (FCI) | Lesiak Ryszard | PL |
|
6 - SG | BRUNO z Krywlan | Gesinowski Ryszard | PL |
|
7 - SG | FIGO Kierkis-hof | Jakielaszek Ryszard | PL |
|
8 - SG | SASKO Av Thorarinn | Christensen Thor | N |
|
|
|
|
1 - V | ZAK z Ostrowskiej Sfory | Sawiski Tomasz | PL |
|
2 - V | DARK Sdeckie Lachy | Famua Bernard | PL |
|
3 - V | DAX Ardelia | Stpski Zbigniew | PL |
|
4 - V | ZAMP V-Max | Szewczuk Daniel | PL |
|
5 - V | WIDO v. Haus Galli | Jesensky Ondrej | SK |
|
6 - V | CHIRO Landwisa | Wysocki Krzysztof | PL |
|
|
|
|
1 - VA | YOSHI ze Sprcowa | Krzyanowski Jarosaw | PL |
|
|
2 - VA | MAX Sdeckie Lachy | Woda Andrzej | PL |
|
|
3 - VA | PERCY vom Streek | Maek W iesaw | PL |
|
|
4 - VA | SILAS Tensor | Rokitka Radosaw | PL |
|
|
1 - V | BAX z Lenego Justynowa | Lisowski Sylwester | PL |
|
|
2 - V | AMOR vom haus Allrath | Brewczak Kazimierz | PL |
|
|
3 - V | ZELLO von der Neudenauer Holzsteige | Leszczyska Katarzyna | PL |
|
|
4 - V | WIRUS z Drozda Piaskw | Drozdowski Marek | PL |
|
|
5 - V | ZICO von der Wannsee | Kapkowski Ryszard | PL |
|
|
6 - V | IKO Sdeckie Lachy | Woda Andrzej | PL |
|
|
7 - V | CANTO Landwisa | Wysocki Krzysztof | PL |
|
|
8 - V | MIKY Dzako | Zazony Marian | SK |
|
|
9 - V | THORNADO Hexenland | Szczepaniak Monika | PL |
|
|
- U dysk | FRITZ vom Kuckucksland | Tchorz Mirosaw | PL |
|
- EZ | NANDO v. Haus Galli | Jesensky Ondrej | SK |
|
- TSB-U | ALAN z Trojaskiego Lasu | Stpski Zbigniew | PL |
|
- TSB-U | ARNI Tommy-Atut | Szymaski Tomasz | PL |
|
- TSB-U | BRAVOS Animar | Kolbus Zdzisaw | PL |
|
- TSB-U | LUCKY Mavic Poland | Mielnikiewicz Jarosaw | PL |
|
- TSB-U | RIO Mavic Poland | Anna Mielnikiewicz | PL |
|
|
|
|
1 - V | BAX ze Sprcowa | Palmowski Norbert | PL |
|
2 - V | ARMIN in Regnum Marianum | Maek W iesaw | PL |
|
3 - V | RIKO Animar | Ciechan Jan | PL |
|
|
|
|
1 - VV | ILIANA Primo Grande | Kalisz Beata | PL |
|
2 - VV | RIPOSTA Wolf-Gang | Tchorz Mirosaw | PL |
|
3 - VV | BRITT von der Wannsee | Korschek Gunter | PL |
|
4 - VV | WARINKA vom Haus Tchorz | Tchorz Mirosaw | PL |
|
5 - VV | ANDROMEDA Miasto Smoka FCI | Maek Wiesaw | PL |
|
6 - VV | BAGIRA Bendi Hof | Koperski Mirosaw | PL |
|
7 - VV | JOSHIKA Primo Grande | Potas Sawomir | PL |
|
8 - VV | OKSY von Konstanz-Stadt | Rybak Jacek | PL |
|
9 - VV | LUSI Euro | Rafaowski Marek | PL |
|
10 - VV | ZYTA Brawos Bis | Falkiewicz Marta | PL |
|
11 - VV | OSA Sdeckie Lachy | Musia Wojciech | PL |
|
12 - VV | VIKA z Drozda Piaskw | Drozdowski Marek | PL |
|
13 - VV | JUKA Trebortim | Filipowiak Robert | PL |
|
14 - VV | FIESTA z Lenego Justynowa | Lisowski Sylwester | PL |
|
15 - VV | DEIZI Eweto | Dugosz Janusz | PL |
|
16 - VV | OXIE z Tomickich Lasw | Niesyto Pawe | PL |
|
17 - VV | HERA Ezmar | Kolbus Zdzisaw | PL |
|
18 - VV | HEIKE-HIRA z Piaszczystej Grki | Szabat Bogusaw | PL |
|
|
|
|
1 - SG | ELIZ Konstar | Winek Andrzej | PL |
|
2 - SG | KAMA Kierkis-Hof | Jakielaszek Ryszard | PL |
|
3 - SG | ERA z Krywlan | Gesinowski Ryszard | PL |
|
4 - SG | ULTIMA z Kojca Holan | Wojtowicz Renata | PL |
|
5 - SG | DIXI v. Haus Galli | Bugos Jozef | SK |
|
1 - G | BELLA-BERGA z Piaszczystej Grki | Szabat Bogusaw | PL |
|
2 - G | BRITTA-BRENDA z Piaszczystej Grki | Szabat Bogusaw | PL |
|
|
|
|
1 - SG | Vogerland HAYAT | Kalisz Beata | PL |
|
2 - SG | CHAKIRA von der Kupferhalde | Boko Piotr | PL |
|
3 - SG | Vlaterfolg NORVEGIA | Lysenko Tatyana | RU |
|
4 - SG | HANKA Tombo | Bogucki Tomasz | PL |
|
5 - SG | DHERBY Hexenland | Przesmycka Magorzata | PL |
|
6 - SG | Al-grom AVANTI | Zawilak Marzena | PL |
|
7 - SG | OKLAHOMA Padaroko | Maj Jacek | PL |
|
8 - SG | BHONA Hexenland | Szczepaniak Monika | PL |
|
9 - SG | POLA Wolf-gang | Zacharewicz Ewa | PL |
|
10 - SG | BHIRMA Hexenland | Szczepaniak Monika | PL |
|
11 - SG | RAWID Kamabeda | Wickowski Dariusz | PL |
|
12 - SG | ENIGMA Miasto Smoka FCI | Maek Wiesaw | PL |
|
13 - SG | FAKSI Fikusar | Koziara Grzegorz | PL |
|
14 - SG | KIRA Toruska Sfora | Ossowski Robert | PL |
|
15 - SG | RIVA Artrox | Misiarz Piotr | PL |
|
16 - SG | TORA Mavic Poland | Mielnikiewicz Anna | PL |
|
17 - SG | JUMA ze Skalnego Wzgrza | Ciosek Karolina | PL |
|
18 - SG | MONA z Drozda Piaskw | Drozdowski Marek | PL |
|
19 - SG | READY z Barciego Kojca | Szczeniak Bartomiej | PL |
|
20 - SG | ULYA Gven Blaid | Stachurski Wojciech | PL |
|
21 - SG | IGA Tombo | Tomasz Bogucki | PL |
|
22 - SG | GEJSZA Pa-Ku | Szczsny Grzegorz | PL |
|
23 - SG | EMI Primanika | Olech Sebastian | PL |
|
1 - G | NIKOL Mario Grande (FCI) | Huszcza Mariusz | PL |
|
- SG poz | HALFA Team V-Max | Szabat Bogusaw | PL |
|
- U agres | MEGAN Sdeckie Lachy | Woda Andrzej | PL |
|
- U strza | ORLA Tensor | Horzela Renata i Piotr | PL |
|
|
|
|
1 - SG | CARMA z Krywlan | Modzianowski Jarosaw | PL |
|
2 - SG | PIRANHA Tensor | Niemyska-Buczek Agata | PL |
|
3 - SG | MISCHA Jacentus | ydzik Jacek | PL |
|
4 - SG | Ural Land MADZESTIN | Kalisz Beata | PL |
|
5 - SG | KIKA z Tomickich Lasw | Rokitka Radosaw | PL |
|
6 - SG | SEPHIA Germanius Ortus | Goowicz Andrze | PL |
|
7 - SG | CUMA z Lenego Justynowa | Dranicki Mateusz | PL |
|
8 - SG | FIONA Kabi | Kulczyski Piotr | PL |
|
9 - SG | ELFA Mis-Maz | Wysocki Krzysztof | PL |
|
10 - SG | XARA Kalupus | Barjak Magda | PL |
|
11 - SG | LEGRA Eskorta | Magorzata Gietka | PL |
|
12 - SG | LARA De-Marko | Szpotaska Anna | PL |
|
13 - SG | JOKO z Kojca Holan | Holik Andrzej | PL |
|
1 - A | DOLORES Primanika | Olech Sebastian | PL |
|
|
|
|
1 - V | FLOCKE Wiesenring | Tabaczyski Henryk | PL |
|
2 - V | NADA aus der Brunnenstrasse | Kkolewski Marek | PL |
|
3 - V | RENI Mavic Poland | Maek Wiesaw | PL |
|
4 - V | ANGIE Jan Bor Land | Jopkiewicz Marcin | PL |
|
5 - V | MONY Dzako | Rybak Jacek | PL |
|
6 - V | EDNA Amax | Drozdowski Marek | PL |
|
7 - V | MIA vom Frankengold | Cichostepski Mariusz | PL |
|
8 - V | JONA vom Urstromtal | Makarewicz Dariusz | PL |
|
9 - V | AQUA ze Sprcowa | Krzyanowski Jarosaw | PL |
|
10 - V | CHILA Landwista | Stpski Zbigniew | PL |
|
- SG | ALKA Mavic Poland | Halik Piotr | PL |
|
|
|
|
1 - VA | LENA z Krywlan | Modzianowski Jarosaw | PL |
|
|
2 - VA | CINDY vom Urstromtal | Makarewicz Dariusz | PL |
|
|
3 - VA | XARA Mavic Poland. | Waydrg Marek | PL |
|
|
4 - VA | ZINA De-Bes | Kapkowski Ryszard | PL |
|
|
1 - V | IDA Sdeckie Lachy | Woda Andrzej | PL |
|
2 - V | NABRASCA Hexenland | Leszczyska Katarzyna | PL |
|
|
3 - V | LYBY vom Zellwaldrand | Giel Patryk | PL |
|
|
4 - V | TAMARA Mavic Poland | Piskorz-Machnik Marzena | PL |
|
|
5 - V | ZORKA z Krywlan | Szymborski Mariusz | PL |
|
6 - V | JOLLY vom Urstromtal | Lorenc Dariusz | PL |
|
- EZ | HINA Hexenland | Szczepaniak Monika | PL |
|
- EZ | CONCHITA Alsanta | Lipiska Agnieszka | PL |
|
- EZ | DORA vom Essweiler Tal | Kos Janusz | PL |
|
- TSB-U | ESTA z Trojaskiego Lasu | Stpski Zbigniew | PL |
|
- TSB-U | GINA Sdeckie Lachy | Woda Andrzej | PL |
|
- TSB-U | PORKA Dlha Roven | Majsniar Albin | SK |
|
|
|
|
1 - V | ZIMBA Fichtenschlag | ydzik Jacek | PL |
|
2 - V | TESSI ze Srecowa | Grzywacz Mirosaw | PL |
|
3 - V | KIM vom Lichtetal | Miazek Zygmunt | PL |
|
|
Legenda:
(VA) - wybitnie doskonały (vorzüglich Auslese)
DOSK (V) - doskonały (vorzüglich)
BDB (SG) - bardzo dobry (sehr gut)
DB (G) - dobry (gut)
DOST (A) - dostateczna (Ausreichend)
U - ungenügend (niedostateczna)
EZ - entschuldigt zurückgezogen (wycofany z oceny)
CWC - Certyfikat na Wystawowego Championa
CACIB - Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
res.CACIB - rezerwowy Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
Zw. Mł - Zwycięzca Młodzieży
Naj. Jun. - Najlepszy Junior; Tytuł ten jest przyznawany poprzez porównanie Zwycięzców Młodzieży psa i suki
NDP - Najlepszy Dorosły Pies; tytuł ten mogą uzyskać wszystkie psy, które otrzymały pierwszą lokatę w klasie
(pośrednia, otwarta, użytkowa, championów) z oceną doskonałą i wnioskiem o CWC
NDP - Najlepsza Dorosła Suka; tytuł ten mogą uzyskać wszystkie suki, które otrzymały pierwszą lokatę w klasie
(pośrednia, otwarta, użytkowa, championów) z oceną doskonałą i wnioskiem o CWC
NDPwR - Zwycięzca Pies (wybrany w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
NDSwR - Zwycięzca Suka (wybrana w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
NJW - (JBIS) Najpiękniejszy junior wystawy (wybierany na Best in Show)
BOB - Międzynarodowe określenie tytułu Zwycięzca Rasy (wybrany w porównaniu NDPwR i NDSwR)
Zwycięzca Rasy (ZR lub BOB) i Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS) - O tytuł ten konkurują psy i suki,
które na danej wystawie zdobyły tytuły: "Zwycięzca Młodzieży" (obu płci), "Najlepszy Dorosły Pies",
"Najlepsza Dorosła Suka" oraz pies i suka z klasy weteranów z oceną doskonałą i I lokatą. Po przyznaniu
tytułu "Zwycięzca Rasy" (ZR lub BOB), sędzia musi wybrać najlepszego przedstawiciela płci przeciwnej
(BOS).
Tytuł ten przyznawany jest jednoosobowo przez sędziego oceniającego w ringu psy danej rasy. W przypadku
oceny psów tej samej rasy przez kilku sędziów, organizator wystawy wyznacza sędziego i ring do
dokonania wyboru Zwycięzcy Rasy.
Tytuł Najlepszy Weteran w Rasie. w porównaniu weteranów psa i suki z oceną doskonałą i lokatą
I, wybiera się Najlepszego Weterana w Rasie. Wyboru tego sędzia dokonuje w trakcie porównania
o Zwycięstwo Rasy.
BOG - Zwycięzca Grupy - o tytuł ten konkurują psy i suki, które na danej wystawie zdobyły tytuł
"Zwycięzca Rasy" oraz należą do tej samej grupy ras (wg podziału FCI).
W ringu honorowym wyznaczony przez organizatora sędzia dokonuje jednoosobowo wyboru,
przyznając 1, 2, 3 i 4 miejsce.
T1 - ausgeprägt lässt nicht ab (wyraĽne wykształcone TSB, nie puszcza)
T2 - vorhanden (TSB dostatecznie wykształcone)
T3 - nicht genügend (TSB niedostatecznie wykształcone)
T4 - abgebrochen wegen mangelnder Führigkeit (przerwał z powodu niedostatecznej karności)
|
|
© Klub Owczarka Niemieckiego, Realizacja: MetSoft |
|
|
|